Quote from: "ciganshtura"Posle "divnog" zreba jedna lepa vest, stigo Gaj.
Evo i potvrde sa zvanicnog sajta :

Нови члан ФК Црвена звезда данас је и званично постао Ибрахим Гај. Сенегалски интернационалац је уговор потписао на три године, а право наступа стиче већ од првог кола домаћег шампионата. Довођењем Гаја појачава се конкуренција у одбрани јер овај фудбалер наступа на позицији штопера...

danas citam novine i najavljuju zeljo vojvodina na grbavici i naslov predstavnici zvezde dolaze da vide Vladavica a pise da na nekoj stranici gdje pisu trabsferi tamo vec stoji da je vladavic u zvezdi

Ma koji ce nam taj turcin, nismo mi grobarija.Bolje bi bilo da tamo ode, medju svoje talibane.
Mislim da je zavrseno sa pojacanjima za ovu sezonu, jaci smo neko prosle godine, samo srce na teren i juris na Milan.

Quote from: "Armin DELIJA"danas citam novine i najavljuju zeljo vojvodina na grbavici i naslov predstavnici zvezde dolaze da vide Vladavica a pise da na nekoj stranici gdje pisu trabsferi tamo vec stoji da je vladavic u zvezdi

To je alternativa ako Zigic ode. Ovo mu je sansa zivota ako bude odigrao na nivo na kome on zna kad hoce ode on u inostranstvo. Ako budemo kojim slucajem prosli Milan :D  a on bude heroj bice nama dosta para na polusezoni.

Zigic ove sezone sigurno odlazi tako da bi bilo bolje i za njega i za nas da sto bolje odigra. On ce otici u bolji klub a zvezdi mnogo vise para...

Crvena Zvezda - Hajduk Lion 2:0 (0:0)

Golove su postigli Milijas i Purovic. Igrali su mnogi pa cak i Suzuki i Miladinovic.

Quote from: "NightMare"Crvena Zvezda - Hajduk Lion 2:0 (0:0)

Golove su postigli Milijas i Purovic. Igrali su mnogi pa cak i Suzuki i Miladinovic.
Evo malo opsirnije sa zvanicnog sajta:

Црвена звезда је меч одиграла у саставу Бановић, Трајковић, Анђелковић, Туторић, Адамовић, Мудринић, Кривокапић, Милијаш, Тадеу, Рашковић и Пуровић. У другом полувремену Миладиновић је заменио Милијаша, Сузуки Мудринића, а Лечић Тадеуа.

У првом полувремену је наша екипа имала неколико добрих прилика које су углавном стваране после продора Анђелковића по левом боку. Међутим, Мудринић, Тадеу и Пуровић нису били прецизни.

У наставку сусрета играног на помоћном терену пред око 500 гледалаца, Звезда је бољу игру крунисала са два поготка. Прво је Милијаш у 53. минуту изузетно лепим ударцем са око 25 метара донео вођство, да би коначан резултат поставио Пуровић у 84. када је из непосредне близине лопту коју му је додао Сузуки послао у мрежу.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

Sa sajta sportskevesti

Zvezdu deli jedan glas od direktnog plasmana u Ligu šampiona!!!

Crvenu Zvezdu deli samo jedan glas etičke komisije UEFA da bi se direktno plasirala u takmičenje po grupama Lige šampiona!!!

Prema za sada još ne potvrđenim informacijama, u komisiji koja broji pet članova, dva glasa su za izbacivanje Milana, dva su protiv! Odlučiće peti i poslednji glas, koji sada deli crveno-bele od direktnog plasmana u najeminentnije evropsko klupsko takmičenje!

Sve će se znati u sredu, 2. avgusta, kada će UEFA objaviti odluku etičke komisije.

Nesto mislim da ce taj peti glas dobiti Ferrari 550 Maranelo, a mi igrati sa Milanom!  :D

Ipak MILAN,ali jos nije sifurno...

Sve to za sada nas ne ne interesuje, imamo jednu obavezu pre toga, na Marakani veceras. To je mec sa Cork-om, koji se mora, kakvi god da su oni, ozbiljno shvatiti. Dakle uz borbernost, ozbiljnost i maksimalno zalaganje, do pobede. Nije nemoguce i da ovaj mec krenemo sa dva spica, cisto da se zavaraju posmatraci iz Italije. Sam stil igre, Bajevic ne verujem da ce menjati, nece biti srljanja, strpljivo i sigurno ( koliko je to moguce ).

Vidjecemo danas u 14:00 uefa donosi odluku u vezi Milana(i naravno nas).
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Igramo sa milanom...E u kurac.... :boks
Nista,moracemo preko njih do LS! :finger
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "archerTo je alternativa ako Zigic ode. .[/quote

Tesko, Vladavic je vezni igrac

Reklo bi se rutinska pobeda od 3:0. Zigic dva i Milovanovic ( bas kad je trebalo, odmah ). Poceli smo, prema ocekivanju sa dva spica i definitivno smo u toj formaciji mnogo ubojitiji i ozbiljniji. Ovoga puta se ne bih bavio individualnim ucinkom, tim je osim u par navrata delovao dosta sigurno, rekao bih cak i da smo dobro odigrali. Najvaznije po meni je da kod Bajevica nema zajebancije, svi na terenu su odgovorni i disciplinovani. Naravno da ce to protiv Milana izgledati drugacije, ali za sada je najvaznije da smo prosli, imamo u dzepu 1. kolo UEFA kupa, a ko zna mozda i ....

Quote from: "NightMare"Najvaznije po meni je da kod Bajevica nema zajebancije, svi na terenu su odgovorni i disciplinovani.

Kljucna recenica, zanima me samo zasto se Bajevic odrekao Tadeua kada ga je u pripremnom periodu  stavljao u prvu. Sve u svemu dobra igra dosta gledalaca (vise od ocekivanog). Sever poprilicno pun.

jel zna neko sto se i delje lepe (siju) one krpe na zadnji deo zvezdinog dresa. Svi smo cekali nove dresove, a ovi ispadose gori nego prethodni.

ilichivan - постоји већ тема о дресовима http://www.delije-caffe.net/forum/viewtopic.php?t=2365&start=200
Кад већ лепе бројеве на леђима могли би да налепе и Nike знак у белој боји јер се овај уопште не види. :)

Sutra nas ocekuje tekma sa Vozdovcem, konacno bi trebali da dobijemo prvo kolo. Vozd ne lici na sebe od prosle godine. Mi smo u euforiji od Milana. Slazem se sa izjavom Zenge od prosle godine da Zvezda moze da izgubi samo u prvenstvu posle evropske tekme.

Pricali se o nekom novom pojacanju ili je Piksi vec zatvorio radnju?

Nadam se da je tim vec uigran i spreman za Milan, tako da ce to vecheras dokazati na terenu protiv Vozhdovca...