Ја сам за то да доведу Ђуровског или барем Лазетића.Мислим да би се они екстра уклопили.
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "goku"u Kuli je velika frka.Dzomba je isterao neke igrace iz busa pri povratku iz Apatina.Stancic i Stojanovic su se vratili u Zvezdu.Najverovatnije izlaze sa omladincima.To bi trebalo da bude mozda i overa titule iako je Kula uvek bila nezgodna.Odvratan stadion,uzas duva vetar

Џомба изгледа поднео оставку. :ruke
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "Ozren_82"Desna strana tima trebala bi da bude još jača ukoliko se ostvari transfer Antonija Rukavine, beka Bežanije, koji je jednom nogom na Marakani.
Овај фудбалер има хрватско име и презиме и, без обзира на играчке квалитете и чињеницу да игра за репрезентацију Србије, требало би им одмах ставити до знања да га нећемо у Звезди, а не да се ћути као у случају Ђокаја.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "Pijanac"
Quote from: "Ozren_82"Desna strana tima trebala bi da bude još jača ukoliko se ostvari transfer Antonija Rukavine, beka Bežanije, koji je jednom nogom na Marakani.
Овај фудбалер има хрватско име и презиме и, без обзира на играчке квалитете и чињеницу да игра за репрезентацију Србије, требало би им одмах ставити до знања да га нећемо у Звезди, а не да се ћути као у случају Ђокаја.



:ruke Konacno da to neko kaze! Naime, pre dve nedelje je Dika rekao, kako je Antonio Rukavina interesantan za Zvezdu, a ja sam odmah imao istu pomisao kao i Pijanac.

Problem je medjutim u tome, sto nismo konzekventni. Po toj logici, nije ni Djokaj smio igrati za Zvezdu, a Bogami ni Muslin biti trener. Za one koji ne znaju: Muslin je "Polu-Hrvat" - sa oceve strane. Naime, stari mu je Hrvat iz Splita (by the way zove se Duje).

Drugi problem je sto Antonio Rukavina (sve mu zvuci hrvatsko, ali licno ne znam, da li je sada stvarno Hrvat) igra za Srbiju, pa ce na ovu "vrucu" temu ovdje biti dosta prepucavanja, da kako tako nesto mozemo da kazemo. Covjek je rodjen u Srbiji i igra za Srbiju, pa neka onda igra i za Zvezdu, u cemu je problem itd...

Svakako, ako bude dosao (inace za njega je zainteresovano i groblje), onda ce me zanimati reakcija Severa.

A i pitanje je u ovom kontekstu, da li mi hocemo stvarno, da budemo "cisti srpski" klub, znaci da sad gledamo i po ocevima, majkama, babama i djedovima, da li su svi Srbi ili nisu.

Poz.

Ma kakav bre Rukavina,pa bolje da nikoga ne dovodimo onda.Pa valjda je poenta kad kupis igraca da on bude bolji,da unapredi ekipu.Sta ce nam sad Rukavina,da stice iskustvo i da se poboljsava...Bez veze...Neka dovedu samo 2 igraca,ali da obojica budu pojacanja kao sto su recimo Gaj i Kastiljo...Dosta vise kupovine polovnih i neafirmisanih igraca,sa njima se u Evropi ne moze nista,a za domace prvenstvo su dobri i igraci iz nase omaldinske skole...

Quote from: "Ozren_82"Ko sve stiže na Marakanu u januaru?
Od Dragan Štikovac | Postavljeno  Juče | Domaći Fudbal , Meridijan Prva Liga | Ocena:  

 
Već krajem letnjeg prelaznog roka špekulisalo se naveliko koji će sve igrači pojačati šampiona države, Crvenu zvezdu, na zimu, a kako se transfer sezona i januar bliži, tako je glasina i špekulacija sve više.

Kako je najavljeno, štoper OFK Beograda, Miloš Bajalica, po mnogima među najboljim defanzivcima naše lige, zameniće u odbrani crveno-belih Milana Biševca koji odlazi u francuski Lans. Njegovim stopama trebao bi da pođe i klupski drug sa Karaburme, Aleksandar Kolarov, koji će pojačati levi bok šampiona.

Desna strana tima trebala bi da bude još jača ukoliko se ostvari transfer Antonija Rukavine, beka Bežanije, koji je jednom nogom na Marakani. Pantić bi na ovaj način imao adekvatnu zamenu, dok bi Basta uvek mogao da igra u veznom redu.

