ITALIJANSKI TRENER POTPISAO DVOGODIŠNJI UGOVOR SA EKIPOM AL RAJAN IZ KATARA
ZENGI 1,8 MILIONA E
Ipak, bogati šeici su uspeli brzo da privole Zengu sjajnom ponudom, pa je Zvezda ispala iz trke.
CRVENA zvezda je od ponedeljka i zvanicno bez trenera, pošto je Valter Zenga potpisao dvogodišnji ugovor sa ekipom Al Rajan iz Katara. Dogovor je postignut na rucku sa gazdama kluba, a italijanskom treneru ce za dve godine pripasti 1,8 miliona evra!
Zenga je u nedelju sa svojim menadžerom prisustvovao finalu Kupa emira, a zatim utanacio sve sitnice oko svog milionskog ugovora, koji je mnogo bolji nego što je imao na "Marakani". U radu ce mu, verovatno, kao i u Zvezdi pomagati Masimo Pedracini.
Novac je u prvom planu svakom treneru - pricao je nedavno Zenga svojim prijateljima u Beogradu, spremajuci se da što pre spakuje kofere, ne želeci da pokuša da plasmanom sa crveno-belima u Ligi šampiona, otvori sebi vrata Italije.
Zenga je u aprilu imao ponudu Livorna, razgovarao je sa njihovim predsednikom, ali nije hteo da prihvati povratak u "kalco", pošto mu uslovi nisu bili po volji.
Ucinili smo sve da se saradnja nastavi posle duple krune, ali Zenga je tada tražio nekoliko dana da se odluci. Shvatili smo da je njegova želja da ide dalje, mada mu je predsednik Stojkovic ponudio ekstra-platu. U proteklom periodu imali smo dobar rad, zajedno ostvarili vrhunske rezultate i uveren sam da cemo brzo pronaci atraktivnog trenera - istice sportski menadžer crveno-belih, Stevan Stojanovic.

Ajde sad, bar 3 strane plakanja i zahvaljivanja.

Izvinjavam se nisam ni video da su vec okacili ! moze da se  obrise topic?

сад мој паклен план о довођењу Липија :rofl

мене не нервира чињеница што је овај отишао, него што му се скандирало као да смо освојили 10 лиги шампиона....

пОзДрАв!!!

jedno pitanje:

dobijali zvezda koju paru sto je on zbrisao ranije jer je imao ugovor jos jednu godinu?

Па ваљда би требало да добијемо неко обештећење.

Ако је отишао. Има и бољих тренера.

izjava piksija za sajt fk-a:

Стојковић је истовремено демантовао информацију која се појавила у јавности да је шеф стручног штаба, Валтер Зенга, потписао уговор са једним клубом из Катара. Председник Црвене звезде је у понедељак разоговарао са Зенгом који је рекао да није водио било какве преговоре и демантовао је да је потписао било какав уговор.

Ta izjava je jucerasnja. Bajato, bre :D .
Sigurna sam da ce Zenga otici nakon ovih prodaja jer nam sigurno odlaze 4 prvotimca (Stojkovic, Lukovic, Zigic i Dudic). Zasto bi ostao i rizikovao svoj ugled?
..baklje gore, pesma cigana...

Ma nek ide ko ga jebe,i onako je igra bila kita samo bunarenje na Zigica!Pored raspalog groblja i ja bi uzeo duplu krunu,sad treba da dovede Bajevica i da mu da odresene ruke pa kom obojci kom ribok patike.Negde sam procitao kao za trenera figuriraju Petkovic i Okuka BROOOKA!
Ma bre uprava napolje pa nek se igraju na nekom drugom mestu a ne u Zvezdi!Vlada Jugovic za predsednika!

Da, i meni bi Bajevic bio prvi izbor. A covek se ni ne pominje.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "pravi Bole car"Ma nek ide ko ga jebe,i onako je igra bila kita samo bunarenje na Zigica!Pored raspalog groblja i ja bi uzeo duplu krunu,sad treba da dovede Bajevica i da mu da odresene ruke pa kom obojci kom ribok patike.Negde sam procitao kao za trenera figuriraju Petkovic i Okuka BROOOKA!
Ma bre uprava napolje pa nek se igraju na nekom drugom mestu a ne u Zvezdi!Vlada Jugovic za predsednika!

E jesi car!

Petkovic, Bajevic ili Zakeroni. Ostalo je buranija.

Molim te izbaci petkovica :batine

" Učinili smo sve da se saradnja nastavi posle duple krune, ali Zenga je tada tražio nekoliko dana da se odluči. Shvatili smo da je njegova želja da ide dalje, mada mu je predsednik Stojković ponudio ekstra-platu. U proteklom periodu imali smo dobar rad, zajedno ostvarili vrhunske rezultate i uveren sam da ćemo brzo pronaći atraktivnog trenera", rekao je sportski menadžer crveno-belih, Stevan Stojanović.

Стојковић је истовремено демантовао информацију која се појавила у јавности да је шеф стручног штаба, Валтер Зенга, потписао уговор са једним клубом из Катара. Председник Црвене звезде је у понедељак разоговарао са Зенгом који је рекао да није водио било какве преговоре и демантовао је да је потписао било какав уговор.

:finger

Brate, 1.800.000 evra za dve godine ! Pa i da imamo toliko da mu platimo mislim da ne vredi. Prodao se covek za vise para i gotovo.

Niti je zvezdina zvezda, niti je Srbin. A pored toga je i papucar zabarski kad je dozvolio da ona njegova kurvestija pljuje po Beogradu. A odrasla je u nekom selu pored Bukuresta.

Ako na vreme dovedemo ozbiljnog trenera mislim da nece postojati problem uigravanja kao prosle godine.

Glavu gore i ne treba da se ponasamo kao da je Venger napustio klub.

У почетку га уопште нисам готивио јер ми се уопште не допада ига коју је форсирао, волим брате нападачки фудбал, али временом се и он мало кориговао, свиђао ми се однос према навијачима, фазон који је фурао и није мењао све време... Шта год да буде неће бити велика штета ако је стварно отишао а ни неки мега плуса по екипу ако остане а не дођу играчи који могу да остваре наше замисли... А что се тиче петковића и окуке то би дефинитивно било пресељавање свих пиксијевих другара из савеза, а за мене знак прво тихог а онда и гласног бојкота против пиксија и свих оних које је довео у клуб!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Zenga ipak ostaje......
Sacekacemo da neko i ovu informaciju potvrdi ali izgleda da je doslo do ne-dogovora izmedju Zenge i Mudzahedina......Videcemo....

Petkovic..Covek koji preferira Nadja spram Kovachevica. Covek koji umalo da pozove Cirkovica umesto Baste (!!!!!). Slushate li njegove 'epske' izjave..K'o da nam je Drskovic zelektor Boze mi oprosti..Ma za mene je on Budaletina Bursac, sve sto je ucinjeno u repki je plod srece, Vidica,Krstajica i Nikole Zigica.
..кажу да причам много...

Ma Petkovic moze da bude samo selektor i da prodaje te epske price kako bi vratili 'kult reprezentacije' ali da vodi Zvezdu nee. A iskreno mislim da od ove dvojice stranaca koji se pominju nema nista

Ljudi Dusan Bajevic je pravo resenje,ovo ostalo je samo mrsenje muda!Covek ozbiljan,autoritet i zna posao a ne Zakeroni,Fernandez...brate oni da su dobri trenirali bi Kijevo,Livorno,Nant,Lil...
A za Petka i Okuku nemam reci,pa najbolje onda i Miljan da dobije neko pocasno mesto i da promenimo ime u FK LUDA KUCA!