Ja sam bio da se za to da se Bajevic dovede odmah posle odlaska Dostanica ali jebiga. Pogledajte shta je chovek napravio sa Olyjem. Uveo ih u osminu finala Lige Shampiona gde su dobili Liverpul 1:0 na domacem i u gostima vodili 0:1 i onda nesrrecno porazeni 3:1.

Greshite shto se tiche Petkovica. On je za sada poshteno radio u reprezentaciji i bio prvi, ispred Shpanaca, u jednoj zajebanoj grupi. To shto je sada pogreshio i pozvao mrtvog Nadja i Miloshevica, morace da opravda rezultatima na SP-u.
Shto se tiche Okuke on je debil, i tu slazem sa ostalima.

Jedino sto me u ovome slucaju nervira je to, da pojedini biseri sad pljuju ovdje po Zengi...Bruka i sramota!!!

A sto je najzesce izgleda da nece ni otici nigde... :zbunjen

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=13&status=jedna&vest=89204&datum=2006-05-16

ITALIJAN ODBIO DA POTPIŠE UGOVOR SA AL RAJANOM
ZENGA SE VRAĆA!

OBRT u Kataru! Iako je načelno postigao dogovor sa Al Rajanom i trebalo da potpiše dvogodišnji ugovor, Vlater Zenga je odustao! Razlog je ekspresno smanjenje plate i nemogućnost da bira svoje saradnike. Zato se još uvek zvanično trener Crvene zvezde, zahvalio domaćinu.
Juče se Zenga, kako saznajemo, preselio u Emirate, gde ima razgovore sa čelnicima Al Aina, za koji igra naš internacionalac Nenad Jestrović. Izgleda da ni u UAE novac nije po volji Zenge, pa neće biti iznenađenje ako se za koji dan vrati u Beograd i saopšti da ostaje na "Marakani".
- Zenga mi se javio, ali nije rekao da je potpisao ugovor sa novim klubom. Čekamo njegov zvaničan odgovor, kao što smo se i dogovorili, do 20. maja - kaže Piksi.



Po meni sada ne treba da bude pitanje da li on hoce da se vrati, nego da li mi hocemo da ga primimo nazad...

QuotePo meni sada ne treba da bude pitanje da li on hoce da se vrati, nego da li mi hocemo da ga primimo nazad...

To i meni pade na pamet,ali kad malo bolje razmislim-nismo u situaciji,u "zlatna vremena" popio bi pedalu samo zbog "...par dana da razmisli...".
Čujem i da se "pivari" vraćaju...

Quote from: "srbski mozart"Jedino sto me u ovome slucaju nervira je to, da pojedini biseri sad pljuju ovdje po Zengi...Bruka i sramota!!!


To sam i ja mislio!!! Umjesto da covjeku budemo zahvalni sto je sa nasim voljenim klubom kao prvi stranac osvojio duplu krunu, ovdje ga pljuju  :prst  Mi smo Srbi stvarno cudan narod!  :bes

I onda jos izjava, pa nije Srbin, ko ga jebe??!!!!

KO JEBE DOSTANICA, KOSANOVICA i FILIPOVICA, koji su Srbi, a sa Zvezdom su bili 77 bodova iza groblja!!!

Definitivno napustam net na mjesec dana,pa nocas spavao nisam,sanjam zengu,raluku,lukovica,piksija,zavrsicu u ludari zbog ovog prelaznog roka :D

Ja nemam tih problema, sanjam samo Raluku  :rofl

Quote from: "DelijaHH"
Quote from: "srbski mozart"Jedino sto me u ovome slucaju nervira je to, da pojedini biseri sad pljuju ovdje po Zengi...Bruka i sramota!!!


To sam i ja mislio!!! Umjesto da covjeku budemo zahvalni sto je sa nasim voljenim klubom kao prvi stranac osvojio duplu krunu, ovdje ga pljuju  :prst  Mi smo Srbi stvarno cudan narod!  :bes

I onda jos izjava, pa nije Srbin, ko ga jebe??!!!!

KO JEBE DOSTANICA, KOSANOVICA i FILIPOVICA, koji su Srbi, a sa Zvezdom su bili 77 bodova iza groblja!!!

