Quote from: "jovicn"Prodat je najperspektivniji golman u drzavi za nekih 2,5-3 miliona eura,zatim najbolji bek za 3,5 miliona.Onda prvi igrac odbrane iz prosle sezone ne znam cifru ali eto nek je 400 000 e,ne treba zaboraviti ni Dramana,Mladenovica,Pantelica i Djokaja,pa sponzorstvo od tojote,pa sad Nike 1,2 miliona eura.Ajde kad se to sve sabere nek izadje 10 miliona,ali to je minimum.I treba imati u vidu da i Zigic sigurno odlazi.
Sto se tice pridoslica tu je Bugarin kojem nije otkupljen ugovor vec je na pozajmici tako da nije neka nenormalna suma,Suzuki je dosao kao slobodan igrac,onaj golman takodje nije ni igrao pola godine,Pantic,Djokic i Andjelkovic tesko da u placeni nesto puno vise od 1 miliona eura.Milijas recimo 500 000,za Tadeija isto mislim da je bez obestecenja.Za njih sve tesko da se moze navuci 4 miliona.Dakle razlika je za sada bez Zigica oko 6 miliona eura.Sta je sa tim parama?Da li je odluceno da se otplati dug ili sta vec.....? :zbunjen
Nije mi jasno zasto ne obelodane finansijske transakcije ako vec legalno posluju i nema kradja i malverzacija u klubu.

Cao Joco!

malkice si previse digao dobitak:

Za Stojkovica se je govorilo da smo dobili izmedju "samo" 2 i 2,5 Mio. €.

Za Lukovica smo dobili tacno 3 Mio (ne 3,5), a iznos cijelog transfera je bio 6 Mio. €.

Za Dramana smo dobili 100.000 €.

Za Pantelica dobivamo u tri rate po 500.000 €, dakle sve ukupno 1,5 Mio. €.

Koliko smo dobili za Dudica, Mladenovica i Djokaja ne znam, mada novac od ovog zadnjeg je sigurno vec potrosen, napr. na Georgieva, a Pantic, Djokic i Andjelkovic, kao sto si i sam tacno naveo, nisu bili dzaba. Kazes da je Georgiev posudjen, je li to tacno? Koliko ja (ne) znam, on je kupljen, ali 50% na njemu valjda drzi jos uvijek Slavija, jer je nama inace bio preskup.

A sto se tice ovog bosanskog mulca sto se javlja, ako nemas sta pametnog da kazes i ne javljaj se! Reci mi i jednog napadaca njegove klase, koji trenutno ima na Balkanu i igra u jednoj od bivsih liga posrane SFRJ?

Georgijev je kupljen, ne pozajmljen.
250 000 klubu i 50% od sledeceg transfera.
Stojkovic je placen 3 miliona.

ma ok ali kako god da okrenes postoji suficit od nekoliko miliona eura,pa me zanima zasto ne izadju u javnost i kazu eto toliko i toliko para imamo i time cemo pokriti deo duga koji smo zatekli i sve ok,a ne ovako nikog zivog ne dovode i onda ce na kraju da kukaju jos kako su u velikim dugovima.
A ako je ovih 250 000 za Georgijeva tacan info onda je razlika jos veca nego pri mojoj prvoj racunici

vidim nema prenosa na satelitu rts,samo na prvom kaanalu zna li iko ima li negdje na satelitu?molim da mi neko odg.sto prije posto je utakmica za par sati?

@jovicn
Slazem se da treba rizikovati, a kad pogledas nije to neki veliki rizik. Kupis jedong dobrog, iskusnog stopera za nekih 300 000 evra, a zato samim ulaskom u LS imas garantovano MINIMUM 7 miliona evra: sto od samog ulaska, sto od TV prava, sto od osvojenih bodova, prodaje karata, znaci tih 7 mil je minimum. Nama ta suma gotovo SVE resava, od dugova pa nadalje... e sad ko je tu lud?! Umesto da svim silama krenu na to da se kvalifikujemo, oni tu zivotare da bi ustedeli neku sicu. A, niko ne spominje da svaki put kada se ne kvalifikujemo gubimo oko 7 miliona evra... e pa sad nek Piksi vidi... :batine
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Quote from: "Armin DELIJA"vidim nema prenosa na satelitu rts,samo na prvom kaanalu zna li iko ima li negdje na satelitu?molim da mi neko odg.sto prije posto je utakmica za par sati?

nema prenosa na satelitu ja upravo zvao :batine

Quote from: "Armin DELIJA"vidim nema prenosa na satelitu rts,samo na prvom kaanalu zna li iko ima li negdje na satelitu?molim da mi neko odg.sto prije posto je utakmica za par sati?

Ako imas dobar internet mozes preuzeti ovo i tako gledati

http://www.rts.co.yu/rts1uzivo.ram

nemam brz internet sto ovi debili nedaju na satelitu,imam digitalni resiver znam da ima neki fol ukucas sifru na PID ili tako nesto pa uhvatis signal koji oni dobijaju iz irske,znali iko ista kako to ide moj prijatelj zna naci skoro svaku utakmicu ali je na moru.dajte pomozie poludicu nebudem li gledao?

Valjda smo sada svi videli ono sto pricam oduvek, a to je da Milovanovic POJMA jebenog NEMA, i da je Milijas izmislio fudbal za njega, i nije mi jasno koji je qrac sa Bajevicem pa on to ne vidi!?


Pobedise nekako ne znam za vas ali ja uopste nisam zadovoljan igrom. Vazno je da smo pobedili osecam da ce na marakani biti mnogo bolje

Са онаквом игром сумњам чак и да можемо да узмемо наше првенство.Неколико огромних пропуста у одбрани (пре свега мислим на интервенције Јоксима) које на срећу ови индијанци нису знали да искористе.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Nesto slicno sam pisao i pocetkom prosle godine, mislim posle Brage. Ne postoje nikakvi izgovori, najveci deo ovog tima ne zna da igra fudbal. Tacnije, nemaju osnovna fudbalska znanja : prijem lopte, pas, pregled igre, kretanje bez lopte. O driblingu ne bih previse, to je visa matematika. A to je i okosnica mlade reprezentacije, dakle najbolje sto imamo. Po meni minumum 4 igraca moramo dovesti, ali ne ove sto igraju za kikiriki, vec one sto kostaju bar kilo para. Odakle ce da nabave te pare, mene ne interesuje, to nek resava onaj ko je obecao pare, sponzore i ostalo. Ja svoj doprinos dajem tako sto placam karte tokom sezone. Inace, posle Rada sam mislio da je ovaj ocaj prolazan, da Bajevic krije adute, da su teske noge, a sad... A najgore je sto se ja jos uvek nadam da ovi isti mogu.....

Ono sto mi je veceras bilo najbitnije to je pobeda ali da smo igrali dobro... :batine Jedino sto moze da nas vadi je da kazemo prva utakmica i iskreno se nadam da ovo nije ni 30% nasih mogucnosti a sta reci o pojedincima...
Najvece razocarenje je Milovanovic pa decko nikad nije odigrao nista dobro a da mu se prilika stalno pruza,Basta luta terenom ali opet  tu i tamo koristan,Tuta Bugarin isto poprilicno los mada jedini zna da doda loptu i na kraju Ziga covek jednostavno nije imao ni jedan iole ozbiljan centarsut pa je vecinom utakmice samo lutao i smetao po terenu i da ne zaboravim Perketa decko u napadu sasvim solidan ali u odbrani cini mi se da i moja baba moze da ga izdribla.....Sve u svemu ako nam padne neko bolji od Libereca mozemo da ocekujemo samo cudo....
I da li neko zna kada je zreb za trece kolo....?

Жреб је у овај петак колико сам ја разумео коментатора.

А видећемо на Мари шта су способни ови момци да направе... Ионако против ових се и није могло боље одиграти кад стално форсирају одбрану и пар контри.

Zabrinjavajuce.
Perovic pojma nema kao bek, ok je kad ima loptu, ali u fazi odbrane je rupetina, o Joksimu ne bih ni pricao, Bisevac jedini bez zamerke, Georgijev me razocarao, samo vozi bicikl kao pokojni Leo Lerinc, Ziga potpuno obesmisljen u ovoj varijanti igre, Milovanovic POOJMA NEMA (daj bre Bajo Milijasa), Jannkovic skoro nevidljiv, Kovacevic standardno ok, i konacno Basta...za njega ce se u ovom timu mesto svecom traziti...covek je potpuna katastrofa, hazard i u napadu i u odbrani...

P.S. O Panticu jos ne bih.
..кажу да причам много...

Onaj komentar o Milovanovicu sam dao negde oko 25-e minute, vec tada sam video ono sto sam znao - on nije rupa, on je rupetina! Lopta ide prema njemu on bezi i misli da ce vecno ici za njim, lopte se od njega odbijaju gore nego od kamen, po tehnici Gatuzo je za njega car! Sta on zna da bi imao mesto u prvom timu? `Ajde, skontao bih da nemamo bolje, ali dusa me boli kada znam da jedan Milijas sedi na klupi a ovaj nosati retard dokazuje svakim potezom da veze nema! Mislio sam da ce Bajevic to skontati, ali i kod njega ista prica... ne znam u cemu je fora!

Slawisha a ko za tebe nije rupetina? ocigledno da si zaboravio vise o fudbalu nego sto iko drugi zna.

Pa covece javi se Piksiju za neku funkciju u klubu.

Utakmica je odigrana, pobjeda je ostvarena, gol nije primljen.

Quote from: "SerbianEagle"Slawisha a ko za tebe nije rupetina? ocigledno da si zaboravio vise o fudbalu nego sto iko drugi zna.

Pa covece javi se Piksiju za neku funkciju u klubu.

Utakmica je odigrana, pobjeda je ostvarena, gol nije primljen.
Nije stvar u tome, zadovoljan sam pobedom uprkos losoj igri, stvar je u tome sto mislim da mozemo da imamo jaci tim stavljanjem Milijasa umesto Milovanovica!

Quote from: "slawisha"
Quote from: "SerbianEagle"Slawisha a ko za tebe nije rupetina? ocigledno da si zaboravio vise o fudbalu nego sto iko drugi zna.

Pa covece javi se Piksiju za neku funkciju u klubu.

Utakmica je odigrana, pobjeda je ostvarena, gol nije primljen.
Nije stvar u tome, zadovoljan sam pobedom uprkos losoj igri, stvar je u tome sto mislim da mozemo da imamo jaci tim stavljanjem Milijasa umesto Milovanovica!

Majstore, pa ti konstantno pljujes po klubu, upravi i igracima, ajde malo dodji sebi i spusti se na zemlju. Pogledaj gde zivimo, kakav nam je standard, pa stoga ni fudbal ne moze biti bolji.  Pravi Zvezdin navijac navija i za petlice voljenog nam kluba i ne sere stalno po igracima, treneru, taktici. Mi nemamo Kaku, mi imamo Milovanovica, shvati. Dokle god taj decko(ili bilo ko drugi)odaje sve od sebe za nas klub, pravi navijac treba da ga postuje i bodri.
Napravi svoj klub kad si tako pametan i dovedi ga do vrha evrope majstore ili igraj Manager pa se tamo kurci.Znam je da je ovo forum i da svako ima pravo na svoje misljenje, ali brate preterao si.
Mislim, nema ljutnje, samo malo promisli pre nego sto sednes da napises nesto.

Dobili smo 1:0 i to je najvaznije, na Mari ce biti 3-4 i to je to, a sta ce dalje biti videcemo, ne moras ti da nam  predvidjas. Moramo da shvatimo da se nasa sudbina resava u petak, kad je zreb za trece kolo. Ako dobijemo Arsenal, Milan, Liverpul ili nekog tako jakog, trebace nam 300 puta jaci tim da ga izbacimo, a ako dobijemo slabije protivnike, uz pomoc Severne armije, Zvezda prolazi sa sve "rupom" Milovanovicem, "izgubljenim" Bastom i slicnim.