??? ??? ????????? ???? ???? ??????? ??... ??? ?? ?? ????? ????, ?? ?? ???? ?? ?????? ?? ?? ??????? ????? ???????. ???? ????? ???? ??????????.

??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?? ?????? ??? ???????????,?? ??????????? ???? ????????? ??.???? ?? ????? ?? ?? - ?.? ??? ???????,????? ???? ???? ????????? ?? ?? ?? ??????? ?? ? ???,?? ?? ?????? ?? ????? ?????? ????? ?? ??????,??? ??????? ?? ?? ???? ???? ????????? ??????????,??? ????????? ?????????? ?? ??????????? ????????????.???? ?? ???? ?? ??????? 100%.? ??? ?? ??????? ?? ?? ????? ?? ?????? ???????? ?92 :bes

Quote from: "KizaLion"??? ??? ????????? ???? ???? ??????? ??... ??? ?? ?? ????? ????, ?? ?? ???? ?? ?????? ?? ?? ??????? ????? ???????. ???? ????? ???? ??????????.
A sta vi uopste mislite o svemu ovome - radiodifuzni cirkus i to? Meni je poprilicno odvratno, sta ja znam. Odaberu 5-6 ljudi i onda oni rese da sacuvaju B92, a za BK nesto kao seru. Pa ako je B92 dovoljno objektivan da dobije tu licencu, onda mislim stvarno...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

QuoteKizaLion Posted: Wed Apr 26, 2006 8:44 pm    Post subject: ?????? ??!

--------------------------------------------------------------------------------

??? ??? ????????? ???? ???? ??????? ??... ??? ?? ?? ????? ????, ?? ?? ???? ?? ?????? ?? ?? ??????? ????? ???????. ???? ????? ???? ??????????.

Prenosa ce sigurno biti,bez brige,ali ne na BK...

Samo vas molim da ovaj topic ne preraste u politicku raspravu,a

Mene zanima samo jedno:
-Gde cu da gledam fudbal, ja i ovako iskljucim ton i pustim muziku kada gledam fudbal.
-A to ko je i zasto iskljucio bk neka resavaju drugi.

Mislim da ce izgurati na kraju nekako, i da cemo na BK gledati prvenstvo bar mi iz Beograda.

Meni jedino smeta nepravda. Koliko god ja bio protiv BK ovo nije nacin. Tako se nije radilo ni u komunizmu.

Elem mene vise plasi to sto jedna TV Avala koja nije ni osnovana a ciji je vlasnik izvesni gospodin Djunic koji se smtara ocem, kumom, ili kako vec se to zove, dvojici nama vrlo poznatih likova iz susedstva. Rec je o Bjeki i Zeki.

Isto tako cini mi se da njih dvojica polako preuzimaju sve sto se tice sporta kod nas. Pre svega mislim na Olimpijski komitet, Ministarstvo prosvete i sporta, SOS kanala i sl....

Ne znam koliko ste pratili gungulu oko Zeptera i izbora za predsednika komiteta, ali Zepter je potpuno nelegalno izbacen iz komiteta... Naravno zbog toga sto nije hteo kao Kica da zmuri pred fin. malverzacijama....

Tuzno je sta se radi u ovoj zemlji...

??????? ????? ?? ???????? ??????????????? "?????????? ????????? ?????",?????? ??????? ????????????? ? ??????? ?????.???,?????? ???????????? ??????????? ?? ?? ????? ???? ?????? ??????? ???? ? ???? ???? ???? ?? ??????????.
???? ????? ???? ?? ?? ??????!

?????? ?? ?? ???????,???????,??? ?? ????? ?????? ??????????.

Po mom misljenju sve ovo sto se desavalo oko dodele frekfrencija i gasenje signala BK Televizije je jedna velika mucka.Ko zna ciji su interesi u pitanju i o cemu se stvarno radi i iz kojih razloga se pravi takva hajka.Necu ni da se potrudim da ulazim u to,ali evidentno je da tu mnogo sto sta smrdi i da je ovo sigurno jedna velika nepravda.A nepravda me je uvek bolela i nervirala da mi nije bitno ko je u pitanju ili sta je u pitanju-jednostavno na nepravdu nikad nisam mogao niti pokusavao da cutim.Zbog toga sam ovo napisao,ne sa namerom da ovo preraste u politicku raspravu ili ne daj boze svadju...
I za sada mi je jedino bitno gde cu gledati dogadjaj godine Svetsko Prvenstvo u fudbalu.Ja iskren da budem nemam te tripove da ne gotivim odredjene kometatore(sa odredjenih televizija).Tako da ce mi biti sasvim svejedno na kojoj cu televiziji pratiti fudbal i ko ce u tom momentu prenositi tekmu.Bitno mi je da se gleda fudbal,i mislim da nema sanse da se to nece prenositi jer je ipak preveliki dogadjaj.Nece oni imati muda da nam to uskrate,bio bi preveliki skandal... ;pljuga

___________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

? ??? ?? ????? : "?????? ??????? (?? ????????? ????????) ?? ??????????? ?????"?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

???? ???????? ?????? ? ?????? ?????????? ????? ?? ?????????? ?? ?????? ?????? ???? ???... ????? ?? ?? ???? ??? ? ??? ???? ??????? ???? ???????????? ????????, ? ?? ?? ????? ???? ??????... ??? ??????? ?? ??, ?? ????????? ??????? ? ????? ????????????? ????????????, ??? ????? ?? ?? ????? ??, ? ?? ????? ??????? ???????? ????????? ?? ??? ?? ???? ?????... ????, ????? ?? ???????? ??????????? ? ???????? ? ???? ????? ? ?? ??? ?? ??? ?? ????, ?? ?? ?? ??? ????? ????...