Ma mnogo mu je teshko bilo da je osvoji u ovoj nashoj smeshnoj ligi. Ko sve nije osvojio duplu krunu kao trener Zvezde, i shta treba sad da ga dizem u nebesa kao da je Bog? Nije se pokazao u Evropi tukao nas Bazel kuci, Tromzo, Strazbur nas zajebao... Ako ostane videcemo da li je kadar da sa ovim okrnjenim timom udje u Ligu Shampiona.

Ja evo danas čitao, kao otišao Zenga u Katar, Zvezda traži novog trenera, šansa da bude Ilija Petković trener... sad da li je otišao ili nije nemam pojma :zbunjen . Znam da su Stojković i Luković otišli sigurno :(
Ajd sad sutra se ne radi...

Quote from: "Manager"Ja evo danas čitao, kao otišao Zenga u Katar, Zvezda traži novog trenera, šansa da bude Ilija Petković trener... sad da li je otišao ili nije nemam pojma :zbunjen . Znam da su Stojković i Luković otišli sigurno :(

I sta je naravoucenije?
Nemoj puno da citas novine.

QuoteMa mnogo mu je teshko bilo da je osvoji u ovoj nashoj smeshnoj ligi. Ko sve nije osvojio duplu krunu kao trener Zvezde, i shta treba sad da ga dizem u nebesa kao da je Bog? Nije se pokazao u Evropi tukao nas Bazel kuci, Tromzo, Strazbur nas zajebao... Ako ostane videcemo da li je kadar da sa ovim okrnjenim timom udje u Ligu Shampiona.

Brate, treba i ovoj nasoj jadnoj ligi prvo osvojiti titulu. Zadnje dve godine je mi nismo osvojili, prosle godine smo cak izgubili finale kupa... Sta su nasi treneri ucinili u Evropi??? NISTA! Cak ni jedan Muslin! Ja Zengu ne dizem u Boga, ali je zasluzio mnogo vise respekta, nego sto mu se ovdje daje. A izjave, ko ga jebe, jer nije Srbin su totalno glupe. To je samo pljuvanje bez ikakve podloge, bez konkretnih argumenata. (morao sam da obrisem)

Sa Zengom smo se makar docepali lige kupa Uefa. Nije puno, ali ajde, makar i to.

Kad nabrajas poraze protiv Bazela, Tromsöa i remi protiv Strasbourga, zasto u istom kontextu ne pomenes fenomenalnu pobjedu protiv Rome?

Ova tvoja zadnja recenica je takodjer deplacirana tj. nije fer prema Zengi. Klub prodaje najbolje igrace (Stojkovic i Lukovic otisli, ceka se odlazak Dudica i Zigica), a od Zenge se ocekuje da ima muda i da odvede Zvezdu u LS?! A da te pitam: Sa cime i kako da to napravi?! Bez adekvatnih pojacanja, koja kostaju ( a mi love definitivno nemamo), pa cak i sa njima, mi cemo jaaako tesko do LS!

Da razjasnim: ja nisam neki veliki obozavatelj Zenge, ali ocekujem od strane navijaca da ga vise respektiraju, jer je to makar po rezultatima u ovoj sezoni i vise nego zasluzio. A ako ima kritike, onda treba navesti konkretne tacke (dovodjenje Dramana i da Silve napr.), najbolje sa dokazima, a ne pisati neke quasi-razloge po nacionalnoj osnovi ili zato sto nekome ne pase njegov nos, ruka ili noga...

Istina je da Zenga ima rezultate, mozda najvise zaslugom par igraca i Pedracinija, ali ocekujem od njega mnogo vise, ako ostane naravno.

Sa druge strane ako ode, mislim da to nije neki problem, jer trenera kao sto je on ima sirom Evrope i mislim da necemo imati problema da pronadjemo novo-bolje resenje.

Pozdrav.

Quote from: "DelijaHH"
Quote from: "srbski mozart"Jedino sto me u ovome slucaju nervira je to, da pojedini biseri sad pljuju ovdje po Zengi...Bruka i sramota!!!


To sam i ja mislio!!! Umjesto da covjeku budemo zahvalni sto je sa nasim voljenim klubom kao prvi stranac osvojio duplu krunu, ovdje ga pljuju  :prst  Mi smo Srbi stvarno cudan narod!  :bes

I onda jos izjava, pa nije Srbin, ko ga jebe??!!!!

