Quote from: "lesa"Dosadašnji centarfor Crvene zvezde i reprezentativac Srbije Nikola Žigić karijeru će nastaviti u Juventusu, saznaje internet sajt Mondo. Žigić će, nakon revanša protiv Milana u kvalifikacijama za Ligu šampiona, potpisati sa Juventusom trogodišnji ugovor vredan preko sedam miliona evra. Novi trener Juventusa Didije Dešam više puta je uživo gledao Žigića i, uverivši se u njegove kvalitete, odlučio da centarfora Zvezde dovede kao zamenu za Zlatana Ibrahimovića, koji je otišao u Inter. Kako Mondo saznaje, Žigić je izuzetno zadovoljan ishodom pregovora sa torinskom ,,starom damom", kao i uslovima ugovora, bez obzira na činjenicu da će Juventus sledeće sezone igrati u Seriji B. Prelaskom Žigića u italijanski klub biće okončana gotovo šestomesečna saga o transferu Zvezdinog igrača, za čije usluge su se interesovali mnogi evropski klubovi, među kojima su Hamburg, Vest Hem, Bolton i Lokomotiva iz Moskve. (Mondo)

A мислио сам да је његов останак наше највеће појачање  :(

Posle meca sa Milanom,novinari Sosa su trazili komentar utakmice od Boska Jankovica.Covek je vise pricao o svom prelasku u Majorku, za koju je danas potpisao na 5 godina,nego o utakmici sa Milanom...Strasno!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Brate, gde si to cuo, da Bole prelazi u Majorku?? Jel to sigurno? Ne mogu da verujem da i njega prodaju.... :zbunjen

Kада сам дошао кући матори ми је рекао да је на конференцији Боле рекао да је потписао са Мајорком уговор на 5 године... Јбга...

Vise pricao o transferu nego o utakmici...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Boško Janković u Majorci

Vezni igrač Crvene Zvezde i mlade fudbalske reprezentacije Srbije Boško Janković  novi je član španske Majorke, navodi Sportski Žurnal.

"Ovo je moj oproštaj, odlazim u Majorku. Teško mi je da pričam o tome, Zvezda mi je mnogo značila u životu", rekao je Janković.

Posle lekarskih pregleda u Španiji, Janković će potpisati ugovor na pet godina. Zvezda će inkasirati između 2 - 2,5 miliona evra za obeštećenje.

2,5 milki???

pa kako se pricalo on vredi oko 5 milki.

hmmm...

bolje da ide jer ove sezone je cista nula.daj boze da sad to mesto uzme milijas.zasluzuje tu sansu.

5 милиона можда вреди, али нама припада толико...

Сада очекујем да купе Тришовића.

Како ће сад Бастица без Бошкића :karanje

Иначе, има 22 године, што значи да ћемо ми ипак бити расадник за таленте, а да ће нам их ови ''великани'' европског фудбала узимати играче за мале паре. Подразумева се да им самим потписом скаће цена дупло или тродупло, јер смо ми ипак дивљаци са истока и шта ће нама паре. Оне приче стварамо јак тим...како се ложити на то после оваквих ствари, није му још ни брада почела расти.

nemoj samo na kraju sezone da pricaju kako je i dalje - 7 miliona na racunu.ove sezone su zaradili dobre pare.

mislim da treba da se pojacamo sada jer nam trebaju igraci za kup uefa a vremena je malo za to.

to sto je bole otisao me puno ne pogadja jer na tome mestu imamo dobrih igraca.

Jevric izgleda ide u Celtic a bio bi puno pojacanje i ako me radnjelovic mnogo pozitivno iznenadio.

cazzo majsore!

od kuda dodje sada na Jevrica?! Si cuo nesto novo? Mislim da je Randjelovic do sada bio sasvim pouzdan!

Jankovic je u toj izjavi za SOS rekao da je to ocigledno bila ponuda koju Zvezda nije mogla da odbije. Moj utisak je da je posle svega sto se s njim desavalo u poslednje vreme po necijim savetima odlucio da je najbolje da ode. Navodno mu se svidja Palma de Majorka.

Ja mislim da je ova prodaja napravljena iz prostog razloga sto Bajevic u njemu nevidi ozbiljnog igraca.

Steta, Bole je mogao puno bolje.

ipak, vjerujem Bajevicu.

Мислим да ипак нећемо много изгубити. Има на тој позицији ко да игра. Боле је сигурно велики таленат, али уз таленат потребно је још много тога. У сваком случају зажелимо му пуно успеха у новој средини.
Срце на терен ...

ma neka ide...
da mi uzmemo koju paru dok nije propao u potpunosti...
ne postaje se igrac samim timsto si prepotentan,
mora i da se radi...

a kad samo pomislim koliko sam nade polagao u njega...
od prvog trenutka...
kada je usao protiv cukarickog i preokrenuo rez za pola sata
sa asistencijom i golom sa 20-tak metara...

a sada mi je drago sto smo uzeli bar nesto para...
bilio bi dobro kad bismo se resili jos i baste i milovanovica...
ni od njih nece biti nista...

Lako je prodati.....ali koga dovesti umesto njih??( Iskljucivo mislim na ozbiljne zamene, ne na sabane) !

Данас сам видео у неким новинама ,не знам којим, да су га продали за 5 милиона евра. Новинари су чудо.... :batine

Quote from: "SerbianEagle"
Steta, Bole je mogao puno bolje.
У једно вријеме за њега и Басту је био заинтересован Бетис. Али ипак мислим да и није лоше прошао, могао је да оде и на исток(Русија, Украјина...). Млад је нека се докаже, ја му желим срећу у даљој каријери.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "archer"Данас сам видео у неким новинама ,не знам којим, да су га продали за 5 милиона евра. Новинари су чудо.... :batine

Па јесу га продали за 5 милиона... Толико износи цео трансфер и када се говори о вредности играча онда је у питању та цифра... А Звезда је добила 2,5 милиона... Остало је његово тј. 500.000 по сезони за 5 година...

Реално ми немамо и не можемо да доведемо бољег... Живи били па видели... Ови продадоше све што су затекли а ниједно квалитетно појачање не добијамо већ дуго дуго...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "