bice do jaja veceras...ja jos malo i krecem na  :flasa pa na slavlje :sampion
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas



???????? ?? ?????? ?? ??????? ?? ??? ?????.
?? ??? ??????? ??????? ?? ?????...
????? ????? ??????? ?? ???????.
????? ?? ?? ?? ???? ??????? ?????? ??? ????????? - ?? ?? ????? ???? ????? ???? ????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Da li je neko uslikao? Ja sam video kako razni snimaju za privatnu kolekciju...prepoznace se.  :D  Valjda ce udeliti i koji snimak nama...
Inace sta reci o utakmici koja je predstavljala jednu od onih velikih? Zivce mi je izjelo ono bacanje rolni i papira pre vremena... Raspravljao sam se sa nekoliko budala zbog toga, ali ubrzo bi se nasao neki novi kreten koji bi cinio istu glupost. Pitam se ponekada cemu trosenje onolikog papira kada polovina nece to da procita uopste...
Sto se tice same utakmice i pevanja bila je kao i svaka mala utakmica na kojoj peva nas 3000, stim sto smo ovog puta imali tu levu i desnu stranu Severa koje bi probudili sa vremena na vreme i podigao jos dodatno atmosferu... Bakljada u 24om minutu za divljenje...
Do kraja utakmice zabelezeno je padanje Firmine zastave, njihovo bacanje baklji na publiku na istocnoj tribini i odlican vatromet u reziji uprave (sa krova juzne tribine).
Posle utakmice ogroman korteo do Pobednika, pesma kroz grad i odlicno raspolozenje. Na Kalemegdanu pale se baklje, vatromet i pesma, a na kraju puno srce i zelja za ulazak u Ligu Sampiona!!!

????? ?? ???????? ????????... ??????, ??? ?? ??????????? ??? ? ????... ????????? ??? ???????? ????? ??????? ?????? ?? ???? ???? ?????... ?????? ???? ????? ?? ????????, ????? ??? ?????????, ?????, ???????, ???????? ?????, ?????????, ??????, ????????, ?? ?????? ????? ?? ????? ?? ??? ????????? ??????... ?? ?? ????? ??? ?? ???? 300-??, ??? ????????? ?????? ?? ??????? ?????? ?? ???????? ? ?? ??????? ?????, ?? ?????????????? ???????, ??? ?????????...

????? ?????? ?? ?????? ?????? ???????? ?????? ?? ????? ?????? ?? ??? ? ???... ????? ????? ?? ???? ????, ????? ??? ?? ????? ??????? ????? ??????? ???????, ??? ????? ?? ???? ????? ? ???? ?? ??? ????... ? ????? ?? ??????? ? ????????? ?????????, ?????? ????? ? ?????? ??? ???????, ???? ???? ??????? ???????? ???? ???? ????? ??? ??????????? ?? ?? ??? ?????? ?? ?? ?? ????????  ???...  ? ??????? ?????? ?? ?????? ???? ?? ??? ???? ????, ??? ?? ?? ??????????, ????? ????????????, ??? ????? ?? ????????? ?? ??? ???? ?? ??? ????? ? ???? ????? ????? ???? ? ????? ??? ?? ?? ?????? ??????? ?? ????????? ?? ?????? ? ?????? ??????? ?? ??? ????? ? ????? ?? ???? ?????? ?????? ??????? ?? ???? ?????? ???? ??? ??? ?? ? ??????...

??????? ???????? ?? ??? ???????? ?? ?? ?????? ???? ??????... ????? ? ????? ???? ??? ???, ? ????? ????? ??????? ??? ??????? ??????? ?? ??????????... ?? ??????? ???????? ???? ?? ????????? ?????? ? ?????.... ?????? ?? ????????? ? ?????? ???????? ?????? ???? ???? ???? ?????? ???? ?? ??????????? ?????? ? ?? ??????????? ???????? ??????? ??????...??? ??? ? ?????... ? ??? ??????? ????????? ?? ? ?????????, ? ???????? ?????, ??? ???? ??????? ?? ??? ?????... ? ?????? ????? ?? ?? ?? ?? ?? ???? ???????, ???????? ???? (?? 4-5) ?? ???????? ?? ??? ? ???? ????? ?? ????? ????? ????? ????? ??????... ?? ?? ?????? ? ????? ???????????...  

?? ????????? ????????? ?????? ?? ?????? ?? ????????... ??????? ???????? ? ????? ?????????? ??????? ??????? ?? ???? ???????... ??????? ??????... ????? ?? ?? ?? ??? ???? ?????????? ???????... ???????? ?? ??????????? ??????????? ? ???????? ???????, ????? ??????, ??? ? ??????? ?? ???????? ???? ???? ????... ????? ???????? ??????????? ??????????, ??? ?? ?? ??? ???? ??? ????????? ? ????? ?????, ? ????? ?? ???????? ????? ?? ?????? ?????... ????? ?? ????????? ???????? ??????? ? ?? ????? ???? ?? ??????? ?????????? ? ??????? ??????... ? 24-?? ?????? ??????? ?? ???????...

