Pardon, Vecernje novosti, mislio sam napisati! :flasa

Sta ima veze gde ce taj Georgiev?Kad on 'ladno izjavi da mu je svejedno da li ce igrati u ligi sampiona ili ligi uefa jasno je o kakvom indijancu se radi.

Ima veze posto je dosta dobar igrac. Nimalo mi se nesvidja da jedan igrac uzme njih umesto nas.

da je toliko dobar igrac pola evrope bi ga trazilo, a ne da se dvoumi izmedju nas i njih


Quote from: "RayBan"Stiglo 1 pojacanje... :ruke

http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=481&News=481


More ja mislim da oni nas zezaju. ;pljuga

Zasto majke ti?Sta si ti video lose u ovoj vesti?

Quote from: "goku"
Quote from: "RayBan"Stiglo 1 pojacanje... :ruke

http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=481&News=481


More ja mislim da oni nas zezaju. ;pljuga

Zasto majke ti?Sta si ti video lose u ovoj vesti?

Nista lose...

Samo bih vise voleo da vidim konkretna pojacanja .Bojim se samo da ne bude onog "kasno marko na kosovo stize".

Dokle traje uopste prelazni rok?

prelazni rok traje do kraja avgusta.

Mi moramo da kupimo sta treba do 7 dana pre 2. kola LS, posle toga igrac ne moze biti registrovan do grupa u LS kada se mogu zameniti ili dodati jos neki fudbaleri, mislim tri.

Quote from: "archer"Mi moramo da kupimo sta treba do 7 dana pre 2. kola LS, posle toga igrac ne moze biti registrovan do grupa u LS kada se mogu zameniti ili dodati jos neki fudbaleri, mislim tri.

E na to sam mislio... pojacanja trebaju stici najkasnije do 12 kad se ekipa okuplja da bi se uigrali.

Do 12. tesko da ce moci, posto prelazni rok pocinje 15-og. Sigurno ce Zvezda pokusati sva domaca pojacanja da dovede do 19-og i odlaska na Zlatibor gde ce se odrzati prvi deo priprema. Druga prica su pojacanja iz inostranstva, mada cenim da bi logicno bilo dovesti ih najkasnije do odlaska u Austriju gde ce se odigrati najveci broj pripremnih utakmica.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "RayBan"Stiglo 1 pojacanje... :ruke

http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=481&News=481


More ja mislim da oni nas zezaju. ;pljuga
Cekaj, to onda znaci da nece vise biti Andjelka, Lazar i Veljko? :D

Pa lepo za Hitnu pomoc, valjda ce da im pomogne da budu malo efektivniji i za obicne ljude.
QuoteDo 12. tesko da ce moci, posto prelazni rok pocinje 15-og. Sigurno ce Zvezda pokusati sva domaca pojacanja da dovede do 19-og i odlaska na Zlatibor gde ce se odrzati prvi deo priprema. Druga prica su pojacanja iz inostranstva, mada cenim da bi logicno bilo dovesti ih najkasnije do odlaska u Austriju gde ce se odigrati najveci broj pripremnih utakmica.
Nadam se da ce i oni tako da razmisljaju, ali verujem da se barem Bajevic slaze sa tobom. A ako ne bude kao sto kazes, da se zavrsi barem kao sa Gurovicem, koji je isto kasnije stigao ;pljuga .
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Na sportskoj centrali je neka vest o Zigicu i kako se broj klubova koji ga traze suzava,lepo bi bilo kada bi neko preneo celu vest.Vec sada se plasim za njegovu prodaju jer ne verujem da ce se naigrati na svetskom prvenstvu narucito pored Milosevica koji je miljenik Petka......

Još jedan manje
07.06.2006 12:00

Sudeći prema poslednjim informacijama, sve se više sužava krug klubova koji pokazuju interesovanje za napadača Crvene zvezde i reprezentativca Srbije i Crne Gore, Nikolu Žigića.

Nakon što je za škotskog šampiona Seltika obeštećenje od 12 miliona evra bilo previsoko, čini se da je od kupovine zvezdinog golgetera odustala moskovska Lokomotiva koju trenira Slavoljub Muslin.

Ruski provligaš je poslao ponudu od 10 miliona evra za napadača bundesligaša Nirnberga, Roberta Viteka, koji iza sebe ima sjajnu sezonu. Slovački internacionalac je bio jedan od najboljih strelaca nemačkog šampionata i zapao je za oko Moskovljanima. Ako dođe do realizacije transfera, Vitek bi postao najskuplji slovački fudbaler u istoriji.

Kada je reč o Nikoli Žigiću, čini se da i premijerligaš Blekburn polako odustaje od njegove kupovine pa bi prelazak u Hamburger mogao da se ispostavi kao najverovatnija opcija. Tim sa severa Nemačke se rešio dvojice napadača, a nije još doveo zamene.

Iako finansijski ne želi da parira konkurentima, Hamburger je čini se u ovom trenutku najozbiljniji od svih zainteresovanih klubova, a i sam Žigić je izjavio da bi karijeru najradije nastavio u ovom klubu.

Murat Hacioglu

Откуд овај код нас,прочитао сам да је одиграо две утакмице и да је од 2006-2009 члан нашег клуба?

Ko je taj. Ako moze malo vise informacija.

www.sportskevesti.net

Nova imena Ivanovski i Kolarov

Kao potencijalna pojačanja Crvene Zvezde od skora se pominju levi bek OFK Beograda Aleksandar Kolarov i štoper skopskog Vardara Daniel Ivanovski.

Kolarov je u zimskom prelaznom roku pojačao "romantičare", ali bi već posle pola sezone u plavom dresu mogao da pređe u Zvezdu. Na Marakani tragaju za levim bekom koji bi konkurisao za mesto u ekipi sa starosedeocem Anđelkovićem. Pošto Stančić želi da ostane na Karaburmi, deo transfera mogao bi biti nekadašnji igrač Čukaričkog.

Kao potencijalno pojačanje u poslednjoj liniji pominje se igrač Varadara Ivanovski, koji je protekle zime bio na meti zagrebačkog Dinama. Transfer nije ostvaren zbog obeštećenja koje Dinamo nije želeo da plati, a pošto je 23-godšnjem igraču ugovor istekao mogao bi da zaigra za crveno-bele bez plaćanja obeštećenja doskorašnjem klubu.

Dušan Bajević se sinoć vratio u Beograd, a danas se očekuje i povratak predsednika Stojkovića, pa će na Marakani održati radni sastanak povodom predstojećeg prelaznog roka i potrage za pojačanjima.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!


Quote from: "SerbianEagle"Vredi li sta ovaj Kolarov?

Vredi bogami,samo da ga pusti Terza.

Zezas ili ozbiljno? Mislim, pitao sam posto neznam nista o njemu pa me zanima.