^^Prvo odgovor na ovo iznad:
Pa naravno da vodi rezervni tim. Pa i oni treba da se pokazu da se vidi vrede li nesto. Sta treba da vodi prvi tim, pa da idu crknuti (posto im je kondicija verovatno manje vise slaba) na Smederevo u nedelju? Zar ne vidis da sve igraju na mucenje, svaka sitnica odlucuje izmedju pobede i poraza.

Quote from: "Igor_RS"
Quote from: "Milos_cz"Uzgred buudi receno, ne moze Bajevic da bude kriv sto ovi nasi gube od treceligasa.

А ко је крив, да нисмо можда ја или ти?
Pa zar ne mislis da takvu ekipu treba da pobede i zmurecki, na suv kvalitet? Samo sto oni to nemaju. Pa sta treba Bajevic da zaigra umesto njih i da gol? A posle zimske pauze treba ozbiljnije sagledati sve - i Bajevica i upravu, a do tada je ipak malo bez veze pljuvati (Bajevica). Na prolece, posle zajednickih priprema, ce se sve videti.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ма у праву си ти да би они и без тренера требали добити ову екипу, али ја хоћу да кажем да се без обзира на то који тим игра не назире ништа слично некој(било каквој) организованој, тимској игри. Мислим да би требали да имамо неку тимску игру, кад већ немамо тај индивидуални квалитет.
Не кажем ја да је Бајевић једини кривац, али резултати његовог рада се ни не назиру. А што се квалитета играча тиче, он је на ниском нивоу, али сигурно имамо квалитетније играче од Вождовца који нас је лагано добио.То је проблем
А и овај данас тим, није баш био други тим, па погледајте: Бишевац, Миловановић, Ђокић, Трајковић...
Мислим да су играчи најмање криви у свему овоме, они углавном дају свој максимум, само је проблем у томе што ти играчи немају квалитет који нам је потребан. Бајевић ако је већ одлучио да води ову екипу, онда боље да од ње нешто направи или да оде.
Наравно, и Пиксијева кривица је ту веома велика...

Quote from: "Igor_RS"Ма у праву си ти да би они и без тренера требали добити ову екипу, али ја хоћу да кажем да се без обзира на то који тим игра не назире ништа слично некој(било каквој) организованој, тимској игри. Мислим да би требали да имамо неку тимску игру, кад већ немамо тај индивидуални квалитет.
Не кажем ја да је Бајевић једини кривац, али резултати његовог рада се ни не назиру. А што се квалитета играча тиче, он је на ниском нивоу, али сигурно имамо квалитетније играче од Вождовца који нас је лагано добио.То је проблем
А и овај данас тим, није баш био други тим, па погледајте: Бишевац, Миловановић, Ђокић, Трајковић...
Мислим да су играчи најмање криви у свему овоме, они углавном дају свој максимум, само је проблем у томе што ти играчи немају квалитет који нам је потребан. Бајевић ако је већ одлучио да води ову екипу, онда боље да од ње нешто направи или да оде.
Наравно, и Пиксијева кривица је ту веома велика...
Ovo je vec uglavnom argumentovano, a i sto se tice Bajevica, slazem se, ali tek ce se na prolece znati da li on ume da se navikne na nas fudbal ili ne...

Ipak treba ceniti (bez obzira na ocaj lige i srecne okolnosti, tj. propast Partizana) to sto smo prvi u ligi i posle odlaska Zigica (a i drugih). Pa zamislite da Rasingu sad opet oduzmu Zigica. Opet bi gubili samo tako. Nije lako to prebroditi, cak i da su kupljeni bolji igraci od ovih, a i bolji trener.

A da mora da se igra bolje i lepse, mora! Ako na prolece ne bude tako, polako cu se pridruziti kriticarima.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Iz Novosti:

CRVENA zvezda namerava da u Novom Pazaru u Sandžaku otvori fudbalske kampove za mlađe igrače, najavio je posle susreta sa gradonačelnikom Novog Pazara Sulejmanom Ugljaninom, generalni sekretar crveno-belih Nebojša Leković.

Bice veselo kad stignu Murati, Seadi i ekipa iz Pazara

Da to je i meni palo na pamet kada sam to procitao...

S'obzirom da smo stvarno tamo otisli sa krs ekipom mislim da je rezultat odlican. Stvarno je bilo samo nekoliko igraca iz prvog tima sto naravno nije neko opravdanje. Bar se videlo sada na koga Bajevic moze ili ne moze da racuna iz drugog tima.
Mislim da definitivno treba zadrzati prvo mesto do kraja jesenjeg dela, otici na te famozne pripreme i videti na prolece koje su stvarne mogucnosti ove ekipe. Bajevica cu da kritikujem tek ako na prolece ponove ovakve igre iz jesenjeg dela a do tada ima moje kredite jer mislim da se definitivno nasao u nebranom grozdju posle prodaje celog tima.

