je.em ti ja "jake"sponzore koji nisu 1 dinar uplatili u zvezdinu kasu.

verujem vise piksiju nego ovim majmunima naduvanim.


sto me mnoooogo raduje je:

javnost,novinari su na piksijevu stranu i stvarno mislim da ce covek da izdrzi i da ce veoma uskoro da dodju dobra pojacanja.

gde ste vi videli u svetu da sponzori imaju rec kad se prica o transferima igraca????

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"gde ste vi videli u svetu da sponzori imaju rec kad se prica o transferima igraca????
A price da je Adidas zestoko pritiskao Sevcenka da predje u Celzi (sto ce se verovatno i dogoditi)?
Mnogo je mutnih radnji u i oko fudbala, kao i svuda gde se vrti ogromna lova. Ovi nasi su malji dec naspram onih napolju.
..baklje gore, pesma cigana...

cao kiki.


ja sam slusao berluskonija koji je lepo kazao da sevcenko zeli da ide iz milana zato sto se zasitio zabarskog fudbala i da je vreme da proba nesto druga a jos celzi daje grdnu lovu i njemu i milanu.

Какве везе Челзи има са Адидасом. Па Милан игра у њиховим дресовима, а Челзи у умбро.

А поред тога Шевченко рекламира Лото опрему?

Нећеш ми ваљда рећи да га је Адидас притискао да потпише уговор са њима, а он није хтео па је одлетео из Милана? Ма то су смешне приче. Он је сит Милана, Инзагија и целе те екипе.

А исто тако није могуће упоређивати те вишемилионске уговоре и ове код нас.

Што се тиче КК тачно је да су уложили доста пара, али је исто тачно да они тамо сами доносе одлуке. Дакле немају свог  Пиксија који ће да им буде лево сметало.

Е сада да ли је то добро или не, питање је.

Поздрав.

Ma dobro, mozda Sevcenko nije pravi primer (zaista ne pratim sta se desava u Milanu), ali je cinjenica da napolju rec sponzora ima svoju tezinu. Nemam ja nista protiv da je isto i kod nas, ali tek kada sponzori pokazu da su ozbiljni (citaj: daju pare, a ne da se brukamo zbog 80.000 evra koliko iznosi rata za IGRACA, ne placanje Piksijevih putovanja).
..baklje gore, pesma cigana...

"Kvintet" iz UO napustio Marakanu

Ono što je nekoliko dana "stidljivo" najavljivano dogodilo se u ponedeljak...

Pet članova UO obavestili su predsednika Crvene zvezde, Dragana Stojkovića da napuštaju funkcije. Nebojša Divljan ("Delta"), Draško Petrović ("Telekom Srbija"), Rade Svilar ("Apatinska pivara"), Branislav Grujić ("PST Farmen - Ženeva) i Milan Blagojević ("Srpska banka") izdali su saopštenje za javnost u kome navode razloge odlaska iz tog tela i kluba i pored osvojene "duple krune". Pored prodaje golmana Vladimira Stojkovića, drugi razlog napuštanja "Marakane" je imenovanje Nebojše Lekovića na mesto generalnog sekretara kluba.

"Početkom takmičarske sezone rukovodstvo FK Crvena zvezda obratilo se našim kompanijama sa predlogom da učestvujemo u finansiranju kluba. Predlog smo prihvatili, ali uz izričit uslov da nam se obezbedi učešće u rukovođenju klubom ili, drugim rečima, da se sve važnije odluke donose zajedničkim dogovorom. Zahtev da učestvujemo u upravljanju je proizašao iz našeg uverenja da nedostatak novca nije osnovni uzrok problema Crvene zvezde, već da je suštinski problem neadekvatno upravljanje, a da su finansijske teškoće samo posledica. Međusobni dogovor je u suštini ispoštovan, a briljantna takmičarska sezona je upravo potvrda naših stavova o tome kako treba da funkcioniše klub", stoji u saopštenju.

