Један је Валтер Зенга :ruke
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Samo vi pljujte po Bajevicu, a da nije imao ni prave pripreme sa ekipom... Neverovatno je da neki ne mogu da se suzdrze ni do proleca, nego vec poceli svima sve po spisku.
Setite se sta je grobarima Reber rekao - da nije bilo mene, ne bi bili ni drugi :finger .

Poprilicno sam siguran da je npr. taj Zenga trener, mi bi bili 2. ili 3. u najboljem slucaju.

PS Necu da zapocinjem diskusiju, ali jednostavno moram da primetim da mi se nekako cini da je pljuvanje po upravi (a delimicno i treneru) mnogo otvorenije nego sto je to bio slucaj sa njihovim predhodnicima (a pod time se ukljucuju i licne uvrede i pljuvanja na sve zive, po svim mogucim osnovama). Nije na meni da tumacim - ko zna zasto je to tako...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Е нек си ти то у Данској примјетио.
Срам нас било  :bes

Quote from: "Johnny Blaze"Е нек си ти то у Данској примјетио.
Срам нас било  :bes
Ne moram da budem kokoska da bih znao da je jaje mucak.
A ako ti mislis da je okej da se oni nazivaju mutavcima, stokom seljackom, vredjaju zato sto nisu iz Srbije (a na njih se i odnosio moj prethodni post, a ne na one koji argumentovano kritikuju igru, poteze i sl.) - pa navali brate, u pravu si, stvarno moram biti u sred BGa, najbolje da delim prostor za stanovanje sa SOSom, pa bih onda valjda imao pravo da primetim da mi se takvo neargumentovano prozivanje nekako ne svidja na forumu Delije Caffea.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Жалио си се због прозивања управе, објасни, због чега ти то смета ?
Тренер са мојим постом нема никакве везе, боли ме курац како прича и какав је стручњак.

Niti moram biti iz Beograda, niti sam iz Beograda, da bi  znao da se Bajevicu treba dati vremena, kao i Pixiju, s tim sto se, nazalost, ni jedan ni drugi ne razvijaju onako kako bi trebalo.
Primjer Pixi:
Lekovicu ne treba vreme, nije on za Zvezde. Pixi ga je zaposlijo, znaci da se  on razvija u pogresom smjeru. Sad i ovo sa Sandzalijama...Je*bo mater, sta su oni razmisljali kad su sproveli ovu akciju  :batine  Vjerovatno nista...
O Bajevicu drugom prilikom, mozda posle kvalifikacija za LS 07/08, ako bude jos nas...

Quote from: "Johnny Blaze"Жалио си се због прозивања управе, објасни, због чега ти то смета ?
Тренер са мојим постом нема никакве везе, боли ме курац како прича и какав је стручњак.

Nisam se zalio zbog prozivanja uprave u smislu prodali su sve zivo, nisu uradili ovo, a uradili su ono, nego zbog toga sto se pise npr. Bajevic mutavi, Stojkovic seljak od ne znam odakle i sl. Na takvo sam se prozivanje "zalio". A ako neko vice uprava napolje ok, ali ne treba ih bespotrebno pljuvati, vredjati i psovati, (ipak su oni kakav, takav deo Zvezde) - takvi su postovi npr. ne tako davno cesto bivali u najmanju ruku cenzurisani. Jedino sam to primetio, i nista vise.
Zato i stoji "sve po spisku", na kraju recenice - odnosi se samo na pljuvace, a ne kriticare.
Svako ima pravo da kritikuje i proziva (pridruzujem se ako se ne poboljsa na prolece), ali ne da pljuje clanove Zvezde i SRBE na nacionalnoj osnovi, a i ne vidim poentu psovanja uprave,  i prozivanja Bajevica za mutavca - pa nije on trener Partizana, nego Zvezde.[/quote]
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Неспоразум, мислио сам да ти је сметало ово у суботу и сличне акције... грешка у корацима.

By the way Milose, ja jos uvijek cekam pravi ( i bolji od ovoga kojega imamo) plan od doticnih osoba sa ovoga foruma, koji po Pixiju i Co. pljuju s brda i s dola, ali nikako da ga docekam  :D

Posto sam debilcina iz inostranstva, daleko od kluba, a samim tim nemam pravo da komentarisem, sta se desava u klubu, takodjer mi je zapalo za oci, kako se ima malo strpljenja ima sa ovim novima "balvanima" u upravi, a koliko smo trpili diktatora. Znaci, Milose, nisi jedini  :finger Hmmm, da mi je samo znati razlog...  ;pljuga  Mislim, mogu si zamisliti razlog, ali bolje da ga ne izgovaram!  namigivanje

Pozdrav.