није важно то што је играо такозвани други тим ми смо морали бољњ да играмо ипак је то Звезва. Да су дошли наши омладинци па би исто требали да их добијемо.

нема везе са првим тимом па самим тим можда и са овом темом али не знам дал сте видели да су јуче одигране 2 текме млађих категорија са партизаном и резултати су били 3:1,6:1 за пакистанце што показује да нам је омладинска школа у катастрофалном стању а то ће се и тек тако одразити за неколико година и на први тим.

Quote from: "Verbal Kint"П.С. Теши ме помисао да је ово можда намештено.

Није да се хватам за сламку али и ја мислим да је меч био намештен... Мало пустити оне људе доле да се радују...

Па нека је био, ако је тога уопште било. Ко није био на Косову, никад неће схватити. Мора да се осети и доживи.

Da, bas tako Kizo! A evo i izjave Dusana Bajevica posle utakmice:

"Екипи није било нимало лако да игра јер је свима у глави била само мисао о повређеном другу и саиграчу. За мене је Пуровићево стање далеко битније од ове победе која нас је оставила у трци за одбраном трофеја Купа. Најважније је да се Пуровић осећа боље. Захвалио бих се на срдачном дочеку и сјајној атмосфери какву могу да приреде само Црвена звезда и њени навијачи", рекао је Бајевић после сусрета у Зубином Потоку.

Quote from: "drenke"није важно то што је играо такозвани други тим ми смо морали бољњ да играмо ипак је то Звезва. Да су дошли наши омладинци па би исто требали да их добијемо.

Шта ти је човече? Јеси добро?  :lol:

Људи, битно је да је Звезда играла на Косову. И да смо показали да је Косово Србија увек било, јесте и биће.

Прољеће ће показат могућности Бајевића и екипе. Сад само да не киксамо још који пут до зимске паузе. Али, у глобалу, српски клупски фудбал није никад био гори.



Битно је да нам је Пуровићу боље. :D


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Шта му је то посред уста?

Šampion dirnut atmosferom na Kosovu
Milovanović: Meč bez gubitnika


,,Srpska se truba s Kosova čuje..." - obavezna pesma na srpskim veseljima - čula se na svakom kilometru južne pokrajine naše Republike dok su fudbaleri Crvene zvezde išli na duel s ekipom Mokre Gore.

Zvezdino gostovanje na Kosovu, prvo posle 14 godina, izazvalo je buru oduševljenja i izliv emocija kod tamošnjih Srba. Zubin Potok bio je pod srpskim barjacima, a sve posebno je dirnuo transparent ,,delija" iz Republike Srpske: ,,Do smrti verni svetoj zemlji".

- Ova utakmica je mnogo značila ljudima na Kosovu, ali, slobodno mogu reći, i meni lično. Kao što mi se prošle godine ispunila želja da budem igrač Zvezdine ekipe koja će prva gostovati u Zagrebu posle rata, tako mi se sada ispunila želja da budem akter prvog Zvezdinog gostovanja na Kosovu posle toliko vremena. I sada se naježim kada se setim atmosfere u Zubinom Potoku - istakao je Trajković, koji je ispod dresa nosio majicu sa natpisom ,,Kosovo je srce Srbije".

Kapiten Dejan Milovanović priznaje da on i njegovi saigrači prvi put nisu razmišljali o ishodu jedne zvanične utakmice.

- Na tom meču jednostavno nije moglo biti gubitnika. Niko od nas nije stavio akcenat na takmičarski duh, već na praznik koji ćemo zaista svi pamtiti. U ovom trenutku ne mogu rečima da dočaram dirljive scene koje smo videli iz autobusa kada su nas ispred svake kuće na Kosovu dočekali sa srpskim zastavama, uzdignuta tri prsta, visoko podignutom rakijom. Svestan sam šta je narodu iz naše južne pokrajine značila ova utakmica i drago mi je ako smo uspeli da im donesemo makar malo radosti.

Milan Biševac je rodom iz Kosovske Mitrovice, pa može da se pretpostavi koliko je tek njemu značilo ovo Zvezdino gostovanje na severu Kosova.

- Dirnula me je atmosfera u Zubinom Potoku, ali i ovacije našeg naroda od takozvane granice Kosova do stadiona Mokre Gore. Svi smo još pod utiskom. Ovaj meč ću dugo pamtiti, ne zbog pobede, već isključivo zbog onog što sam doživeo na Mitrovdan. Drago mi je ako smo tamošnjim Srbima uspeli da makar na jedan dan skrenemo misli sa životnih problema. Bilo nam je zadovoljstvo da mališanima podarimo majice i dresove Crvene zvezde - jasan je Biševac, koji je veče pred utakmicu na svojoj majici ispod dresa napisao: ,,Sledimo duh naših predaka!"

G. Anđelković [/b]

Quote from: "Djole"
Zvezdino gostovanje na Kosovu, prvo posle 14 godina, izazvalo je buru oduševljenja i izliv emocija kod tamošnjih Srba. Zubin Potok bio je pod srpskim barjacima, a sve posebno je dirnuo transparent ,,delija" iz Republike Srpske: ,,Do smrti verni svetoj zemlji".


