Sve je to lepo sto si napisao i cak se slazem da netreba jos napadati Pixetu. Ali ocekujem sto pre bombu i to pozitivnu. ili sam ja jedini koji je nervozan...

Stojkovic 2,5
Lukovic   3.0 (gde su otisli ostali 3?!?!?)
Panta     1.5

Pare ima dosta tako da...

Ostala tri idu Lukovicu, njegovom menadzeru i FSSCG, mada za ove poslednje nisam sigurna koliki postotak uzimaju od transfera.
Bombu uskoro mozes da ocekujes samo u vidu novog trenera (ukoliko je tacan podatak da Zenga odlazi), posto prelazni rok za igrace pocinje tek za mesec dana :) .
..baklje gore, pesma cigana...

Mi prodali vec 3 igraca a prelazni rok nije ni poceo???  :zbunjen

Nije poceo kod nas, pretpostavljam da u Francuskoj jeste ili je ugovor potpisan, a bice ozvanicen kada rok bude poceo. Za Lukovica nista nije zvanicno, mozda je postignut dogovor i potpisan predugovor, ali se ceka ozvanicenje.
Ko je treci koga smo prodali?
Kod nas prelazni rok pocinje 15. juna i traje do 31. avgusta (prvu utakmicu u domacem prvenstvu igramo 5. avgusta, a Evropu pocinjemo jos ranije).
..baklje gore, pesma cigana...

Danas nismo prodali nikog, cudo... mada rano je, tek je 14:15

Pa Pantelic je treci koliko ja znam

Quote from: "UK_Nikola"Sve je to lepo sto si napisao i cak se slazem da netreba jos napadati Pixetu. Ali ocekujem sto pre bombu i to pozitivnu. ili sam ja jedini koji je nervozan...

Stojkovic 2,5
Lukovic   3.0 (gde su otisli ostali 3?!?!?)
Panta     1.5

Pare ima dosta tako da...
Ne zaboravite da smo tokom sezone prodali i Djokaja i ne verujem da je i on otisao za manje od milke.....Pa se samo jedno pitam da li vec sa ovom lovom mozemo vratiti dugove...?Pa ljudi ako su ovi podaci tacni mi smo za vreme Piksija samo od prodaje inkasirali tricavih 8 milki a dug nam je bio oko 7m....A tek cemo prodati Zigu i Dudica,nemoj samo da na kraju opet kazu da smo u velikom minusu.. :zbunjen

Ako prodamo Zigica za recimo 8 miliona, 4 ide Zvezdi, sto znaci da smo zaradili sigurno 12,5 miliona (Stojkovic 3, Lukovic 3, Djokaj 1 recimo, Zigic 4, Panta 1,5 a Krivokapica i antitalente poklonio Maleziji), od toga 8 miliona da vratimo dugove, ostatak para od 4,5 miliona za normalnog trenera i par pojacanja (Avramov, Zilic ili Bufon  :D  za golmana), jednog napadaca i jednog normalnog stopera (umesto Bisevca), zamenu za Lukovica dok ne stasa Andjelkovic...

Ma nije u tome poenta. Poenta je da je ovaj tim toliko toga proshao zajedno, od PSV-a, Zenita pa do Rome i Strazbura. Valjda su iz tih utakmica nauchili shto shta i pokupili neko iskustvo. Taj tim se sada rasprodaje. Moraju da dodju novi igrachi koji se ne poznaju i treba im vremena da se uklope. Dolazi i novi trener koji je verovatno stranac, koji ne poznaje nashu zemlju i ne poznaje Zvezdine igrache a mora da ih upozna do kvalifikacija za Ligu Shampiona. Igrachi koji ostanu moraju sada da se privikavaju na njegov nachin rada. Ma ima milion stvari koje nam nikako ne idu u prilog i realno gledajuci veoma su male shanse da prodjemo trece kolo kvalifikacija za Ligu Shampiona.

Ne mogu vise da citam iste prazne postove... boli me glava...

Ljudi... i meni tesko pada sve sto se desava u klubu, ali tako je kako je. Idem negde da punim baterije do prve sledece tekme na severu.

Vidimo se tamo

E, цео дан ми се по глави врти једна те иста песма.
И знате шта? Била би идеална да се усвоји за Химну фудбалског клуба...  :D
"Иди док си млад,
док имаш времена,
за море промена,
за лет и за пааад..."

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

A meni je ipak u glavi ona nasa:nisu nas slomile ove teske godine,jos nas sada ima vise zbog tebe!!!
Nisam za plakanje dok se ne zavrsi prelazni rok.Videcemo sta ce na kraju ispasti.

Pa ovo mi lici da se klub oporavlja. Pixi oterao smradove, vraca dugove (kako tako, boli ali sta je tu je) i mislim da ce mo dovesti jednog levog beka za rezervu, jednog golmana jednog srednjaka i jos jednog spica kao i ono osnovno jednog centralnog beka pa cak i mozda dva. Odakle pare za to ne znam ali vreme ce da pokaze. Ja Pixiju verujem.
Recite mi kako se zove onaj mali sto igra desnog beka, bar ja mislim da to igra, mislim da je igrao protiv Zete zadnje kolo?

Quote from: "archer"Recite mi kako se zove onaj mali sto igra desnog beka, bar ja mislim da to igra, mislim da je igrao protiv Zete zadnje kolo?
Taj mali je Tomovic i on je zapravo stoper, igra u paru sa Adamovicem u omladinskoj selekciji.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"
Quote from: "archer"Recite mi kako se zove onaj mali sto igra desnog beka, bar ja mislim da to igra, mislim da je igrao protiv Zete zadnje kolo?
Taj mali je Tomovic i on je zapravo stoper, igra u paru sa Adamovicem u omladinskoj selekciji.