ДелијаХХ, много си бре напоран са помињањем ''диктатора'' и бившег руководства. Толико си заслепљен мржњом према њему да не видиш чињеницу да је садашње руководство покупило  негативне ствари из рада бившег руководства (издржавање клуба путем продаје играча и празна обећања да ће сутра бити боље) и још додало доста својих брљотина које су кулминирале дешавањима у Новом пазару.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

:nene Ne mrzim ja nikoga!!! Cak ni iz bivse uprave! Mrznja nije uvijek dobar pratitelj u zivotu! To si pogresno shvatio. Moja poenta je da nikad necu i ne zelim da oprostim onoj prijasnjoj gospodi, da su Zvezdu zamalo doveli u (finansijsku) propast, a kod navijaca su imali nevidjeni kredit! Meni nije jasno, kako se ovdje pljuje po ovima novima, a koliko godina se je cutalo (iz koga razloga?) prema onima starima?! I zasto svi oni, koji pljuju po Pixiju i Co. (koji prave gresaka i to ne bas premalo-da se mi tu ne varamo!), konkretno ne navedu par tacaka, kako bi trebalo klub izvuci iz ove situacije. Neka naprave PowerPoint-prezentacije ili nesto sl., pa neka stave to pod nos Pixiju (kad je vec toliko nesposoban).

Medjutim, to ocigledno ljudi ovdje ne rade (ili to ne zele) nego samo nabrajaju greske i kao poslastica vredjaju Pixija kao seljacinu iz Nisa, a Bajevica na nacionalnoj (citaj: jezicnoj-da sve bude gluplje covjek je Srbin, a ne Hrvat ili bosansko-hercegovacki musliman) osnovi i hoce da ga proganjaju u Hercegovinu.

Znaci, u sustini se radi o ovome: Za bivsu i ovu upravu kod nekih osoba sa foruma ne vaze ista pravila, a mislim da to nije fer!

Ej ljudi dajte lagano i opusteno...

Niko ne pljuje po upravi kao sto to neki ovde pokusavaju da predstave. Mislim da je radije u pitanju blago nezadovoljstvo zbog igara koje Zvezda prikazuje ove jeseni kao i nervoza zbog zelje da se konacno udje u ligu sampiona. Ja sam ranije rekao da sam nezadovoljan za sada ali da treba Bajevicu dati sansu da covek odvede te igrace na pripreme zimus i onda da se vidi na prolece kako ce igrati.
Sto se tice Pixija...
Po meni je Zvezda definitivno krenula nabolje sto u finansijskom smislu to i u smislu kupovine igraca. Ocigledno cemo morati da se pomirimo sa cinjenicom da cemo morati jos koje vreme ziveti od prodaje igraca jer nam druge nema. Predhodna uprava je ostavila definitivan haos i sigurno je uzasno tesko sadasnjoj upravi da popravi sve te stvari na o-ruk varijantu. E sada, da li mogu brze da ispravljaju probleme to je totalno drugo pitanje... Sa druge strane, ne moze da se vodi klub ako si jednom u dve nedelje u Parizu kao sto to Pixi radi. Tesko je biti realan i daleko od toga da mislim da je ova uprava fenomenalna ali sigurno da je vetar poceo u drugom smeru da duva od kada su oni dosli.

Bajević na konferenciji za medije
Od Dragan Štikovac | Postavljeno  Danas | Domaći Fudbal , Meridijan Prva Liga | Neocenjeno

U utorak, na konferenciji za medije u prostorijama FK Crvena zvezda, bio je šef stručnog štaba Dušan Bajević.

Bajević je između ostalog komentarisao prethodne utakmice crveno-belih, privatne probleme Brazilca Ailtona i povrede prvotimaca.

"Sviđa mi se što smo na prvom mestu na tabeli sa lepom prednošću. Pokušavamo iz utakmice u utakmicu da budemo sve bolji. Moramo da budemo ozbiljni i ovaj uspeh ne sme nas odvesti u nekakvo slavlje ili euforiju. Uprkos porazu od Voždovca, bodovnu razliku smo uspeli da održimo i pokušaćemo da je sačuvamo do zimske pauze. Svi znamo da je dug put do cilja, ima još utakmica, teških i dobrih protivnika, ali možemo uspešno da završimo prvenstvo", izjavio je Bajević.