како бре 18 годиина? :zbunjen  Зар нисмо игралаи задњи пут '98?

Quote from: "радомир"
Quote from: "Djole"
Zvezdino gostovanje na Kosovu, prvo posle 14 godina, izazvalo je buru oduševljenja i izliv emocija kod tamošnjih Srba. Zubin Potok bio je pod srpskim barjacima, a sve posebno je dirnuo transparent ,,delija" iz Republike Srpske: ,,Do smrti verni svetoj zemlji".


како бре 18 годиина? :zbunjen  Зар нисмо игралаи задњи пут '98?
Јесте '98 смо задњи пут играли,добии смо 1:0 Приштину,голом Друлића.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "Nesho"

Bajević ima veliki autoritet u Evropi...

Neso majstore, ajde reci nam, jel ti ovo neko rekao ili si sam izmislio. Kakav bre autoritet u evropi ima mutavac? ista prica kao i sakota u kk. pa ta grcka liga je deset puta gora od nase sto se tice regularnosti, a kvalitet je jedva iznad ove raspale "super lige". jedina razlika je sto je budzet olimpiakosa nekoliko (desetina) puta veci od budzeta fkcz pa je mutavi mogao kokalisu da dostavlja spisak zelja, a kod pikseta to bas i ne prolazi nego ide po principu "to ti je, sto ti je, pa ti vidi sta ces".

ovde je neko takodje pomenuo, parafraziram - bajevic je dobar trener kada ima dobre igrace. to je vrlo zanimljivo razmisljanje. znaci, kad bi bajevic recimo trenirao barselonu ona sigurno ne bi ispala od libereca. fantasticno! pa sa dobrim igracima u timu bi i miloljub ostojic usao u ligu sampiona. valjda je velicina trenera da od losih igraca napravi barem prosecan kolektiv ili da od prosecnih igraca ukomponuje dobar tim. dobar trener je recimo oto rehagel. covek je od gomile krsheva napravio tim koji je uzeo prvenstvo evrope. neke od tih igraca je trenirao i dusan bajevic ali nikada nije bio ni blizu nekog evropskog uspeha. dusana bajevica - velikog trenera napravili su srpski novinari. dusan bajevic je jedan sasvim prosecan trener koji niti u jednoj utakmici od kad je dosao u fkcz nije pokazao da ima neki svoj stil igre, da ume da napravi nekakav sistem, da moze da slozi nekakvu taktiku. a to sto je pristao da mu piksi u roku od 7 dana izmeni igracki kadar za 180 stepeni pokazuje kakav je on karakter i kakav je autoritet. medjutim, ima jedna mnogo gora stvar od bajeviceve postavke igre u ovoj sezoni. ovo je ubedljivo najneperspektivniji tim fkcz u poslednjih 20 i kusur godina. cini mi se da u ovom timu ima barem 6 igraca koje nece biti moguce prodati cak ni klubovima iz centralne azije.

E al si ga srocio lepo. Svaki komentar je suvisan.

Симо, похвале за овај пост свака ти је на месту.

Quote from: "Sima"
Quote from: "Nesho"

Bajević ima veliki autoritet u Evropi...

Neso majstore, ajde reci nam, jel ti ovo neko rekao ili si sam izmislio. Kakav bre autoritet u evropi ima mutavac? ista prica kao i sakota u kk. pa ta grcka liga je deset puta gora od nase sto se tice regularnosti, a kvalitet je jedva iznad ove raspale "super lige". jedina razlika je sto je budzet olimpiakosa nekoliko (desetina) puta veci od budzeta fkcz pa je mutavi mogao kokalisu da dostavlja spisak zelja, a kod pikseta to bas i ne prolazi nego ide po principu "to ti je, sto ti je, pa ti vidi sta ces".
,

Brate, možda si i u pravu. Ipak mislim da je Bajević veliki gospodin, a ovo za Grčku si sigurno u pravu.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "Nesho"
Quote from: "Sima"
Quote from: "Nesho"

Bajević ima veliki autoritet u Evropi...

Neso majstore, ajde reci nam, jel ti ovo neko rekao ili si sam izmislio. Kakav bre autoritet u evropi ima mutavac? ista prica kao i sakota u kk. pa ta grcka liga je deset puta gora od nase sto se tice regularnosti, a kvalitet je jedva iznad ove raspale "super lige". jedina razlika je sto je budzet olimpiakosa nekoliko (desetina) puta veci od budzeta fkcz pa je mutavi mogao kokalisu da dostavlja spisak zelja, a kod pikseta to bas i ne prolazi nego ide po principu "to ti je, sto ti je, pa ti vidi sta ces".
,

Brate, možda si i u pravu. Ipak mislim da je Bajević veliki gospodin, a ovo za Grčku si sigurno u pravu.

Ма ок, нека је он господин, али нама треба тренер.