"Prethodnih dana, bez konsultacija sa organima kluba doneto je nekoliko odluka koje će bitno uticati na ostvarenje osnovnog sportskog cilja - učešće u Ligi šampiona. Te odluke se tiču određenih imenovanja kao i sastava trenerskog i igračkog kadra. Nažalost, ne možemo imati nikakvo razumevanje za nepoštovanje dogovora, posebno ako se donose odluke koje Crvenu zvezdu udaljavaju od ambicije da postane uređen sportski klub, sposoban da se bori u najvišoj evropskoj konkurenciji. Zbog svega ovoga odlučili smo da se saradnja naših kompanija i lično učešće u radu organa FK Crvena zvezda okončaju", završava se sopštenje koje su potpisali članovi UO: Nebojša Divljan, Draško Petrović, Rade Svilar, Branislav Grujić (firma Sarm iz Australije) i Milan Blagojević (Srpska banka).

FK Luda Kuca!

Quote from: "Бока"Што се тиче КК тачно је да су уложили доста пара, али је исто тачно да они тамо сами доносе одлуке. Дакле немају свог  Пиксија који ће да им буде лево сметало.

Е сада да ли је то добро или не, питање је.

Поздрав.

E ovo je dobro napisano. Cinjenica je da bez para nema uspeha pa ni toliko prizeljkivane Lige Sampiona. Ali u sta bi nam se pretvorio klub kada bi Miskovic i Petrovic odlucivali o svemu.

Mislim da moraju u klubu da pronadju nove sponzore. Ne svidja mi se pomisao da sve zavisi od jednog coveka ili firme (Delta), ma koliko ta firma bila jaka.

A opet sa druge strane,ko iole prati desavanja u Hrvatskoj zna da Dinamo sad drzi biznismen koji je ulozio dosta para i koji planira da dovede dosta pojacanja za Ligu Sampiona. Verovatno im niko nece otici iz kluba. Medjutim taj biznismen je veliki dinamovac, a za Miskovica nemam pojma da li uopste navija za Zvezdu.

Па ко је луд да улаже шке, а да се ништа не пита, да нема користи...па нису сви они звездаши од малена па да то раде из љубави...

Па нисте ваљда очекивали да они дају паре, а да о свему одлучује Пикси? :o Свуда у Европи спонзори дају паре да би имали неку корист од свега тога, па је тако и код нас.Мислим да је овде Пикси погрешио, јер је врло тешко наћи овако јаке спонзоре :bes
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "lesa"Па нисте ваљда очекивали да они дају паре, а да о свему одлучује Пикси? :o Свуда у Европи спонзори дају паре да би имали неку корист од свега тога, па је тако и код нас.Мислим да је овде Пикси погрешио, јер је врло тешко наћи овако јаке спонзоре :bes

Objasni sta smatras pod tim "korist", jer to je veoma relativno. Ako to znaci mesanje u klupsku politiku od strane fudbalskih "neznalica" ja za takvu korist nisam.

Da li si negde mogao da cujes da se Gadafi mesa u klupsku politiku Juventusa jer je Libijska naftna kompanija Tamoil generalni sponzor.

Zna se zasto postoje sponzori i kakvi su njihovi interesi (marketinski). E sad drugo je to sto smo zemlja kakva smo,pa svaki novopeceni bogatas misli da istorija pocinje od njega i radi to sto radi.

Sve u svemu, jedni se zale da su se povukli zbog Lekovica i prodaje igraca. Drugi da su morali da prodaju jer im prvi nisu dali ni dinara. Ko tu laze nije ni bitno. Vazno je da trpi klub i naravno navijaci. :(

Quote from: "Woodoo"
Quote from: "lesa"Па нисте ваљда очекивали да они дају паре, а да о свему одлучује Пикси? :o Свуда у Европи спонзори дају паре да би имали неку корист од свега тога, па је тако и код нас.Мислим да је овде Пикси погрешио, јер је врло тешко наћи овако јаке спонзоре :bes

Objasni sta smatras pod tim "korist", jer to je veoma relativno. Ako to znaci mesanje u klupsku politiku od strane fudbalskih "neznalica" ja za takvu korist nisam.

Da li si negde mogao da cujes da se Gadafi mesa u klupsku politiku Juventusa jer je Libijska naftna kompanija Tamoil generalni sponzor.

Zna se zasto postoje sponzori i kakvi su njihovi interesi (marketinski). E sad drugo je to sto smo zemlja kakva smo,pa svaki novopeceni bogatas misli da istorija pocinje od njega i radi to sto radi.

