Pa dosla nam je poslednj tekma u sezoni, vreme da Delije kao i Zvezda krunisu svoju dobru sezonu

-utakmica se igra u sredu 10 maja mislim u 18 ali nisam siguran
- ulaznica za severnu tribinu stadiona JNA je 150 dinara, moze se kupiti i na Mari i na JNA i na Karaburmi.
-trebalo bi ponoviti ono iz utakmice u ligi sa istim protivnikom
-mislim da ce padati kisa, barem su tako rekli juce :( , ali ipak moramo da pokazemo ko je najjaca navijacka grupa na Balkanu.

Nadajmo se lepom vremenu,ali kako bude-bice.Znam da cemo mi doci sigurno,a i ako padne ta najavljena kisa,ovi sa strane sto su bacali rolne i papire(protiv Vose) i ne moraju da se trude da dodju.Ipak ocekujem puno ljudi,pun SEVER.Boga mi itekako se pricalo po gradu kakva je atmosfera bila protiv OFK-e,kakav je trans i ludilo bilo protiv Vose i ona setnja po gradu i ono slavlje kao nikada.I zato ocekujem dolazak velikog broja ljudi koji su se naslusali tih prica u zelji da to i sami dozive.Zato apel,recite svim drugarima koji ne idu na tekme,ali koji ce doci na Finale Kupa,da se ponasaju u skladu sa dogovorom,da pevaju pesme onako kako se one pevaju-da ne brzaju i ne pocinju sami sa pesmom koja se njima u tom trenutku peva.Nije to nikakva ucena,to je zelja koja je u interesu svih nas,da nam tribina izgleda lepo i zvuci lepo.I takodje jos jedan apel koji se ponavlja,ali ljudima ne ulazi u svest,bez kaobajskih i klovnovskih kapa-niste svesni vi koji ih nosite kolko je to ruzno,smesno,jadno i glupo.Nadam se proslavi jos jednog trofeja ove sezone,ocekujem opet izliv emocija,jer do leta cemo se nacekati.Voleo bi da se ponovi atmosfera sa poslednje tekme protiv OFK,i spontane proslave titule.Mislim da je to bila prava stvar i da su tada bili pravi ljudi... ;pljuga

_______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Знимљиво је да су овог пута транспаренти дозвољени...


Quote from: "petar-DELIJE024"Знимљиво је да су овог пута транспаренти дозвољени...

Сматрају да ово није текма високог ризика...Сад је права прилика да монтирамо једну атомску бомбу иза застава и да их зајебемо :lol: Који су то дебили...

Сутра је завршна текма у сезони...Надам се да ћемо поновити атмосферу са првенствене текме!Видимо се сутра Делије! :sampion

Dosla i zadnja tekma  :(

Nadam ce da ce sutra svi da daju od sebe jer dugo necemo imati priliku da bodrimo nasu ZVEZDU. Vidimo se sutra drugari

Kad smo vec kod toga naredni sampionat startuje 5 avgusta a kraj prvog dela lige bi bio 3 decembra
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Nadam se pribliznoj atmosferi ko sa marakane protiv ofk-e,sever ce biti sigurno pun...ja idem ujutru da kupim karte,tako da se nadam dobroj atmosferi.Zanima me dali ce biti neka koreografija ipak je ovo poslednja tekma u sezoni i to finale...kako god vidimo se
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

I sta tebi znaci ako sad neko napise, bice il nece biti ?
Jel dolazis zbog koreografije ?

ne naravno da ne idem zbog koreografije,da mi je to toliko bitno ostao bi kuci i gledao na tv-u...Samo sam pitao jer mislim da ce biti uostalom nebitno.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Quote from: "Losmi"ne naravno da ne idem zbog koreografije,da mi je to toliko bitno ostao bi kuci i gledao na tv-u...Samo sam pitao jer mislim da ce biti uostalom nebitno.

Koreografija je uvijek tajna, za to se o tome ne prica na internetu!!!  Iz tog razloga je JB bio veoma kratak u svom pitanju  namigivanje

Poz.

inace vreme je ocajno...mrzim kisu ali posto igramo na jna ne zna se sta je gore ili kisa ili sunce koje ubija na severu,ali opet bolje bi bilo da je lepse vreme ali jbg.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Delija HH-Jbg nisam znao,noviji sam na forumu tako da se nisam jos upoznao sa svim tim stvarima,izvinjavam se.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Ма нема ту неких посебних правила. Само немој писати глупости да би набијао постове, такође немој смарати(ово не кажем теби него свима) и пишите паметне постове па неће бити потребе да вас неко исправља и сере вам! Такође немојте писати и тражити да вам неко објави нешто што би користило нашим ривалима(никако конкуренцији ;pljuga )!

Биће данас добро!

Dupla kruna ale!
Ako se ne razbolim od ovoga danas nikad necu...
Danas sam isao  12 h po onoj kisi da kupim karte,i posle celu tekmu je skoro padala ona kisetina
Strasno odeca mi je natopljena bila osecam da sam imao 10 kg vise...
Krenuo sam sa ortacima na tekmu oko 16:30,ali ispred jna smo oko 17:40 na ulazu neopisiva guzva
Cekali smo u redu bas dugo bilo je i komesanja sa murijom,neki su i popili pendrek sve u svemu klasika,guranje itd.
Jedan pandur kad se izgubio i zaleteo na rulju ono je strasno i posle ga ostali panduri smirivali u fazonu sta ti je smiri se
Usao sam na stadion oko 15 minuta nesto posle prvog gola ofk-e...atmosfera na momente dobra na momente ocaj
Solidan broj navijaca ofk-e cak su se i culi na momente...Atmosferu na severu ne znam kako da opisem recimo da uporedim
sa skorasnjim tekmama tako da je nije bilo kao protiv ofk-e na marakani,ali je bilo bolje od navijanja na proslavi titule protiv Vose.
U  prvom poluvremenu iako nisam bogzna koliko odgledao tekmu Zvezda nije licila na sebe,posle gola Zigica probudili su se.
"Marakana dal je puna" je obelezila odlucujuce momente na tekmi golove za smanjenje i kasnije za izjednacenje...Ja inace sam samo video na kraju Bastin gol
ostale nisam video,inace sam do jaja promukao plus sto sam pokisao ko nikad samo zelim da se docepam kreveta...Sve u svemu solidno izdanje Delija
Fudbaleri odlicno odigrali zavrsnicu i produzetke...na kraju cisto da se znaju neke stvari pesma"njega jebemo,njega karamo..." i zelje koje ce se nadam se ostvariti u avgustu nanannana Liga Sampiona
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas


Данас је нашем 4-годишњем Кафеу најлепши поклон био освојени КУП и Дупла КРУНА!



:sampion  :ruke

srecna 4. godisnjica momci, da nam radite ovako lepo i u buduce!!!
nas 30-ak na tekmu je doslo jednim mini-basem i u par auta... parola koja je stajala tokom prvog poluvremena preko zastave sabac bila je posvecena tragicno preminulom ortaku: "cao pedjice, 1983-2006"


Quote from: "KizaLion"Данас је нашем 4-годишњем Кафеу најлепши поклон био освојени КУП и Дупла КРУНА!



:sampion  :ruke

LEPOTICE mala srecan rodjendan tvom caffe-u da mi budes jos vrednija i da ti caffe jos bolje sljaka :)