Još jedan igrač Bežanije mogao bi među crveno-bele. Ako je verovati pojedinim izvorima, napadač Dejan Damjanović bi trebao da pojača konkurenciju u napadu, gde su crveno-beli imali najviše problema sa povredama i suspenzijama fudbalera.

Aktuelan je, kao i letos, polu-špic podgoričke Budućnosti, Igor Burzanović, koji svojim kvalitetima svakako zaslužuje dres kluba iz Ljutice Bogdana.

Pored pomenutih pojačanja iz domaće lige, postoji interesovanje za nekoliko stranih igrača, međutim imena se u ovom trenutku na Marakani vešto kriju.

Videćemo koliko još dugo...

A inace rasing Santander nam jos nije uplatio prvu ratu za Zigica u iznosu od 2 miliona evra iako su trebali da uplate jos 30. avgusta. Da se ne zabrinu svi koji se pitaju gde su nam pare od prodatih igraca. namigivanje

Quote from: "Pijanac"Овај фудбалер има хрватско име и презиме и, без обзира на играчке квалитете и чињеницу да игра за репрезентацију Србије, требало би им одмах ставити до знања да га нећемо у Звезди, а не да се ћути као у случају Ђокаја.
Ако би питао Нишлије и остале са југа Србије кога више мрзе Хрвате или Бугаре, добио би врло занимљив одговор (ја сам га бар добила од неколицине): "Знаш, Бугари су нама Хрвати". А опет, никоме није ни пало на памет да потегне питање око ангажовања Георгијева, играча који је репрезентативац Бугарске.
..baklje gore, pesma cigana...

Ali kad bi ti pitala koga najvise mrzimo mi sa Vozdovca mi bi slo ti jednom recju rekli siptare, mada ni ameri nista bolji nisu, pa tek onda mozemo pricati o hrvatima, a kamoli bugarima!
VEK SA TOBOM

Боље прво да се запитамо где су играчи из Омладинске школе... Сви они играчи (бивши омладинци цз) 81,82,83 и 84 годиште су продати, осим Басте и Миловановића, шта је са млађима од 85... Нема их. Где је Јагош Вуковић? И онај што га је Џаја одликовао пре 2-3 године и најавио као неког великог талента, имена не могу да се сетим. Какве резултате ЦЗ остварује у Омладинској лиги Србије?

Neke spanske novine su objavile da je za naseg kapitena Dejana Milovanovica za intresovana Valensija.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Као да нису довољне досадашње грешке управе, па су сад неки почели да измишљају проблеме тамо гдје их нема.

Quote from: "KizaLion"Боље прво да се запитамо где су играчи из Омладинске школе... Сви они играчи (бивши омладинци цз) 81,82,83 и 84 годиште су продати, осим Басте и Миловановића, шта је са млађима од 85... Нема их. Где је Јагош Вуковић? И онај што га је Џаја одликовао пре 2-3 године и најавио као неког великог талента, имена не могу да се сетим. Какве резултате ЦЗ остварује у Омладинској лиги Србије?

А Рељић '89?
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Јагош је негде на позајмици, двојица-тројица су у Раду, Стојчев је у неком црногорском клубу. Већина Звездиних клинца прво иде на каљење (Видић, Ковачевић, Туторић, раније Југовић), а већина се никада и не врати.
Стање у омладиснкој школи не може да се поправи преко ноћи. Иста је пропадала читаву једну деценију, а ни данас немају нормалане терене за тренинг.
Срђан Максимовић је проглашен најбољим у Звездиној школи и у то време је био капитен кадета. Чини ми се да дечко има и швајцарско држављанство и да је овде дошло до неких "папиролошких" проблема, па је каријеру наставио у Швајцарској. Био је у тиму Јанг Бојса када су играли против нас, али није улазио у игру (бар ми се чини). Мислим да је баш то лето и прешао тамо.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "KizaLion"Боље прво да се запитамо где су играчи из Омладинске школе... Сви они играчи (бивши омладинци цз) 81,82,83 и 84 годиште су продати, осим Басте и Миловановића, шта је са млађима од 85... Нема их. Где је Јагош Вуковић? И онај што га је Џаја одликовао пре 2-3 године и најавио као неког великог талента, имена не могу да се сетим. Какве резултате ЦЗ остварује у Омладинској лиги Србије?