Ono sto je prikazao protiv Zete nije bilo lose (mada nije bilo ni nista exstra), solidan je bio. Trebao bi da ga Zenga ili onaj ko bude trener da ga uvede barem na pripremama da igra. Miladinovica otpisati a dati priliku Adamovicu, nismo ga doveli da igra omladinsku ligu. Mislim da bi trebalo dati sansu malo i tim omladincima jer nam je u poslednjih godinu-dve nijedan nije izasao u prvi tim. Dobri klubovi prave fudbalere, a ne kupuju ih. Ne znam kako stoje omladinci ali mi se cini da nam je ova ekipa omladinaca slaba. Ali mora da bar neko tamo valja bar za rezervu.

Da li neko zna sta je sa Mladenovicem? Povredjen?

ja verujem pixiju...on je preuzeo tim u teskom trenutku za nas...finasije je koliko toliko sredio,doveo toyotu,igrace,ne zaboravite da pre nego sto je doso zenga(polusezona) imali smo 5 bodova manje od groblja...a na kraju 7 vise, to je motiv vise da mu verujemo a sto je prodao prodao je i morao je...sada mozemo samo da sacekamo sta ce biti dalje da li ce zigic ostati ili sta ce vec biti..prelazi rok je tek za 1 mesec i mozemo da dovedemo neke igrace pre sve ga dobrog golmana i neke i udbrani...toliko od mene...

s verom u Boga za Zvezdu i Ligu Sampiona
:jebanje  :jebanje  :jebanje  :ruke  :sampion  :ruke  :megafon  :jebanje  ;pljuga  ;pivo  :megafon  :ruke  :sampion  :ruke  :megafon  ;pivo  ;pljuga  :jebanje

:finger

Quote from: "Maj 25"Ma nije u tome poenta. Poenta je da je ovaj tim toliko toga proshao zajedno, od PSV-a, Zenita pa do Rome i Strazbura. Valjda su iz tih utakmica nauchili shto shta i pokupili neko iskustvo. Taj tim se sada rasprodaje. Moraju da dodju novi igrachi koji se ne poznaju i treba im vremena da se uklope. Dolazi i novi trener koji je verovatno stranac, koji ne poznaje nashu zemlju i ne poznaje Zvezdine igrache a mora da ih upozna do kvalifikacija za Ligu Shampiona. Igrachi koji ostanu moraju sada da se privikavaju na njegov nachin rada. Ma ima milion stvari koje nam nikako ne idu u prilog i realno gledajuci veoma su male shanse da prodjemo trece kolo kvalifikacija za Ligu Shampiona.

Potpuno se slazem sa ovim.Na nasu veliku zalost,ovo je realno gledanje situacije i ona nije ni malo ruzicasta.A Pixijevo vreme za dokazivanje je sada...videcemo.Ali mislim da je napravio veliku gresku dovodjenjem onog indijanca za potpredsednika.Taj potez kao da je povukao lavu otkaza velikih sponzora,povukao je lavu prodaje igraca(ili je to samo koincidencija).U svakom slucaju kola se strmoglavo svakim danom krecu sve brze nizbrdo.Ako ne dovede neka adekvatna pojacanja i ne uspori kola,tresnucemo na samom dnu i jako ce nas boleti.
Takodje i kada bolje razmislim sta vrede pojacanja,sta vredi u ovom momentu dobar trener-pravi strucnjak,kada ce ta novostvorena ekipa tek kroz godinu-dve moci da da neki rezultat,nisam pesimista,ali za sada nista ne izgleda dobro... ;pljuga

________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "redwarrior"ja verujem pixiju...on je preuzeo tim u teskom trenutku za nas...finasije je koliko toliko sredio,doveo toyotu,igrace,ne zaboravite da pre nego sto je doso zenga(polusezona) imali smo 5 bodova manje od groblja...a na kraju 7 vise, to je motiv vise da mu verujemo a sto je prodao prodao je i morao je...sada mozemo samo da sacekamo sta ce biti dalje da li ce zigic ostati ili sta ce vec biti..prelazi rok je tek za 1 mesec i mozemo da dovedemo neke igrace pre sve ga dobrog golmana i neke i udbrani...toliko od mene...

s verom u Boga za Zvezdu i Ligu Sampiona
:jebanje  :jebanje  :jebanje  :ruke  :sampion  :ruke  :megafon  :jebanje  ;pljuga  ;pivo  :megafon  :ruke  :sampion  :ruke  :megafon  ;pivo  ;pljuga  :jebanje

:finger[/
zenga je dosao proslo leto a ne u polusezoni.
I mi smo imali manje bodova od partizana pre prvog derbija a jesen smo zavrsila sa prednoscu od 3 boda.

Bez namere da branim bilo koga, ali malo mi ne ozbilno izgledaju ove proste racunice tipa :zaradili smo toliko i toliko, vratimo dug i ostane nam ??? i to potrosimo na pojacanja! Ne zaboravite da je premija za duplu krunu po igracu 30 000E, da im nisu ispalceno nekoliko plata u nazad, da smo jedva skrpili za prvu ratu za Milijasa. Ne verujem ni da je Zengina plata bas zanemarljiva. Verovatno ni troskovi odrzavanja stadiona nisu mali, a po tradiciji "mora" i uprava malo da se ugradi od transfera. Ako neka zaista veruje da cemo mi na pojacanja potrositi  4 miliona, svaka mu cast na optimizmu ali ja mislim da to necemo docekati jos dugo. Ako se i desi npr. da se na pojacanja daju sve pare (recimo tih 4 mil) to onda znaci novi dug na kraju sezone od jedno 5-6 miliona i ponovo ista prica...

Mnogo je to zajebanije nego sto izgleda, na zalost