Sve u svemu, jedni se zale da su se povukli zbog Lekovica i prodaje igraca. Drugi da su morali da prodaju jer im prvi nisu dali ni dinara. Ko tu laze nije ni bitno. Vazno je da trpi klub i naravno navijaci. :(


Ја не знам каква је ситуација у Јувентусу, али код нас су ти спонзори добили места у управи, и самим тим добили су право да се мешају у управљање клубом.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "lesa"
Quote from: "Woodoo"
Quote from: "lesa"Па нисте ваљда очекивали да они дају паре, а да о свему одлучује Пикси? :o Свуда у Европи спонзори дају паре да би имали неку корист од свега тога, па је тако и код нас.Мислим да је овде Пикси погрешио, јер је врло тешко наћи овако јаке спонзоре :bes

Objasni sta smatras pod tim "korist", jer to je veoma relativno. Ako to znaci mesanje u klupsku politiku od strane fudbalskih "neznalica" ja za takvu korist nisam.

Da li si negde mogao da cujes da se Gadafi mesa u klupsku politiku Juventusa jer je Libijska naftna kompanija Tamoil generalni sponzor.

Zna se zasto postoje sponzori i kakvi su njihovi interesi (marketinski). E sad drugo je to sto smo zemlja kakva smo,pa svaki novopeceni bogatas misli da istorija pocinje od njega i radi to sto radi.

Sve u svemu, jedni se zale da su se povukli zbog Lekovica i prodaje igraca. Drugi da su morali da prodaju jer im prvi nisu dali ni dinara. Ko tu laze nije ni bitno. Vazno je da trpi klub i naravno navijaci. :(


Ја не знам каква је ситуација у Јувентусу, али код нас су ти спонзори добили места у управи, и самим тим добили су право да се мешају у управљање клубом.
Da, samo sto im je moc bila ogranicena i nisu mogli da se mesaju oko postavljanja Lekovica npr.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"Da, samo sto im je moc bila ogranicena i nisu mogli da se mesaju oko postavljanja Lekovica npr.
Ti bi dao vecu moc sponzorima koji nisu hteli da se otvore za 80.000 evra koje smo dugovali kao ratu za igraca? Hoce moc, ali ne daju pare. Ne ide to tako.
Videcemo sta ce Piksi uraditi povodom novih sponzora. Sigurno su nakon ovoga poslati odredjeni signali mogucim kandidatima, tj. postavljena su pravila igre, pa kome se isplati taj ce doci i odmah ce znati na cemu je. Takodje je jasno da su nam novi sponzori potrebni, pod hitno.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"
Quote from: "Milos_cz"Da, samo sto im je moc bila ogranicena i nisu mogli da se mesaju oko postavljanja Lekovica npr.
Ti bi dao vecu moc sponzorima koji nisu hteli da se otvore za 80.000 evra koje smo dugovali kao ratu za igraca? Hoce moc, ali ne daju pare. Ne ide to tako.
Videcemo sta ce Piksi uraditi povodom novih sponzora. Sigurno su nakon ovoga poslati odredjeni signali mogucim kandidatima, tj. postavljena su pravila igre, pa kome se isplati taj ce doci i odmah ce znati na cemu je. Takodje je jasno da su nam novi sponzori potrebni, pod hitno.
Taman posla da bih im dao vise prava. Ja sam to njihovo nemesanje i video kao dobru stvar.
Ono sto sam rekao je bilo u funkciji odbrane Piksija bas od toga sto ti kazes. On im NIJE dao da odlucuju previse, bas zbog toga sto oni nisu nista korisno uradili.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Evo vidite sta se desi kad istupis iz UO  onda "riknes" u avionu... :o


Ali APATINSKA PIVARA izgleda nastavlja saradnju



http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=13&status=jedna&vest=89204&datum=2006-05-16

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"je.em ti ja "jake"sponzore koji nisu 1 dinar uplatili u zvezdinu kasu.

Da, ako su  takvi  sponzori  onda  i  nije  steta sto  su  dali  ostavke i  otisli. Meni je  nekako najcudnija  prica  oko ovog Lekovica, sta li je on uradio tako dobro kao ministar  i u FS !?  :seljak
Срце на терен ...

