Quote from: "cazzo_FCRS_forever"е па људи сутра играмо у хараџанстој опреми.


мене лично то много не занима само ми да добијемо.


наравно мислио сам на недељу.

Побједа у Чачку

Наш тим славио са 2:0
Стријелци:Аилтон и Ђокић
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

I kako su nam igrali Trisa, Castillo i Toni?

Fat Tony je dao gol, ali cela ekipa je odigrala dosta lose! Borac je bio bolji, ali provukli smo se!
Sad u Ceskoj treba postici gol kako znamo i umemo jer bez njega smo izduvali!

Igrali smo skoro pa ocajno,Kastiljko los,debeljko dao gol i ostalo odigrao onako vidi se jos da je bez kondicije,Gaj solidan mada imao jedan mali kiksic,Triske usao umesto Kastilja u drugom ali i on nije uradio nesto vredno pomena,sve u svemu dosta briga pred Liberec jos igramo bez Gaja(zbog zutih) .....
Ako u Liberecu ne damo gol a izgubimo ispadamo sigurno(moje misljenje),nadam se ipak rezultatu od 1-1........

Quote from: "nikola82"sve u svemu dosta briga pred Liberec [/quotе]

Много брига, екипа је потпуно неуиграна, на припреме су играли и тренирали једни, а сад су у екипу други играчи. Брине ме одбрана, против Либереца јер немамо Гаја,...
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Bajevic kaze da na mesto Ibrahima zeli da igra sa Trisketom...... :zbunjen

Da li vi ponekad skoknete na zvanican sajt kako biste procitali sta je trener rekao, ili su vam drazi srpski sportski novinari poznati po svom znanju o fudbalu?
Ми тренутно немамо толико високих играча у тиму, али верујем да ће Туторић успешно заменити Гаја који не може да игра због картона
..baklje gore, pesma cigana...

Ni Basta nece igrati.

Crveno-beli ce u cetvrtak od 17 i 30 definitivno nastupiti oslabljeni, jer na put pored Ibrahima Gaja koji ima parne kartone, nije krenuo ni Dusan Basta koji nije izdrzao poslednji trening pred put u utorak uvece.

Quote from: "kiki"Da li vi ponekad skoknete na zvanican sajt kako biste procitali sta je trener rekao, ili su vam drazi srpski sportski novinari poznati po svom znanju o fudbalu?
Ми тренутно немамо толико високих играча у тиму, али верујем да ће Туторић успешно заменити Гаја који не може да игра због картона

Чини ми се да неки људи једва чекају да начују нешто слично па да одмах попљују тренера, играче...
А можда су само незналице, у сваком случају, не пишите нешто што није званично, и пустите тамо неке Курире и сличне новине...

Ovaj dvomec je ubedljivo najvazniji u sezoni.Buduci da u prvenstvu ove godine i necemo imati gotovo nikakvu konkurenciju treba sve karte baciti na Kup UEFA i skupljati bodove

Quote from: "kiki"Da li vi ponekad skoknete na zvanican sajt kako biste procitali sta je trener rekao, ili su vam drazi srpski sportski novinari poznati po svom znanju o fudbalu?
Ми тренутно немамо толико високих играча у тиму, али верујем да ће Туторић успешно заменити Гаја који не може да игра због картона
Ево да се не муче

Душан Бајевић је на конференцији за новинаре овако најавио предстојећи меч у првом колу купа УЕФА -

Гледаћемо касете и данас, и сутра како би што боље проучили њихову игру. Ради се о квалитетној екипи која игра веома чврсто и краси је колективна игра. У редовима Либереца нема играча за које се може рећи да су изразито квалитетни индивидуалци. Либерец не ризикује много у току игре, бране се колективно и то им је главни циљ. Трче веома много током свих 90 минута и играју у истом темпу. Једино су против Спартака из Москве играли другачије јер су морали да јуре резултат па су померили игру напред, али ни тада нису много ризиковали. Од појединаца бих издвојио Пудила, који је брз и много ради у току игре, затим корпулентног центарфора Холенду, али мислим да им је кључни играч Ходур. Либерецу у првој утакмици неће играти репрезентативни штопер Запоточни.

Морамо бити свесни да за противника имамо потпуно другу екипу од оне са којима смо играли на припремама јер тада није било шест или седам играча из актуелне поставе, а имају и неколицину нових. Игра и понашање морају да буду другачији јер је реч о такмичарском сусрету. Тешко је унапред рећи како ће тећи утакмица, али најважније је да не играмо као што смо играли у Чачку.

Не бих желео да прогнозирам резултат јер то никада нисам радио. Покушаћемо као и у свим утакмицама до сада да одиграмо најбоље што можемо, искористимо њихове слабости и остваримо један резултат који нам одговара. Не мислим при томе да треба да се бранимо, али како се играју две утакмице не треба ни ићи грлом у јагоде. Либерец у својим редовима има доста високих играча и опасан је из прекида. Ми тренутно немамо толико високих играча у тиму, али верујем да ће Туторић успешно заменити Гаја који не може да игра због картона.

Quote from: "goku"Ovaj dvomec je ubedljivo najvazniji u sezoni.Buduci da u prvenstvu ove godine i necemo imati gotovo nikakvu konkurenciju treba sve karte baciti na Kup UEFA i skupljati bodove

Nemoj se ljutiti na mene, ali brate, odigrano je tek 5 kola od moguca 32! Da za titulu necemo imati gotovo nikakvu konkurenciju se jos ne moze reci. To je jos prerano, s obzirom da smo do sada prakticno imali samo lake protivnike kod kuce. Sacekajmo zimu, pa ce se tu onda vise znati. Osim toga, 3 od 4 "vecita derbija" se igraju tek na proljece, tako da se nikad ne zna. A i ne znamo kako ce na proljece izgledati nas, a kako njihov ili OFK-in tim. Protiv OFK-e smo se u finalu kupa posteno namucili, tako da ce te 4 tekme sa njima biti vise nego neugodne. Najgore bi bilo, kad bi se vec sada vidjeli kao prvake. Ipak, na sto si mozda mislio ( i imas pravo), tendencija svakako stima i izgleda tako, da bi smo ove godine mogli lakse nego obicno do titule.

Sa zadnjom konstatacijom se inace potpuno slazem, mada nam protiv ovih Ceha nece biti nimalo lako. Em teski, em neatraktivni.

Pozic.

Bedak, 1-0, 41 minut.... Uopste ne izgleda dobro. :zbunjen Sad ako ne damo bar jedan gol, tesko cemo ista uraditi... A sada nemamo Zigica da damo gol i kad nemamo igru.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Bisevac na kraju poluvremena pickara Tutorica sto nije dao onaj gol.  :bes

КАТАСТРОФА!!!!!

Са овом игром боље да испаднемо.

Ja sam ostao bez reci,ali bukvalno!
Ne znam da li nasu igru da okarakterisem kao komediju ili tragediju?
Losiju igru nisam gledao odavno.
OCAJ!

Требало би да присуствујемо следећем тренингу и применимо физикалну терапију  :boks .Више пута се показало као изваредан начин мотивације за остатак сезоне!

Играо је и Селтик јуче лоше али се није осрамотио, него су гинули на терену. Нећу ни да коментаришем игру јер игру нисмо ни имали. Али морали су  бар да се труде. Како их бре није срамота од оних људи који певају 90 минута. Пичке у нафураним Тојотама.

Ово је стварно срамота!
Гору игру Звезде нисам скоро гледао! Нису уопсте уиграни!Срамота! Колико сам ја видео, они се нису уопсте ни оптерећивали много тиме сто губе и сто не могу да приђу голу...Већи део сусрета смо се бранили...
Оваквом игром можемо само да кажемо ЗБОГОМ Европи!

Тако је то када се распорда читав тим... :(
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!