? ????? ??? ?? ????????, ????? ?? ?????? ???????? ???????, ???? ????? ????? ?? ?? ????????, ??????????? ?? ???? ????????? ?????.... ????? ??????? ?? ?????, ?????????? ?????, ? ?????? ??????? ?? ??? ?????? ?????? ?? ????? ?? ???? ?????????? ??????.... ???????... ?? ????? ?? ???????? ???????? ????? ????, ??? ??? ?????????? ?? ?????? ?? ???????????, ?????? ??????? ? ??????? ???? ? ?????? ?????? ??? ?? ?? ???????? ????? ?????...

???? ????, ???????? ?????-???, ??? ????? ?? ???? ?????????? ??????? ?? ????? ???????? ? ?????????? ?????... ???????? ?? ????... ???????? ??? ???????? ????????.... ?? ??????????? ??????? ??????? ????? ?? ??????? ?? ?? ?? ???????? ?????? ?? ?????, ??? ??? ?? ?? ?? ????? ?? ?????? ?????????... ???? ????? ??????? ??????? ??? ?? ???? ???????? ??? ?? ?????? ???? ????????? ?????... ???? ?? ????? ????????? ????? ?? ?????? ?? ????? ?? ?????? ???????? 2005/2006... ?? ????????? ????????? ????????? ???? ?? ?????????? ??? ???? ? ?? ?? ?????? ????? ??????????? ????????... ? ??? ?? ???????? ????????, ????????? ?? ???? ????? ????? ?? ????? ? ????.... ?????, ?????? ? ??????? ?? ?? ???? ???? ??? ?? ????????? ? ???? ???????? ???? ??????????? ??? ????????????? ??????...

??????? ???? ???? ?? ????? ?????? ?? ????????? ?? ?????? ??????? ?? ?????? ?? ??????...? ???????? ?? ??? ??????, ??? ??????? ?? ??? ??????? ???? ????... ??????? ??????? ?????? ???? ? ?????? ? ????? ???? ?? ??? ????... ??? ??????? ????????? ?? ?????  ?????, ??????? ? ??????? ???????????? ?????? ??????? ?? ????????? ?????????? (????? ???), ????? ???????, ????? ??????, ???? ?????????? ? ??? ?? ????????? ? ?????? ?? ???? ?? ???????? ????? ?? ??????... ????? ???? ???????, ??? ??? ?????? ???????... ??????? ?? ???? ?? ??????? ??????, ?????? ??????????? ? ??????? ?????????? ??? ?? ?????????? ?? ???????... ?????? ?? ???????? ??????? ? ? ???? ?? ????????? ?? ?????? ?????? ??? ????????? ???? ??????????? ??????? ??? ???????... ??? ????????? ?? ?????????? ????????? ???????? ??? ?? ???? ????? ??????? ? ???? ??????... ????? ?????? ?? ????, ?????? ? ?????? ???????
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

prerano bacanje rolni i papirica, kradja nepotrebnih i sitnih stvari po gradu su stvari koje su me strasno iznervirale.. sta ce nekome cestitka, piksla ili sundjer za stolicu, bacice iza prvog coska..
navijanje necu mnogo komentarisati, klasicna boljka kod "vecih" utakmica..
ali su zato bakljade, koreografija, skidanje zastave, udari, proslava u gradu stvari kojima smo prevazisli sebe na danasnjoj utakmici..
ko nije bio na kalemegdanu, neka se pojede..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Imam osecaj kao da sam bio na 3 utakmice.
Sta reci,sve je to RSF lepo opisao...nekoliko bakljada,koreo sa rolnama,strobovi,dimovi,korteo kroz ceo Beograd dugacak par kilometara za pamcenje,slika ulazi u istoriju,na Kalisu opsta ludnica,baklje,vatromet,pesma...

http://rapidshare.de/files/19568597/zvezda-vosa1.avi.html
http://rapidshare.de/files/19567905/zvezda-vosa.avi.html
Prvi klip je sa pocetka sa papirima ali malo snimljeno sa zakasnjenjem,a drugi na kraju bakljada sa strob bakljama. ;pivo
ETELINARA KRALJEVINA

Evo ja koji nisam bio (i jedem se mnogo zbog toga) jednostavno ne mogu da poverujem da je ovo bila tekma protiv tamo neke vojvodine  :zbunjen .Bolje i da ne znam sta je bilo posle na Kalemegdanu.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Odlicna atmosfera - vizuelno, ocekujemo video ....

p.s. pedja, ponovicemo na finalu kup-a namigivanje  :flasa


??????? ?? ??? ?? ?????, ??? ?????? ????... ???? ?????? - 50 ??????, ????? ?????? - 30 ??????  :o ??? ?? ?? ?? ????????? ???? ?????.

Sve je bilo ok samo je trebalo da se isprebija bar 2000 ljudi na Severu i da se izbaci napolje pre pocetka tekme! Stoka glupa kakvih kretena ima pa to je strasno. Sto se same tekme tice...bakljada extra ,brda pirotehnike i onih udara. slaninari pickice kao i uvek i jos im uzeta zastava(svaka cast nasim klincima za akciju). A glupih zandara nikad vise u zivotu na nasoj tekmi jebem li uh usta mrtva !

Pozdrav svima!


SMRT ZANDARIMA :finger

Po meni je sinoc bilo jedno od najlosijih izdanja Delija u poslednje vreme
Jednostavno ono cega smo se svi bojali obistinilo se...
Besplatan ulaz privukao je mnoge ljude na sever gde im nije mesto
Navijanje je tek na momente bilo ok ali daleko je od onog naseg izdanja protiv ofk-e
Daleko od toga da sam ja neki uzoran ili idealan navijac ni ja do ove sezone nisam bio redovan na severu
ali i kad god sam dolazio prethodnih godina(a to su uglavnom bile neke vece utakmice)imao sam svest da treba da slusam pre svega vodje
tako da me je mnogo iznerviralo sto uprkos tome sto su vodje jedno 15 puta rekle da se ne bacuju rolne i papiri,sto je postojao informator
neki su to cinili...Jedino donekle sto je izvuklo stvar oko navijanje je bilo dovikivanje sa istokom i zapadom sve ostalo je bilo ispod proseka
Ja sam stajao jedno 2-3 reda iznad S.....i on se dosta trudio da podigne masu ali retko kad je uspevao...Ne znam za vas ali primetio sam i da je bilo dosta kasnjenja i ubrzanja pesama pre svega likova koji su stajali do zapada i istoka
Recimo primer krenemo svi Pune tribine ludih navijaca a oni pevaju vec jedite govna mi smo sampioni...mislim da se to desavalo vise puta a mozda sam se i ja nesto istripovao.
Da se primenjivalo ono sto je neko rekao da treba da tucemo svakog ko ne peva na severu onda bi sinoc bilo krvoprolice...
Ne znam za vas ali u mojoj blizini su bili likovi koji su jedva stojali na nogama koliko su bili pijani ili sta vec i ne vidim kakvih koristi ima od takvih koji dodju takvi na stadion...ne da nisu pevali nego ponavljam nisu mogli da stoje
ajde kapiram ja da pijes pre tekme ali da se komiras to mi je bezveze...
Nazalost nisam isao  pobednicku setnju posto sam vec ranije imao neke ugovorene obaveze...i bas mi je krivo sto nisam isao...Svaka cast za tu ideju
PRed kraj je bilo do jaja kad su opet slaninari bacali baklje na istok i kad je bilo "Madjarske picke..."
Mada sve ove gore kritike su danas nebitne jer smo sampioni :sampion
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas


Quote from: "Losmi"
PRed kraj je bilo do jaja kad su opet slaninari bacali baklje na istok i kad je bilo "Madjarske picke..."
Do jaja je bacanje baklji na roditelje sa djecom na Istoku ?
I to madjarske picke je bezveze, jer oni nisu madjari.
Nadam se samo da im ovaj (jos 1 u nizu) kukavicki potez nece proci nekaznjeno.


Inace malo i u vezi utakmice (i after-party-a) da napisem..
Vizuelno je sve bilo do jaja osim onih nakaza na stulama i igraca koji su se ofarbali kao klovnovi.... rolne i papiri do jaja, bakljada mozda i najbolja u zadnje vrijeme... neki strobovi su popaljeni prerano na kraju al nista strasno... onaj korteo do Kalemegdana je za pamcenje stvarno, u jednom trenutku  kad smo zastali nisam uspio uopste da mu vidim kraj... navijanje na Kalisu milion puta bolje nego na utakmici.
Slazem se sa vecinom da je navijanje skroz lose, mozda i najgore ove sezone na 'velikim' utakmicama. Sjebali su sve sa besplatnim ulazim.

Quote from: "beer belly crew"
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Johnny Blaze--Nisi me razumeo tj ja nisam lepo napisao...naravno da kukavicko bacanje baklji na istok ne moze nikako biti ok pogotovo sto im to nije prvi put i preprosle godine kad smo slavili titulu protiv njih je isto tako bilo...mislio sam na nas odgovor "Ko je slaninar taj picka nije,jer slaninara i picka bije"i "Madjarske picke"...naravno to je bila prozivka upucena njima...Inace bas su do jaja slike sa Kalisa...sad mi je jos vise zao sto nisam isao tamo...Ajde ako ima neki klip sa kalisa okacite to bi bilo super...posto ponavljam na tribinama nista spektakularno nije bilo izuzev koreografije i bakljade...dakle kacite ako imate atmosferu sa ulica i kalisa.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Quote from: "Johnny Blaze"

I to madjarske picke je bezveze, jer oni nisu madjari.

Verovatno su 90 % njih Srbi,naravno,ali mislim da se desavalo da na njihovoj tribini bude okacena nacionalna zastava Madjarske i odatle prozivka.