KO JEBE DOSTANICA, KOSANOVICA i FILIPOVICA, koji su Srbi, a sa Zvezdom su bili 77 bodova iza groblja!!!

Pa da, i Muslin je osvojio duplu krunu pa odmah otisao u Bilbao da pregovara. Svi oni samo gledaju svoje dupe.

Svaka mu cast za titulu, ja sam mu zahvalan. Mada, ruku na srce, i imali smo najbolji tim. Meni samo ne pada na pamet da placem za nekim ko ide u Katar zbog para,a navodno zeli da se doakze sa Zvezdom i podigne sebi rejting. On nije radio za dzabe, nego za svoj interes. Da bi se dokazao i jednog dana otisao u bogatiji klub.

Po meni je za uspeh zasluzniji Pixi. A mnogo je vise osporavan.

Што се тиче лакоће освајања дуплих круна од 92 па до данас, само су три тренера то урадила:

Љупко Петровић 95, Муслин 2000 и 2004 и Зенга ове године.

Ako Zenga kojim slucajem ne potpise ugovor sa ekipom iz Katara, mislim da mi ne treba da ga primimo nazad vec nadjemo novog trenera! Izgleda mi kao kurva, otisao tamo da vidi da li ce ko da baci vise para, pa posto nema ajde ja cu nazad u Zvezdu! Ne treba nikome dozvoliti da zeza i omalovazava klub! Da je bio ozbiljan odbio bi te ponude, zasukao rukave i pravio tim za LS a ne ladio muda i merio ponude po Kataru!

Realno... mi smo imali daleko jaci tim od pakistana ove godine i nije Zenga odigrao tu veliku ulogu oko osvajanje duple krune. On jeste uneo disciplinu i taj kolektivni duh... ali isto tako je napravio par gresaka(prvenstveno mislim na tekmu sa Stazburom)

Sve u svemu mislim da nije nezamenjiv i da ga ne treba primiti nazad ako sad ne bude nasao drugi klub. Licemerno bi bilo nekoga pustiti da landra po svetu i trazi bolje, a ako bolje ne nadje onda smo i mi dobri. A ope, ako jedina alternativa za  mesto trenera bude  Petkovic, onda zajebi licemerje...

:)

http://www.novinepress.co.yu/index.php?PID=11&date=2006-05-17#320
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Postavite sebi obrnuto pitanje...

Koliki bi neuspeh Zvezde bio da Zenga (ili bilo koji trener):
sa neizmenjenom, nasledjenom ekipom od prosle godine, koja je i prosle godine imala sanse da osvoji oba trofeja,
sa "novom" upravom i sa novim (sad vec starim) "sponzorima",
sa ogromnim nadahnucem i verom medju navijacima i simpatizerima da se stvari krecu onako kako bi i trebalo i kako Zvezdi i dolici,
sa desavanjima u "propalom, smrdljivom, ubudjalom, prosao rok trajanja" fk penaltik,
nije uzeo titulu i kup, koji btw uzesmo na misice...

Sad treba da se dokaze i pokaze koliki je trener i znalac; kad je tesko i kad ostaje bez pola tima, ako uopste ostane u klubu...

Zato, ako Mister ode i nije neka nenadoknadiva steta...

Ajd da i ja lupim koju glupost. Zengi treba da ide na srce to sto nije odma odbio te ponude jer moze jos da se dokaze u Zvezdi, ali on je surovi profesionalac i kao takav on traze vise para i bolje uslove za rad.

Sada za zasluge za ovu sezonu, Zenga je napravio ovaj tim zajedno sa Stojkovicem, sto se tice sponzora ako 5 sponzora nije moglo da pokrije troskove jednom zemunu e onda ti sponzori ili nisu jaki ili lade muda labudova.

Zengi i ako odluci da se vrati trebda dati tu sansu, Muslin je odlazio iz kluba pa kad se vraco gledali smo ga ko boga, ovaj jos nije otisao polako. Zenga je uspeo da nas uvede u Liga kup Uefa, kada je Petrovic sa mnogo jacim timom i slabijim kokrentom uspeo da ispadne iz svih kupova, onda ovo sto su Zenga i Stojkovic uradili jeste uspeh.
i delije jebemo najzrelije...