Фудбалска сезона је прошла, остали су баскет и рукомет... Иако плејоф у баскету стартује крајем месеца ваљало би да се одради рукомет. Остало је још 4 кола до краја, нема плејофа него се игра за бодове. Војводина је прошлогодишњи првак државе и вероватно главни конкурент за титулу (поред већ побеђених мишева), с њима играмо мислим у след. четвртак у Шумицама.

Што се тиче гостовања остала су Бачка Паланка (могло би да се одради) и Беране, када се игра не знам.

Ja sam za pracenje rukometa i basketa do kraja. Ionako je dosadno sad kad nema vise fudbala do avgusta.

18.05.2006 u 18:00h - Sumice-  Crvena Zveda - Vojvodina

Jel moze neko da nabavi ceo raspored i postavi ga ove, liga ubija znaci ni sudije ne znaju kad sude jbte  :zbunjen

Окупљање за сутрашњу текму је испред хале. Текма почиње у 18 у Шумицама.

Рукометаши Црвене звезде у четвртак од 18 часова у дворани Шумице дочекују актуелног шампиона Војводину у утакмици у којој би победом стекли велике шансе да се домогну титуле првака. Очекујемо да наша екипа има велику подршку са трибина, а Делије и Рукометни клуб позивају навијаче да у што већем броју на овај меч и на тај начин помогну не само наше рукометаше, већ пре свега Србе који живе на Косову и Метохији.
Рукометни клуб и Делије су позвали све навијаче из земље и иностранства да се укључе у акцију помоћи Србима на Косову и Метохији. Делије су приликом посете манастиру Бањска упућене да помогну Србима из Новог Брда који живе у потпуној изолацији и без струје. Мештани овог села, у којем живи и осамдесет четворо деце ометене у развоју, свакодневно храну добијају са народног казана из манастира Грачаница где се спрема и храна за ученике школе Доситеј Обрадовић у Прековцу, као и за 247 Срба мештана Новог Брда.

Нашој браћи на Косову и Метохији је неопходна помоћ и зато је у сарадњи са Рукометним клубом донета одлука да половина прихода са сутрашњег сусрета оде у корист онима којима је неопходна. Цена улазнице је само 100 динара и зато очекујемо да Шумице буду испуњене до последњег места.

Ово је само почетак акције коју организују Делије, а придружиће јој се сви клубови СД Црвена звезда.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Sutra svi u Sumice  zbog Zvezde a i  zbog pomenute akcije koja je za svaku pohvalu  !

Pozdrav

Svi sutra na tekmu. Da se to lepo odradi i da osvojimo titulu i pokazemo jos jednom koji je najbolji klub.

Solidno odradjena tekma i jos jedan korak smo blizi tituli.
Navijanje solidno,pocetak tekme sa pesmom "Crvena Zvezdo pobedjuj za nas..."vise puta skandirano "Kosovo je srce Srbije" i tako..."Sumice solidno popunjene ali stvarno ne umem da procenjujem koliko je tacno ljudi bilo...Sve u svemu nije bilo lose.
Fora bi bila da odemo i sutra da bodrimo kosarkasice isto protiv Vojvodine cini mi se.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Danas je na rukometu bilo stvarno fenomenalno. Neko mi rece pre utakmice "navijacki nezanimljiva tekma" ali Delije su jos jednom dokazale da im ne treba niko da pokidaju grlo za Zvezdu. Коп је био попуњен, bubanj i pesma sve vreme. Vec se naziralo dobro izdanje Delija kada je 10-ak minuta na pocetku grmelo "Crvena Zvezdo pobedjuj za nas" a nastavilo se sa "Marakana dal je puna".
U drugom poluvremenu takodje solidno navijanje ali onda su igraci malo poceli da padaju u igri i trebala im je jos jaca podrska. Grmelo je "Pune tribine", "Na celom svetu mi je sve" a do pobede smo ih nosili pesmom "Mars na Drinu" koja je mnogo dobro zvucala. Na kraju totalan trans i ludilo, svi dizu 3 prsta i pevaju, a igraci kao i uvek dolaze kod nas, bacaju nam dresove, slave sa nama. Atmosfera je definitivno bila za desetku.

Quote from: "Maj 25"A igraci kao i uvek dolaze kod nas, bacaju nam dresove, slave sa nama.

A Delija KNN sa foruma je uhvatio dres Nenadica  :ruke

Da, pokazao mi je. Ja sam uhvatio majcu za "decu sa posebnim potrebama"  :o

Ja isto zamalo da uhvatim majicu na pocetku tekme ali nisam se nesto trudio da se borim za nju.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Поред заставе Делије била је раширена парола "Косово је срце Србије". Када је следећа рукометна текма, има ли ко распоред, ако има нека стави.

Quote from: "Losmi"Solidno odradjena tekma i jos jedan korak smo blizi tituli.
Navijanje solidno,pocetak tekme sa pesmom "Crvena Zvezdo pobedjuj za nas..."vise puta skandirano "Kosovo je srce Srbije" i tako..."Sumice solidno popunjene ali stvarno ne umem da procenjujem koliko je tacno ljudi bilo...Sve u svemu nije bilo lose.
Fora bi bila da odemo i sutra da bodrimo kosarkasice isto protiv Vojvodine cini mi se.

Ne, najbolja je fora sto je danas u Sumicama navijanje bilo solidno :o

al ima neko mozda video ili audio zapis od danas "crvena zvezdo pobedjuj za nas " ?  ;pivo

Ma ono je stvarno bio trans u par navrata.I to cak vise u situacijama kad su se slaninari rezultatski priblizavali i prelazili u vodjstvo, tad je grmelo jos jace.Na pocetku poluvremena su rukometasi slanine bili prozivani sa megafonom  :megafon  :D ,onda se u jednom trenutku zaorilo i "Ko je slaninar taj picka nije,jer slaninara i picka bije" zbog jednog incidenta kad je neki od njihovih igraca nesto napao nekog naseg.Svo vreme sa nazovi neke terase preko puta nas je bio nadlezni(polni) organ koji nas je snimao,a i dobijao je odgovor u vidu  :finger .Na kraju tekme kao sto rekose vec pre mene,ori se Mars na Drinu,ludilo opste i kad su vec polako svi skoro napustili kop par likova je tu ostalo i krenulo da napusava igrace slanine koji su ostali da sede na parketu,na sta su se oni okurazili i poceli nesto da prete  :D sto je izazvalo samo smeh kod nas preostalih.Jebo ih canak.Igraci si pozdravljeni sa "sampioni" kako i dolikuje i sa "Neka veceras svako zna".
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Dobra tekma sinoc i  dobro navijanje mada se ocekivao i veci broj ljudi  ali nema veze.  Jos vaznije od same tekme je da su sakupljene pare za nasu bracu i sestre koji zive na Kosovu. Svaka cast svakom ko je bio na utakmici sinoc. Iace akcija i dalje traje i pare ce se sakupljati i na drugim nasim tekmama a i SD Crvena Zvezda je dala vec neki novac.


Pozdrav

Redman-Ne kapiram sta si mislio.
Da da prozivanje preko megafona na pocetku drugog poluvremena je isto bilo do jaja kao i prozivanje zandara.


Kizo-Mislim da sledecu tekmu igramo u gostima protiv Sintelona,pa nam dolazi Lovcen i u poslednje kolu idemo u Berane.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Ne postavljaj glupa pitanja na javnom delu foruma...
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas