May 01, 2006, 07:19:52 PM Last Edit: July 14, 2008, 05:14:24 PM by KizaLion
Ljudi jedino sto treba reci da je to zvanicna proslava
-utakmica pocinje u 19.30 a proslava pocinje pola sata ranije
-mora da bude ludo i ne zaboravno
-karte su dz

Vidimo se Braco

????? ???? ?????????? ?? ????? ?????? ? ???? ????, ? ?????????? ?????? ?????? ? ?????! ??? ?? ?????(? ???? ? ??????) ?? ?????!!

Do jaja  :sampion ...bice verovatno pun stadion...
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Bas zbog toga sto ce biti pun stadion dodjite ranije da bi mi redovni oformili kop u sredini. Ulaz za dz moze da privuce svakakve indijance, ali se nadam da ce oni ipak na zapad i istok. Sada sam video i reklamu na tv-u, tridesetak soma ljudi u najavi  :sampion  :sampion  :sampion

Sto se mene tice ne mora da bude pun stadion, ali da oni koji budu dosli grme bar kao protiv OFK-e!
A posle tekme slavlje(opet)  ;pivo

Docekali smo ponovo da proslavimo titulu,moramo da damo sve od sebe ipak je to svaka utakmica cimanja ipak je to nasa ZVEZDA ! Mi tebi pevamo titulu slavimo...... :sampion   ;pivo

Quote from: "nikolaBGD"Sada sam video i reklamu na tv-u, tridesetak soma ljudi u najavi  :sampion  :sampion  :sampion

Na kojoj TV je reklama?
gt; > > ШИД < < <


???? ?? ???? ?????? ?? ???-??
oznica cela, crveno bela....


Quote from: "Johnny Blaze"Da.

Znao sam da oni moraju da useru.

Suzdrzite se od komentara koji direktno nisu vezani za Sever.
Koga boli kurac da li ce biti prenosa ili nece,ko je stalno tu,taj ce biti i sutra.Taj nam uvek treba i tog ne bi sprecilo nista.
Sve gluposti koje nemaju veze sa nama i svako skretanje sa teme bice sankcionisano i brisano.

Ljudi,slavimo titulu i svi zeljno odbrojavamo sate do najavljenje feste i slavlja koju jedva ocekujemo.Mislim da ce sutra SEVER biti pun,a i sto se drugih tribina tice ocekujem puno ljudi...
Ali ajmo iskreno,i pored toga sto se borimo sa time da nam stadion ili bar SEVER bude pun i pored stalnog truda,cimanja i pozivanja,ja bih bio najsrecniji kada bismo sutra na stadionu bili samo mi.Jer smatram da je ovo nasa titula,voleo bih da se u trenutku dizanja pehara svi zagrlimo,nakon toga izljubimo,a kasnije to sve naravno dobro zalijemo.Ovako zbog besplatnog ulaza,najavljivanog slavlja moracaemo ovu svoju energiju i ludilo koje vredno gradimo i stvaramo cele sezone da delimo sa gomilom indijanaca koji ce se sutra naci na SEVERU.Izuzetno ih je mnogo i bas me nervira i smeta mi sto cemo to sve deliti sa njima,jer oni ce biti sutra tu i ko zna kada sledeci put.Siguran sam da vecina njih ove sezone nije imalo pojma sa kim i kada igra ZVEZDA,poneki i ponekad bi se raspitali za rezultatat-i to samo ponekad.Prosle sezone kada smo svi bili u kurcu zbog losih rezultata,nigde ih nije bilo,a sada kada se slavi svi oni ce biti tu i izigravati verne i zaklete navijace.Cak ce pricati da su i veci od nas i padace u trans sutra i glumiti ludilo.I siguran sam da ce bas oni da mi pokvare sutrasnje slavlje(iskreno se nadam da nece).Ali protiv toga se jednostavno ne mozemo boriti,kako im utuviti u glavu da nije fora i da nisu pravi ako dodju na jednu tekmu godisnje,jednostavno je nemoguce.A takodje je neizvodljivo zabraniti im dolazak ili cak sprovesti neke radikalnije mere.Oni ce i dalje na sav glas pricati kako su oni "velike Delije".E to me stvarno nervira i boli,bas mi smeta i jednostavno ne mogu da cutim.Jednostavno ne zelim sa nekim takvim da delim nasu titulu,nasu energiju i nase slavlje...
To je stvar koja me izjeda i jednostavno sam morao da napisem ono sto mi je na dusi,uvek sam iskren i ne umem da cutim kada nesto stvarno iskrano mislim.Ako sam preterao ili ako je ovaj tekst neprimeren,izvinjavam se svma-slobodno ga izbrisite.Jednostavno sam ovo morao da napisem upravo pred ovu nadam se utakmicu za pamcenje... ;pljuga
...TI NECES NIKADA OSTATI SAMA JER ZIVOT SI MOJ !!! :sampion

________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Bravo smekeru. Vidi se ko su navijaci a ko nisu.Razumem te potpuno. Ima svakakvih indijanaca koji su isfolirani i misle da su neki navijaci a nisu vedeli jednu utakmicu.  Videli dzabe ulaz pa dosli da se malo ogrebu.  :sampion

zvezda srbija nikad jugoslavija

@North_Side011

Naravno da ti niko nece brisati tekst...neka si srucio sve sto ti je na dusi! :)  :D

Mene prvi put strah da napisem "Svi na Sever",veruj znamo svi situaciju.

svaka cast na ovom postu North_Side011,men puno boli sutra kad znam da ce iz mog grada poci organizovan bus shatro delija koji nisu bili ni na jednoj utakmici ove sezone koji ce sa nama slaviti titulu za koju onin nisu ni malo zasluzni stvarno mrzim te derby smekere kvazi delije. Sutra je nas dan sutra mi slavimo titulu zivele delije, zivela zvezda !

NA CELOM SVETU MI JE SVE ... :sampion

Quote from: "North_Side011"Ovako zbog besplatnog ulaza,najavljivanog slavlja moracaemo ovu svoju energiju i ludilo koje vredno gradimo i stvaramo cele sezone da delimo sa gomilom indijanaca koji ce se sutra naci na SEVERU.Izuzetno ih je mnogo i bas me nervira i smeta mi sto cemo to sve deliti sa njima,jer oni ce biti sutra tu i ko zna kada sledeci put.

? ????? ??, ??? ?????? ?? ????? ??????, ?? ??? ?? ??? ??????? ??????????, ????? ?????, ????????? ????????, ?????? ???????? ? ????? ???????, ???????? ????? 10% ???????? ?? ??????? ??????!

Quote from: "radomir"???????? ????? 10% ???????? ?? ??????? ??????!

Veruj mi to je mnogo, ako nas standardnih ima 5000, a na Severu danas bude nas 15000, znaci njih 10000 su Derbi Delije, a 10% njih je 1000. Tesko da u startu moze da se poveca kop za toliko.

Ma manite se sad tih prichi i pogledajte govno od vremena napolju... To ce sprechiti bar 10% simpatizera da dodju  :D

Rekose da nema kise, vec samo oblacno