U Austriji nije otisao decko koji je pisao izvestaje sa Zlatibora (verovatno ste primetili da su bili opsirni) i stoga nema izvestaja sa ovog dela priprema koji je daleko zanimljiviji od zlatiborskog. Morao je da ode na odmor kako bi bio tu za pocetak takmicarske sezone.
..baklje gore, pesma cigana...

Jel primecujete da Milijasa nema u sastavu, a bogami igrali su 20-torica..... :zbunjen  :batine

Quote from: "Maximiliano"Jel primecujete da Milijasa nema u sastavu, a bogami igrali su 20-torica..... :zbunjen  :batine

Da vidi stvarno! Jel povređen??

Ma kaki povredjen, juce je trenirao...... :zbunjen izgleda da je Bajevicu Krivi + Trajko bolji igraci. Vec dve utakmice kako ovu dvojicu forsira.

Nema ni Suzukija?!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "OrtoDelija"Nema ni Suzukija?!
Ali to nikoga ne iznenadjuje, zar ne?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Pa sad, meni je licno drago da Trajkovic dobiva sansu da se dokaze. On je dosao kao jedno dobro pojacanje i dobar je igrac.

Necu da komentarisem dok ne vidim plodove Bajevicevog rada,ali Milijas je sasvim korektno odigrao prosle sezone+po mom misljenju explodirao na EP za mlade tako da ne vidim sta Krivi i Trajko tu traze.Ja bih Trajka na klupu,a Krivog na pozajmicu.

Ja kontam da kada tim osvoji titulu zadrzis u prvoj postavi sve sto je valjalo,a popravljas ono sto nije,a ne da svake sezone imamo neku novu prvu postavu...ali ajde...uzdajmo se u Baju;)

dali neko zna za koliko para su dovedeni Georgijev i Tadej?

Георгијева вредност сада је 2 000 000 е, а доведен је сигурно за 4 пута мање. :)
А Тадеу-а тешко и да су платили нешто, ако јесу гарант нешто веома ситно..

Ako moze neko da pogleda na SC okom stoperu je rec iz brazila?

Неки Фабио Алвез Да Силва, нема где није играо. :)
Виториа Баиа, Венедику(?), Фламенго, Палермо, Бреша, Анкона, Гремио, Келн, Сантос и Истр. Вреди 400 000 е, 1979. годиште, игра на позицији штопера, висок 187цм.

На нету се тешко налази под тим именом, има неки псеудоним, надимак, шта је већ - Bilica (?)...

Prosto neverovatno da su nam golove dali Kiseli i Kratki .... :batine



Sto se tice Brazilca, to je Fabio Bilika, secam se dobro imena, dok je igrao u Italiji. Ocigledno je da je veoma iskusan i ocigledno je da je i jeftin. Mislim da moramo velikim slovima konstatovati da od dovodjenja zvucnih imena nece biti nista ove sezone, jer je ocigledno da para nema. Inace se ne bi dovodili igraci iz druge francuske lige. Doduse, vremena do prvog meca ima ( 20 dana ) a za svakog razumnog, to bi trebalo da je i kraj prelaznog roka za nas. Ako je taj Bilika dosao na probu danas, nadam se da ce odigrati malo protiv Sturma.

Georgiev nije kupljen od bugara ve pozajmnljen tako da ako se dobro proda mi necemo vidjeti skoro nista od tih para
Fudbalere Partizana naljutio optimizam Izraelaca, pa najavljuju da će im u revanšu, večeras od 19.15, "utuviti u tikvu" svest o tome ko je bolji"

Taj Bilica ima odlicne ocene u FM-u (obicno pogledam u FM kad nam dolazi anonimus). Nikada necu zaboraviti kada je Zigic tek dosao kod nas kako je u FM-u izuvao, a da jos nije odigrao ni jednu tekmu za nas.

Od tad je FM majka :D

Quote from: "maestro"Georgiev nije kupljen od bugara ve pozajmnljen tako da ako se dobro proda mi necemo vidjeti skoro nista od tih para
Човек има уговор са Звездом до 2009. године.


Quote from: "Maximiliano"Sturm- Zvezda 1-1

Gde pratis??