Procitaj novo pravilo jos jednom!
KBB



Brate ovo ti je bio jedini forum na netu gde se moglo pisati o Zvezdi u smislu pojacanja i sl, sta sada u mrtvoj navijackoj sezoni da pisemo o navijanju? Glupost jedna velika ali dobro, kako god...

znaci mi koji nismo "tu" i na sve nacine pokusavamo da pratimo, i pratimo, utakmice... mozemo da se gibamo sa foruma?
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Demokratija, sta ces ??!!! :zbunjen
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Posle onakvog masakra u Pioniru vi pisete o zakljucanim sportskim temama...
Pozdravite se sa ovim forumom...

Ako si imao nesto da mi porucis mogao si to na nekom drugom mestu ili privatnom porukom...
KBB



Ely Thadeu Bravim Rangel (necete verovati to je jedan covek) je novo pojacanje! U FM menadzeru nema lose ocene :D .

mene vise zanima onaj nejogov zemljak. on nam je nekako potrebniji

Quote from: "REDMAN"

Ely Thadeu Bravim Rangel (necete verovati to je jedan covek) je novo pojacanje! U FM menadzeru nema lose ocene :D .

U kojoj brazilskoj ligi su igrali ovi likovi prosle sezone.

Onaj drugi ne postoji na fudbalskoj karti sveta, pokusavaju da nam utrape nekog kelnera :lol:

Ovaj prvi je igrao u Vasco da Gama-i, kasnije pojma nemam.

Koji drugi?? :zbunjen Ja se izvinjavam,malo sam ne upucen oko pojacanja...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Ko je pomogao Piksiju da nadje ovog Brazilca? Da nije Mirsad Keric - Kera? On je rekao kako su Brazilci jako skupi (oko pola miliona) i da je Piksi neozbiljan oko angazovanja istih.

Појачање из Бразила
20.06.2006

Нападач потписује, штопер на проби

После Благоја Георгијева, у Црвену звезду долази још једно појачање. Овога пута, ради се о Бразилцу који ће наш нови играч званично постати у среду.

Нападач Ели Тадеу Бравин Рангел потписаће у среду у подне четворогодишњи уговор са Црвеном звездом. Овај фудбалер је рођен 12. августа 1982. године и последњи клуб за који је наступао био је бразилски Бараунс.

Осим Тадеуа, на пробу долази још један Бразилац. Штопер Луис Филипе Родригез де Оливеира ће провести неко време на проби, а уколико буде испунио очекивања потписаће уговор са нашим клубом. Реч је о играчу који има 21 годину и до сада је играо за Колатину Еспорте из Бразила.

Zvanicni sajt fk Crvena Zvezda

Не псуј Бога!

Pa eto nama Brazilaca !!!!
Ipak je bolje da sacekamo dok potpisu,...
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Tadeu je potpisao a ovaj drugi još nije. Kažu na SC da je Tadeu igrao sa Rambom u Vasko da Gami. Videćemo, uostalom, kakav je.
Uglavnom, posle sinoć, presrećan sam što smo na vreme utrapili Dudića Mateusu ... :finger



Quote from: "Mikelandjelo"
Uglavnom, posle sinoć, presrećan sam što smo na vreme utrapili Dudića Mateusu ... :finger

Dobro je, ugrabili smo jer se bas nije pokazao na svetsko u pravom svjetlu  :lol:
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Brani bolje od Jevrica :) Salu na stranu, ja sam odavno znao da je Dudic krsina od igraca. Nadam se da je plakao od srece kad je otisao iz Zvezde, toliko je zeleo da ode. Za ovih 5 godina niko nije hteo da ga kupi.

Kako li je sada ovima iz Salzburga...Gledaju njihovog novog stopera kako izpada kompletno najveca budala na Mondijalu...mozda ga prekomanduju za golmana..boxuje odlicno, jos samo da pocne da je hvata:))
..кажу да причам много...

:)     Ovaj levi je potpisao na 4 godine
Milka Casuals

Quote from: "Verbal Kint"Kako li je sada ovima iz Salzburga...Gledaju njihovog novog stopera kako izpada kompletno najveca budala na Mondijalu...mozda ga prekomanduju za golmana..boxuje odlicno, jos samo da pocne da je hvata:))
On i Vuk Radivojevic su dokaz da Zvezdini prvotimci ipak treba prvo da dokazu da imaju IQ veci od 50.5 pre nego sto potpisu ugovor... :finger
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"