Кизо, ти играчи да вреде нечему па играли би у Звевзди. Сви знамо у каквом је стању наша млада школа, а то се преко ноћи не може променити.

Quote from: "KizaLion"Боље прво да се запитамо где су играчи из Омладинске школе... Сви они играчи (бивши омладинци цз) 81,82,83 и 84 годиште су продати, осим Басте и Миловановића, шта је са млађима од 85... Нема их. Где је Јагош Вуковић? И онај што га је Џаја одликовао пре 2-3 године и најавио као неког великог талента, имена не могу да се сетим. Какве резултате ЦЗ остварује у Омладинској лиги Србије?

Па какве везе има какве резултате остварују у лиги? Просто је немогуће да из једне генерације изађе 11 првотимаца. Не морају ни да играју ту лигу, а нека из сваке генерације изађе 1-2 добра играча (али стварно добра) и ја сам задовољан.
Од ових млађих играча који су продати нико ми неће недостајати.  По мени сви су они достигли неки свој максимум који и није на највишем нивоу. Све и да су још 10 година остали сви из генерације 84` не верујем да би гледали ишта више од  лошег прволигашког фудбала. Од ове генерације остали су Баста и Перовић који, по мени, имају од свих њих имају највеће шансе да још напредују и покажу нешто више (знам да се већина неће сложити за Перовића).
За разлику од свих ових талената, о којима смо слушали разне бајке, које је један тренер пуштао да играју на једној позициј, други на другој, трећи их слао на Уб, о тренутно актуелним младим играчима се не чује много, што не значи да не вреде (шта више мислим да су сада квалитетнији него када су ови старији дебитовали за 1.тим и да су бар 5 пута стабилније личности).
Владимир Богдановић константно игра у Смедереву (мислим да је 89`. Одиграо одлично на Маракани у првов делу).
У Раду на двојну играју Филип Ђорђевић, Јагош Вуковић и  Ненад Срећковић, Ненад Томовић и Владан Милосављем (доведени из Рада пре 1-2 године), тамо је и Бајковић.
Миладиновић, Малиновић, Рељић и још пар омладинаца повремено раде са 1. тимом.
Доведено је пар клинаца 13-14 година. Управо та генерација важи за најталентованију на Маракани. И то што Пикси и луди Лека често одлазе на њихове тренинг није случајно.
Уз Максимоивића који је збрисао у Швајцарску, пре 2-3 године је Јеремић (важио за талента) отишао у Бенфику, а сада игра за неки наш нижеразредни клуб.
Сматрам да су резултати млађих категорије солидни. Лепо би било да Звезда има гомилу одличних терена, интернат и остале споредне ствари, али све то није основа за рађање добрих играча.

Quote from: "Nesho"Neke spanske novine su objavile da je za naseg kapitena Dejana Milovanovica za intresovana Valensija.

Ovo samo lud covek moze da poveruje.

Quote from: "Ozren_82"...međutim imena se u ovom trenutku na Marakani vešto kriju...

А можда и имена оних који одлазе ...  :)
Срце на терен ...

Pozdrav surba. Drago mi je da je neko dobro obavesten o nasim nizim kategorijama i samo nastavi ako ima jos nesto zanimljivo.

Sta znas o malom Milanu Prsu? Video sam da igra za kadetsku selekciju Srbije i da daje golove. Jel stvarno toliko dobar?

Rade Veljovic 86-to godiste, vazio za jednog od najboljih u generaciji koja je osvojila titulu u omladinskoj konkurenciji, gde je sad? Spic, levonog, jak kao bik...

Koje je godiste taj Malinovic? Ako se ne varam taj je dao grobarima 4 komada u utakmici koju su nasi dobili 5:1.

Inace, ono sto sam ja zapazio kad god se docepam Zurnala i bacim pogled na mladje kategorije je da grobari nisu vise toliko dominantni i da za razliku od proslih godina dobro guramo. Ispred jesu jos uvek, ali mi se cini da je razlika sve manja. Sta ti mislis?

Раде Вељовић игра за први тим Напретка и један је од најбољих играча у тиму. :ruke
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "ciganshtura"
Quote from: "Nesho"Neke spanske novine su objavile da je za naseg kapitena Dejana Milovanovica za intresovana Valensija.

Ovo samo lud covek moze da poveruje.

Тешко да би и луд могао поверовати у тако нешто  :rofl  :rofl