Quote from: "dadax"Meni je  nekako najcudnija  prica  oko ovog Lekovica, sta li je on uradio tako dobro kao ministar  i u FS !?  :seljak

Piksi veruje u njega, nije mu on dao to mesto jer ga voli vec zato sto je dobro radio. Meni se isto taj ne svidja ali ako ga je Piksi izabrao (u koga verujem) mislim da je to dobar potez.

www.politika.co.yu
Апатинска пивара остаје уз Звезду

У САОПШТЕЊУ петорице чланова Управног одбора Црвене звезде, који дефинитивно најављују прекид сарадње и пет угледних компанија са освајачем ,,дупле круне" поткрала се сасвим случајно и једна грешка.

Раде Свилар, како је речено, један од потписника прогласа није био у могућности да се изјашњава о свом случају, о чему су подробно писале све новине, јер се већ десет дана налази у Јужноафричкој Републици. Шта више, прошлог четвртка је доживео инфаркт у Јоханезбургу, где је и оперисан, а и даље се налази у болници.

Ако Свилар, заиста, напусти УО, то не значи да ће Апатинска пивара отказати учешће, јер не само што више није на њеном челу, него што и страни власници желе да и даље буду спонзор Црвене звезде.

Прича о одласку спонзора поприма сасвим другу димензију, ако се има на уму да су компаније, које напустају Звезду, обећале да ће инвестирати три милиона евра, а уплатиле су само око 250.000!? Да је испоштован договор, без обзира на разне притиске, шампион можда не би били приморан да прода Владимира Стојковића, а свакако би био поштеђен брукања у случају кашњења исплата Земуну. На страну што су одлазећи чланови УО на почетку сарадње истицали да се неће мешати у стручни део, одлазак и долазак играча. Многима се пред напад на Лигу шампиона, наравно, не свиђа продаја најперспективнијег голмана, понавља се неко прошло време, али другог излаза, у очајној финансијској ситуацији изгледа није било, јер спонзори нису превише издашни, а дугови стежу ,,омчу око врата". Играчи морају од нечега да добију обећане награде за одличне резултате у минулој сезони.

Било како било, Звезда је остала без неколико чланова и спонзора, међу њима и компаније ,,Делта", означене као највећег интересента за куповину Црвене звезде у случају да дође до приватизације. Био је то јак удар, сличан оном као кад би Владу напустило пет миистара, мада остаје да се види шта је бити са потписаним уговорима, односно хоће ли одлазећи спонзори до краја испунити обавезе. Отвара се питање и ,,Најкија", који је требало да облачи црвено-беле у наредне три сезоне, јер се налази под контролом ,,Делте".

Са друге стране, председнику Драгану Стојковићу ће лакнути, јер не би требало заборавити да су навијачи били против ширења утицаја ,,Делте". Могуће је да ће овим први човек црвено-белих добити наклоност Делија, јер су се изјаловиле приче и нагађања да је дошао на Маракану како би Звезду продао Мирославу Мишковићу и извесним тајкунима.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ja ne znam sta da mislim o svemu, sve su to mutne radnje. sa jedne strane, jaki sponzori koji nece da se otvore za 80 000  na ime rate za Stojkovica, a sa druge strane Piksi dovodi Lekica, za koga dugo nisam mogao da se setim ko je, dok mi cale nije rekao... Kao bivsem julovcu ne verujem mu ni malo... Koji ce mi on u Zvezdi....

Za Draska Petrovica potpisujem da je veliki zvezdas i da je posten, to  garantujem glavom i zaista ne verujem da Telekom nije davao pare... ili ako vec nije, postoji veliki  razlog zasto...

Ne znam sta da mislim, hajde da vidimo sta ce biti do kraja prelaznog roka, ali kako sada stvari stoje, posle odlaska Lukovica, Stojkovica, Zenge, 5 glavnih sponzora kao i najave skoro sigurnih odlazaka Zigica, Dudica i jos ponekih, mislim da ce LS i ove sezone ostati nedosanjan san....

Mada, da budem iskren, nekako sam ipak optimista da ce se nesto desiti i da ce se situacija srediti...

Meni se čini da je ovde sve jasno:
Pokupi se ekipa "sponzora" da "pomogne" sa obećanjem da se ne meša u rad kluba,onda "uvate" predsednika za jajca (pošto ne pumpaju obećanu lovu pa klub upadne u dugove) i on igra kako oni sviraju.

Ne znam ,ali mi se čini da je baš to bilo u pitanju sa prethodnikom,pa su pokušali na istu foru sa ovim sad,al' je isti to odma provalio i udario u galamu.

Ili možda grešim :zbunjen