Kada je reč o Ailtonu, Bajević je rekao sledeće:

"Ailton ima privatni problem koji mora da reši do 18. novembra i dobio je dozvolu od kluba da to završi. Ailton još uvek nije stopostotno spreman. On mora da bude spremniji i pokušaćemo da bude potpuno u punoj snazi i formi za drugi deo prvenstva. Potrebno mu je vreme da se upozna sa ekipom i ne bih rekao da nije imao dovoljno upotrebljivih lopti. Ne želim da govorim o pojedinačnom učinku već gledam samo tim", istakao je Bajević.

Na pomen čestih žutih kartona crveno-belih fudbalera, Bajević je izjavio:

"Pre neki dan sam igračima skrenuo pažnju na to i na prvoj utakmici posle tog razgovora smo dobili šest žutih kartona. Sigurno je da treba voditi računa o tome, ali ne treba ulaziti u detalje kako nam se na nekim utakmicama to ne bi obilo o glavu. Bilo je nervoze, nediscipline, ali i faulova, ali ono što brine su kartoni zbog prigovora i sličnih nepotrebnih situacija".

"Imamo dosta povređenih igrača tokom cele sezone. Danas je Basta trenirao posle pauze koju je imao, ali je teško proceniti hoće li biti spreman za narednu utakmicu. Isto je i sa Pantićem. Treninzi su jedno, a utakmice nešto sasvim drugo".

Rezime urađenog u prethodnom delu sezone?

"Nije vreme za tako nešto, kako zbog ekipe, tako i zbog činjenice da imamo još utakmica do pauze. Zato ne želim ni da govorim na temu ima li u našem prvenstvu igrača koji su interesantni Crvenoj zvezdi u prelaznom roku", rekao je Bajević.

O nesrećno primljenom pogotku u Smederevu, Bajević je rekao da se takva greška može desiti svakome.

"To je bila najobičnija glupost. Ne može igrač da bude okrenut leđima kada golman ispucava loptu jer uvek postoji mogućnost da napravi grešku i zato igrač mora da bude spreman da reaguje. Takva greška može svakom da se desi, ali nismo bili spremni na tu grešku. Ne napadam ni Ranđelovića, ni Gaja, za gol smo krivi svi," zaključio je Bajević.

Quote from: "Johnny Blaze"Неспоразум, мислио сам да ти је сметало ово у суботу и сличне акције... грешка у корацима.
Taman posla - ko sam ja da sudim celom Severu...
...Naravno da vecina moze da normalno proziva upravu, a i mora to da radi, jer da nema Severa da ih "vaspita", odavno bi Zvezda bankrotirala, i/ili lopovi sve upropastili.

A ono sto mi smeta je vec u prethodna dva posta, te se necu ponavljati...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

ajde da odgovorim vama koji insinuirate na moj racun, pre svega deliji HH.

kao prvo, nikada nikoga od vas nisam uvredio na racun toga sto ne zivite u srbiji ili sto ste iz ovog ili onog mesta. imam drugare koji zive po celoj evropi i svetu, od 5 mojih najblizih drugara, nijedan nije rodjen u beogradu. toliko o tome.

piksija zovem pseto (seljacina) iz pasi poljane. ja nemam nista protiv njegovog mesta rodjenja. i moji roditelji su rodjeni u malim mestima u srbiji odosno lici i ja sam veoma svestan svog porekla. odrednica koju koristim za piksija nije uvreda na racun njegovog geografskog porekla vec na racun njegovog karaktera. ja sam piksija gledao i kao igraca i uvek me je nervirala njegova pojava i njegovo palancki, iskopleksirani "svet se vrti oko mene" karakter. kad je otisao iz zvezde, sledece sezone smo postali prvaci evrope i sveta. mislite o tome. ali kad neko zeli da zlonamerno tumaci neciji kometar, onda ce on to ociniti na ovaj ili onaj nacin, kao sto ti to cinis.

bajevica nikada nisam vredjao po nacionalnoj osnovi i boli me kurac koje je on nacionalnosti. on je samo jedan u nizu licemera i lazne gospode koji je dosao da prodaje muda za bubrege i kao takav bice opljuvan do daljnjeg.

sto se tice insinuacija na racun moje naklonosti prema bivsoj upravi, tj. da mi nedostaju neke privilegije, mogu samo da ti kazem da imam desetak evro gostovanja (od minhena '91 do libereca '06) i ne znam koliko domacih i da sam sve do jednog, od prve do poslednje pare platio iz svog dzepa. imam svoje drugare sa kojima idem na utakmice i mi se uvek sami organizujemo. sa bivsom upravom nemam apsolutno nikakve veze, dragana dzajica nikada u zivotu nisam sreo osim na zvezdim treniznima koje sam pratio dok sam bio klinac. isao sam na gostovanja kad sam imao pasos, pare i kada su mi obaveze to dozvoljavale.

