Prva stvar, mislim da je bar neki igrac mogao da to provali, mislim valjda toliko znaju, koliko smo kupova uzeli.
Drugo zbog ovoga treba nekome da ode stolica, ovo je blam veliki, treba izvrsiti istragu, jer ce se na kraju svi ograditi i reci da je neko drugi uradio to

Ko da provali? da nece purovic koji je dosao pre par meseci,da nece lekovic,piksi,dika stojanovic,maza vasilijevic...koga je to interesovalo i ko je to stvarno znao od njih. ovo je potvrda da se u klubu i dalje igra neka cudna igra...rekao bi gluvi telefoni.
Sramota i blam da je to strasno. Sto neko rece,sad ti treb u trofejnu salu da stavis ovu sliku...kako?
I jos nesto,marketnig nema veze sa ovim,ove majce je radio piksijev sofer...nekadasnji clan marketinga...izgleda da FK pokusava da pokaze kako mu ne treba marketing koji je do sad postojao,pa se odlucio na svoj potez.
Do jaja im je bila premijera juce :D .

Ja mislim da trebamo da izbegnemo da komentarisemo ovakve stvari, pogotovo ne na ovom podforumu.

Sta nas ustalom tice sta je pisalo na majcama. Boli me bre...

Bitna je dupla kruna ole!  :ruke   :sampion  :sampion

Quote from: "archer"
Drugo zbog ovoga treba nekome da ode stolica, ovo je blam veliki, treba izvrsiti istragu, jer ce se na kraju svi ograditi i reci da je neko drugi uradio to

Pa brate pogrijesio je neko, nije ni vazno ko. Najmanje vazno sto je pisalo na majcama, vazno je da smo mi osvojili duplu krunu.  :sampion
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

sta da kazem nego ludnica... navijanje svaki minut sve jace i jace
nasa mala bakljada za proslavu ovog svetog sajta... jos 100 godina !!!!

moj put se isplatio !!!

Quote from: "North_Side011"I sto mi se najvise svidja,navijanje nije prestajalo i dok smo gubili.

Е, управо то. Први гол који је Звезда примила, 99,9% људи је то прихватило тако опуштено, као да се ништа није ни десило. У том моменту креће се са још енергичнијим горилањем и још већим цепањем грла уз песму "... и напред Звездо-ле, и напред Звездо-ле...".
У том тренутку смо се само ми чули на стадиону. Навијање Офк-оваца смо потпуно угушили. Имам утисак да смо их просто појели!  :D

То је оно право!!!    
Значи, врх-врхова!

За све људе који су били на северу једна велика честитка. Успели смо да урадимо оно што је до јуче било немогуће.

Резултатат и победа могу да изостану из овог или оног разлога, небитно, али песма не сме да стане током целе текме.
Увек, у сваком тренутку, треба да навијамо за Звезду, а не за резултат,било да се ствари на терену одвијају добро или лоше.
Ако колеге око вас посустану у навијању, поцепајте грло као никада до сада, потрудите се да тиме подигнете масу око себе.Неће им бити свеједно, верујте, настојаће да изједначе глас са вама.
Заборавимо уздахе, псовање, и хватање за главу после пропуштених шанси или примљеног гола, навијајмо још јаче и боље него до тог тренутка.

Ми то једноставно можемо, доказали смо то на овом финалу које ћемо дуго памтити. Сада је прави тренутак да радимо на индивидуалном навијачком усавршавању и да будемо још 10 пута бољи него до сада. Не смемо да се задовољимо са оваквим навијањем (које је стварно било одлично), и да се зауставимо на овоме.
Са таквим понашањем и таквим навијањем наша трибина ће бити још моћнија него сада!

Остало је још само да се потрудимо и да ове речи спроведемо у дело и то би било то.

СРЕЋНА ГОДИШЊИЦА ДЕЛИЈЕ - КАФЕА!
...ОТИШЛИ СУ СВИ, КУЋИ БИЈЕНИ, НАЈЈАЧИ СУ ЗНАЈТЕ ЦИГАНИ!

Evo, od mene jedan mali pokloncic Kafeu za rodjendan :)
Bakljada sa RTS-a, 11 sekundi (bolje ishta nego nishta :) )...

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=video&file=bakljada.wmv

Лепо срочено... И право запажање, стварно је то толико постало нормално да кад ето Звезда прими гол ми не падамо ни у том моменту а ни касније, али може то још боље наравно... Радимо на себи и бићемо још бољи, следећа сезона би могла да ову масовност коју смо постигли и дефинитивно претвори у квалитет који нам недостаје у неким сегментима...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Gigac_FCRS"Evo, od mene jedan mali pokloncic Kafeu za rodjendan :)
Bakljada sa RTS-a, 11 sekundi (bolje ishta nego nishta :) )...

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=video&file=bakljada.wmv

Дај ово за нас са дајлапом!


Слажем се са оним што је вулевуки рекао, код њиховог првог гола... када смо се сви загрлили, а таман смо примили гол... и онда сви као један по команди, скачемо, и ори се из наших грла: И напред Звездо ле!!! Е тада сам био невероватно поносан, јер нисмо после тог њиховог гола "пали"...
Код њиховог другог гола са се већ био забринуо  :o , и око мене су сви причали о намештаљци, а ја сам мислио да ће бити супер ако стигено да се саставимо... И кренуо је онда црвено бели ураган да гази све што је плаво  :) ... па смо стигли до изједначења!!! Она киша ме подсећа на екерен 1997-ме, мада је ова сада била мало сабија, али је опет била досадна! Све као мало, па још мало пада, а на крају сам тако био мокар, као да са мпреко Саве пливао  :) ...
Навијање је у већини било ок... увек може боље  namigivanje
једино ми они преко пута нас никако нису јасни... када смо ми давали голове они су палили бакље!?! То ми никако не иде у главу, "шта је пасник хтео тиме да каже"  :o
у сваком случају и они су добили час навијања за мале паре  namigivanje

ЦЕЛОМ КАФЕУ ЧЕСТИТКА!!! ЖИВИ БИЛИ, И УВЕК С НАМА ПИЛИ  ;pivo

А за ову бруку око мајца сам био изнервиран, до амплитуде... стварно ко ту коме подмеће ноге, не знам, али стварно, би Пикси требао о томе да поведе рачуна, не мислим да сада он треба до изиграва жандара, али Звезда је бре интитуција, и не би више смело овако нешто да се потркаде... сви они који су облачили мајце ваљда су гледали шта пише... сутра би неко могао да ми подвали шаховницу  :bes , или полумесец  :bes , они би то обукли, а после би рекли да нису гледали, мајца ко мајца  :o
Толико о њиховој љубави према нашем клубу!

Сезона је била за памћење  :sampion  :ruke , али то на неком другом топику...