Slucaj oko BK je vrlo jasan. Dinkic i ekipa su resili da prejebu Karica, ojadili mu Astra banku, uzeli Mobtel, njega hteli da uhapse pa je zato pobegao, a sada mu gase televiziju....

Apsolutno sam protiv toga, jer je ta BKTV bila jedina koliko-toliko objektivna televizija, apsolutno profesionalna, sa najskolovanijim kadrom i opremom. Sa druge strane televizije poput kosave, avale i hepi TV, su dobile frekfencije  a sve su povezane sa proslim rezimom.

Karic jeste radio sa slobom sta je hteo, ali je posteno platio sve kroz neke "poreze" nametnute Astra banci i mobtelu. Kada je poceo da jaca politicki i postao jaci od Kostunice, morao je da padne. Svoju je televiziju koristio u politicke svrhe i da se brani, a to vala u Srbiji ne sme, ako si na pogresnoj strani.

To samo znaci da je ovo jos jedan dokaz da smo se vratili u slobimo vreme, mafija kriminal i korupcija cvetaju. Vi sami znate kako se mediji ponasaju prema nama, tako ce od sada biti i na politickoj sceni, govorice se sta se sme, i sta odgovara Kostunici, Dinkicima i ostalim govnima....

Ovo je cisto politicka tema i o njoj je nemoguce raspravljati na bilo koji nacin sem kroz politiku, i zaista ne verujem da su neki postali toliko melanholicni te da ih od svega najvise brine na kojoj ce stanici pratiti SP.

Quote from: "nikolaBGD"Slucaj oko BK je vrlo jasan. Dinkic i ekipa su resili da prejebu Karica, ojadili mu Astra banku, uzeli Mobtel, njega hteli da uhapse pa je zato pobegao, a sada mu gase televiziju....

Apsolutno sam protiv toga, jer je ta BKTV bila jedina koliko-toliko objektivna televizija, apsolutno profesionalna, sa najskolovanijim kadrom i opremom. Sa druge strane televizije poput kosave, avale i hepi TV, su dobile frekfencije  a sve su povezane sa proslim rezimom.

Karic jeste radio sa slobom sta je hteo, ali je posteno platio sve kroz neke "poreze" nametnute Astra banci i mobtelu. Kada je poceo da jaca politicki i postao jaci od Kostunice, morao je da padne. Svoju je televiziju koristio u politicke svrhe i da se brani, a to vala u Srbiji ne sme, ako si na pogresnoj strani.

To samo znaci da je ovo jos jedan dokaz da smo se vratili u slobimo vreme, mafija kriminal i korupcija cvetaju. Vi sami znate kako se mediji ponasaju prema nama, tako ce od sada biti i na politickoj sceni, govorice se sta se sme, i sta odgovara Kostunici, Dinkicima i ostalim govnima....

Ovo je cisto politicka tema i o njoj je nemoguce raspravljati na bilo koji nacin sem kroz politiku, i zaista ne verujem da su neki postali toliko melanholicni te da ih od svega najvise brine na kojoj ce stanici pratiti SP.
Bas tako - ipak je ovo pivnica, a valjda smo sposobniji i pametniji od politicara, pa da mozemo normalno da diskutujemo.

Meni je na primer bez veze reci da su neobjektivna televizija. Da li na ovom svetu postoji objektivna TV??? Ako im neko daje pare, a daje im, onda tu nema slobode stampe/TV. B92 - stranci i prodane duse, Palma - onaj bradati sto ga zovu Palma, BK - Karic, Pink - Mitrovic valjda (zaboravio sam magnate u ovoj Danskoj)... Svi su oni za jednu ili drugu stranku. Uostalom, to nam dodje kao ilegalno izgradjeni stanovi. Da li u zemlji u kojoj ima toliko beskucnika treba te stanove dici u vazduh, ili ako su bezbedni naseliti one kojima je potrebno? Cemu to foliranje i gasenje BK? Zar imamo toliko organizovanih televizija da tek tako ugase jednu od njih??? Neka kazne vlasnika. Postupaju isto kao i NATO kada je bombardovao nas da bi naudio Slobi - a Slobu zabole.

PS
Quote? ??? ?? ????? : "?????? ??????? (?? ????????? ????????) ?? ??????????? ?????"?
Stvarno - sta ce se desiti sa ostalim televizijama?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Nacionalna frekvencija je pojam koji sam o sebi govori-ima

Jedna od retkih televizija koja ja dala pravo navijackom pokkretu da kaze svoju pricu(setite se emisije Klopka sa Savijom i Simom) i ciji je novinar koji je bio u Vrscu osudio prebijanje navijaca.Takodje koliko se ja secam prva televizija koja je realno izvestavala sa demonstracija zbog lokalnih izbora za vreme Slobe u BG pa je i tada bila pred gasenjem.Ako izuzmemo Telefakt,to je jedna vrlo profesionalna televizija.

Peticija za TV BK
28. april 2006. | 08:30 -> 11:32 | Izvor: B92, Beta  
Beograd -- Televizija BK tra
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Pa odredjuje velicina zemlje, Recimo hrvati imaju smao tri nacionalne televizije. U americi imas 8 nacionalnih ostalo su lokalne.
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007


A zasto se Avala bez programa i zaposlenih nije prijavila za lokalnu frekvenciju vec za nacionalnu.Pa normalno je da se BKtv prijavi za nacionalnu frekvenciju posto se 3. po gledanosti.E sad kada prodje ovih mesec dana kazne videcemo sta ce biti.Mada kako stvari sada stoje nisu u dobroj poziciji.

Nisam siguran, ali negde sam nacuo da mozda Zecevic ima dobrano ulozenog kapitala u TV Avala. Nisam siguran ni da li je to grobarski Zecevic ili neki drugi pa ako neko zna neka napise...