ja dragana dzajica izuzetno postujem, jer je on najveca legenda kluba za koji i ti i ja navijamo. on je covek koji je vodio klub u najblistavijim danima slave isto kao i u najcrnjim danima kada su fudbalom drmali milosevicevi mungosi koji su dali ogroman doprinos urusavanju crvene zvede. ja nemam pileci mozak i kokosije pamcenje, pamtim koliko nam je radosti donela zvezda za vreme dragana dzajica, pamtim i koliko je lose bilo narocito tokom devedesetih. i mislim da je njegova era zavrsena i da ne treba ni da pomislja da se vraca u klub. i mislim da imam puno pravo da pljujem po svakom predsedniku, treneru i igracu koji mi se ne dopada. i misilm da ne moram da iznosim plan oporavka fkcz, narocito ne tebi, posto to nije moj posao i za to nisam placen.

i mislim da bi mogao ubuduce da preskaces citanje mojih komentara ukoliko ti se ne dopadaju.

Е јебао си им кеву за све паре! Још да си само то урадио на ћирилици..... :D

Јел сам ја то пропустио да је неко пљувао Џају? :nene  :batine
Овако, једном за свагда, да схватите, Драган Џајић Је био и биће највећа легенда клуба у историји Црвене Звезде, ја се надам да ће се неко некада појавити који ће га засенити игром, појавом и карактером на терену а и ван њега, али како ствари стоји то се неће ускоро десити, и зато када пишете о њему, има да пишете са највећим могућим поштовањем, или не пишите уопште!
И још нешто, сматрајте те се веома почаствованим што можете уопште да коментаришете на овом форуму и пазите како користите то право!

Quote from: "радомир"на терену а и ван њега

Слажем се за терен, али ван њега?  :o Чиме те засенио ван терена?

Akceptirano Simo! Zasto ne tako odmah?! Razjasni stav, da te se odmah bolje shvati. Kroz tvoje postove stvarno sam stekao utisak, kao da si bivsi Dzajin portparol!  :)

Sto se tice vredjanja na Bajevicevu adresu na (jezicnoj) osnovi, nije se odnosilo na tebe!

Kad kazes da je Dzajic Zvezdina legenda, jeste i to kakva. Kakve je samo tekme u dresu naseg kluba odigrao. Kao tehniko je nam donio KES i titulu "prvaka svijeta". To mu nikad niko ne smije i valjda nece zaboraviti. Samo nazalost, u zadnjim godinama, imao sam utisak da se je vladao kao diktator, postavio u UO ljude, koji blage veze nemaju o fudbalu i Zvezdi i koji samo klimaju glavom na ono sto on kaze. Da sve bude gore, klub je u katastrofalnom finansijskom stanju, dobro da nismo otisli u stecaj. A kad tako nesto neko napravi sa institucijom kao sto je Zvezda - pa makar bio Dzajic - e onda imam itekakav problem sa tim.

Zelim da iskoristim priliku i da razjasnim, da ja nisam nesto specijalno pro Pixi! Zelim samo da mu se da 2-3 godine sansa, da vidimo sta ce napraviti. Ako napravi sranje, letice iz kluba, kao i njegov prethodnik i tacka! A tu fer sansu - to sam imao utisak - kod tebe i drugih nije dobivao tj. dobija.

Inace, jos samo fali tvoj koncept, kako izaci iz ove situacije! Jednostavno bi me zanimalo kakve predloge imas! Samo uputiti prst u lose stvari jeste jedna mogucnost kritike, ali istovremeno mislim da bi trebalo postaviti nekakvi kontraplan o kome bi se moglo diskutovati!

Toliko od mene na tu temu! Nadam se da sam i ja sad razjasnio nekakve stvari!

Pozdrav.

Quote from: "радомир"Јел сам ја то пропустио да је неко пљувао Џају? :nene  :batine
Овако, једном за свагда, да схватите, Драган Џајић Је био и биће највећа легенда клуба у историји Црвене Звезде, ја се надам да ће се неко некада појавити који ће га засенити игром, појавом и карактером на терену а и ван њега, али како ствари стоји то се неће ускоро десити, и зато када пишете о њему, има да пишете са највећим могућим поштовањем, или не пишите уопште!
И још нешто, сматрајте те се веома почаствованим што можете уопште да коментаришете на овом форуму и пазите како користите то право!

Овај последњи пасус Вам је све рекао... Пријатељско упозорење свима је да се мало охладе страсти иначе ће да падне закључавање подфорума као пре пар месеци... Ово је информација из поузданих извора  :D

п.с. Симо мајсторе!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "