Koliko mi se cini ovo sa Bk je povezano sa pravima prenosa SP-a, uostalom to je i rekao neki zvanicnik sa BK, zele da im sjebu televiziju kako bi neko drugi prenosio prvenstvo, a u igri su ogromne pare od reklama (milioni evra)!
Mislim da nema nijednog normalnog razloga da se ta televizija ugasi, jer svako zna da su profesionalna i opremljena televizija koja daje kvalitetan program, dok recimo Kosava pusta neku erotiku i neke vidovnjake, da ne pricam o televizijama koje ni ne postoje ali su dobile frekvenciju na obecanje njihovih vlasnika o buducem radu! Stvarno nemoralno, i umesto da gledam veceras Ronaldinja na Nou kampu ostaje mi da gledam neke gatke na Kosavi!
Sve iz te komisije treba dobro protresti kroz sake mater im korumpiranu!

Klanje oko prenosa Svetskog Prvenstva je uveliko pocelo,ljudima iz TVBK je to jedina sansa da se i dalje prica o njma i da jednostavno sve ovo ne ode u zaborav i ne slegne prasina.Grcevito drze to pravo prenosa,jer znaju koliki to odjek ima u javnosti i koliki bi skandal bio da se u Srbiji na gleda prvenstvo.Smatram da je to jedina sansa za BK,da se ipak izbore i nastave da rade.Oni to i znaju i jos uvek ne zele ni da cuju o prodaji i poklanjanju prava na prenos nekoj drugoj televiziji.
Koliko sam upucen Zeljko Mitrovic,prvi covek PINK tv je u dogovoru sa svojom sportskom redakcijom ponudio otkup prava prenosa,a ljudi iz BK su glatko odbili tu ponudu iz verovatno gore navedenih razloga.Sve je to posmatrao Aleksandar Tijanic glavni covek RTS-a,i njegov komentar na sve to je taj da se potpuno solidarise sa kolegama iz BK i da nema nameru da trazi od njih otkup ili nasto slicno u vezi tih prava...
Ja se u celoj toj prici jedino plasim da ne najebemo mi,jer ako oni nastave da se medjusobno nadrkavaju i vode svoje licne male ratove,mi cemo biti uskraceni za gledanje fudbala,a to ne smem ni da zamislim. ;pljuga

______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"
Ja se u celoj toj prici jedino plasim da ne najebemo mi,jer ako oni nastave da se medjusobno nadrkavaju i vode svoje licne male ratove,mi cemo biti uskraceni za gledanje fudbala,a to ne smem ni da zamislim. ;pljuga

Pa onda cemo da gledamo na HRT-u  :bes

Jebem ti Zeljka Mitrovica i njegov seljacki komercijalni kanal, radije necu ni gledati fudbal, odnosno ici cu u kladionice i gledati tamo na satelitu nego da gledam na tom smrdljivom kanalu, gde ce mi svaki minut smanjivati sliku i sklanjati je u cosak kako bi ubacili reklame, a usput ton ce kasniti za slikom ili ce slika za tonom!
Pink  :boks  :nene  :bes