Narode, prvo bih Vas zamolio da ne pljujete nikoga na ovoj temi.  Otvaram je cisto da bih Vladi pozelio srecu u nastavku karijere!


HVALA TI VLADIMIRE STOJKOVICU!






IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Ти си очигледно слеп?!? Опемена! Радомир
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Stojkovic se je prodao zbog finansijskih problema. Ocigledno Delta i Telekom nisu ispunili finansijska obecanja, a za jednog golmana se ne dobija tako brzo tolika svota novca. Inace, Pixi je potvrdio da je CZ zainteresovana za vracanje Disljenkovica...

Vladimire, i ja ti ovim putem zelim sve najbolje u karijeri!!!

Делта и Телеком напуштају Звезду јер је наводно због тога што је Пикси довео Лековића.

:megafon

Ovde samo zelje i pozdravi za Vladu, nemoj neko da komentarise njegov odlazak!


VLADO NADAM SE DA CEMO TE OPET GLEDATI U NASEM DRESU!!! PUNO SRECE I USPEHA!!!

Vlado care, zelim ti sve najbolje, i da nam se jednog lepog dana vratis!

U pravu ste nije Vlado nista kriv sto su ga prodali, svaka mu cast kako je igrao u dresu Crvene Zvezde, i zbog toga mu zelim svaku srecu u nastavku karijere. Ipak ne mogu da vjerujem da ga vise necu vidjeti ispred Zvezdinog gola, ali sta da se radi.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Ja sam u njemu video golmana koji ce ostaviti neizbrisiv trag u Zvezdi ali otisao je po meni prerano trebao je da bude jos dugo nasa uzdanica,ali sta da se radi.
Sve najbolje mu zelim isto i nadam se jos uspesnijoj karijeri u narednim godinama!I da nam se vrati za 3-4 godine ali ne da se vrati zato sto nije uspeo u evropi nego da se vrati da bude uzdanica evropske Zvezde koja ce opet kao nekad zariti i paliti Evropom.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Vlado majstore, bilo je kratko ali nezaboravno! Sve najbolje, ja ti zelim da za godinu dana predjes u Lion jer ce samo oni imati para da plate onoliko koliko vredis i koliko ces vredeti.

Влада је био велики ослонац тиму. Штета што нема више таквих играча. Драго ми је да није само наша жеља да се он једнога дана поново врати у Звезду, него је то и његова жеља. Ваљда ће се испунити.
Желим му пуно среће у животу и пуно успеха у каријери.
Срећно, Владо!  :wave

Мало биографије :
http://www.politika.co.yu/ilustro/2440/3.htm
http://www.blic.co.yu/arhiva/2005-10-01/strane/sport.htm
http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=13&status=jedna&vest=83842&datum=2006-01-08

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Sve pohvale za vladu svaka cast doktore na golu :) jbg nadam se da ce nam se vratiti jednog dana .

Sve najbolje jednom odlicnom momku, pravom Zvezdasu i FENOMENALNOM golmanu. Nikako ne mogu da svarim ovu odluku da ga se proda (ne, nisam slep radomire)... U svakom slucaju sve najbolje Vladi!
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Jebi ga covek ode, nije se ni propisno nabranio.
Neka ti je sa srecom momce u Nantu

Koja je svrha ova teme ?
Vi ste izgleda zaboravili utakmicu u Zemunu prosle sezone....

Quote from: "Johnny Blaze"Koja je svrha ova teme ?
Vi ste izgleda zaboravili utakmicu u Zemunu prosle sezone....
Ni meni nije jasno koja je poenta teme? Ajde da je branio 15 godina kod nas pa sada ide pa se kao opastamo, a decko nam prosle godine uzeo titulu ako se dobro secam, do skoro pricao kako ga niko sem Zvezde ne zanima da bi odleprsao cim je namirisao kesh!
Nepotrebna tema!

Quote from: "slawisha"
Quote from: "Johnny Blaze"Koja je svrha ova teme ?
Vi ste izgleda zaboravili utakmicu u Zemunu prosle sezone....
Ni meni nije jasno koja je poenta teme? Ajde da je branio 15 godina kod nas pa sada ide pa se kao opastamo, a decko nam prosle godine uzeo titulu ako se dobro secam, do skoro pricao kako ga niko sem Zvezde ne zanima da bi odleprsao cim je namirisao kesh!


Dečko je ranije izjavljivao da još ne bi napuštao Zvezdu i verujem da je tako. Na pare se ovaj put više polakomio neko drugi...
U svakom slučaju, sve najbolje Vlado]

Quote from: "slawisha"
Quote from: "Johnny Blaze"Koja je svrha ova teme ?
Vi ste izgleda zaboravili utakmicu u Zemunu prosle sezone....
Ni meni nije jasno koja je poenta teme? Ajde da je branio 15 godina kod nas pa sada ide pa se kao opastamo, a decko nam prosle godine uzeo titulu ako se dobro secam, do skoro pricao kako ga niko sem Zvezde ne zanima da bi odleprsao cim je namirisao kesh!


Dečko je ranije izjavljivao da još ne bi napuštao Zvezdu i verujem da je tako. Na pare se ovaj put više polakomio neko drugi...
U svakom slučaju, sve najbolje Vlado]

Quote from: "Johnny Blaze"Koja je svrha ova teme ?
Vi ste izgleda zaboravili utakmicu u Zemunu prosle sezone....

Dobro tu si u pravu secam se da smo mu svi upucivali ruzne reci .. bas smo ga prozivali tu utakmicu jbt nisu mogli da mu daju go. Ne decko je stvarno odlican golman i tesko da sad neko moze da ga zameni !

Jesmo mi bili na istoj utakmici ?
Da ga nisi zamjenio sa Djordjem Panticem ?
Kakvo prozivanje ?
Pricam o njegovoj igri na toj utakmici, o zadrzavanju one jedne jadne lopte s kojom se igralo po 5 minuta, o slavlju nakon 0-0 kao da su osvojili LS, i na kraju slag na tortu, penje se na ogradu i baca dres u kop zemunaca.

Srecno majstore, iako ce biti tesko bez tebe na putu ka Ligi Sampiona. Pixi zasto bre?
iljadu Grobara i huligana...zna se sto ce Delijama:)