Predlazem pravljenje Transa  "SINE,LJUBI TE TATA"  :ruke

igraće minut nadoknade protiv obale slonovače i eto. Mada je bolje da je zvao Lukovića, Pantelića, Ramba ili Paunovića. Al ajd sad ...



Moram da kazem par stvari:
- poveo je samo jednog levog beka (Dragutinovica) koji je pri tome pola sezone bio povredjen
- pricao je da ce prednost da imaju igraci koji su izgurali kvalifikacije, a pozove svoga SINA i Ergica
- svaku utakmicu pocinje mu Savo Milosevic
- odvratne su mi stalne price kako je uspeh to sto smo se kvalifikovali na mundijal direktno i kako treba da budemo zadovoljni time. Imam utisak da se vec trazi alibi, da se trazi nesto na sta cemo se nasloniti u slucaju da u Nemackoj ne bude onako kako svi ocekujemo. Prolaz na prvenstvo je uspeh (nesumljivo), ali kada si tamo ne treba da pricas vise o tome, pricaj da je uspeh proci grupu, uci u polufinale...

Quote from: "acafcrs"- poveo je samo jednog levog beka (Dragutinovica) koji je pri tome pola sezone bio povredjen

On racuna da ce mu Krstajic ili Gavrancic igrati levog beka po potrebi.

Quote from: "RayBan"Predlazem pravljenje Transa  "SINE,LJUBI TE TATA"  :ruke

Neka povede i kevu, steta da zena sedi sama kod kuce  :jebanje

Јебо вас петковић и репрезентација!

Quote from: "acafcrs"Moram da kazem par stvari:
- poveo je samo jednog levog beka (Dragutinovica) koji je pri tome pola sezone bio povredjen
- pricao je da ce prednost da imaju igraci koji su izgurali kvalifikacije, a pozove svoga SINA i Ergica
- svaku utakmicu pocinje mu Savo Milosevic
- odvratne su mi stalne price kako je uspeh to sto smo se kvalifikovali na mundijal direktno i kako treba da budemo zadovoljni time. Imam utisak da se vec trazi alibi, da se trazi nesto na sta cemo se nasloniti u slucaju da u Nemackoj ne bude onako kako svi ocekujemo. Prolaz na prvenstvo je uspeh (nesumljivo), ali kada si tamo ne treba da pricas vise o tome, pricaj da je uspeh proci grupu, uci u polufinale...

Tezak tenkre..sto vec duze vremena (stidljivo) i govorim za njega. Jebesga, tesko je nekog otvoreno kritikovati kad ima rezultate. Ali ljudi- mi smo proslavljali 0:0 i 1:0 protiv BiH kao da smo dobli Brazil, protiv Spanaca smo imali ludu srecu u obe tekme, protiv Belgije u gostma takodje...Igramo fudbal bez koncepcije, umesto da ludak prepozna da su nam visoki igraci kao Zigic,Krstajic i Vidic jedina sansa, on forsira Sava (iskreno nemam nista protiv decka, ali stvaaarno..), gura Duljaja na beka i uvodi Nadja u vezni red...i na kraju ovo- TESKA BRUKA- POKAZAO JE I KAKAV JE COVEK -KAKAV JE STRUCNJAK VEC SMO MOGLI SLUTITI.,da se nesto pitam taj 'selektor' bi iz istih stopa leteo iz repke..po cenu da ni ne idemo-mora bre jednom neki red da se uvede..Bolje da nas nema nego da pola nacije (i ja sa njima) navija protiv repke kao sa Azerbejdzanom...
..кажу да причам много...

Kao na filmu
30.05.06. 14:45  Izvor: SC

Fudbaler Mančester Junajteda Kristijano Ronaldo izjavio je da vredno radi na novim driblinzima sa kojima će svetsku javnost upoznati na Mondijalu koji u Nemačkoj počinje 9. juna.

- Na svakom treningu dodatno radim na tim novim, atraktivnim potezima. Ne bih o detaljima, za sada mogu samo da kažem da će podsećati na neke scene iz filma "Matriks" :rofl . Ipak, najvažnije je da ih usavršim dovoljno dobro kako bi na Svetskom prvenstvu te driblinge iskoristio da bih pravovremno centrirao svojim saigračima. Nikakve koristi neću imati ako moji potezi ne doprinesu čitavom timu, rekao je reprezentativac Portugalije.
____________________________________________________
Fudbal je uživanje
30.05.06. 15:30   SC

Najbolji fudbaler sveta, Brazilac Ronaldinjo, kao da na svakom treningu snima novu "Joga bonito" reklamu.

http://www.sportskacentrala.com/fudbal/sp2006/ronaldinjo-kolut-v.jpg

O tome svedoči i trenutak kada je na priprema "karioka" za Mondijal izveo "kolut u napred" bez da je dozvolio lopti da padne na zemlju, što detaljnije možete da vidite ako kliknete na ovaj kolaž fotografija.

Šta li Ronaldinjo sprema za šampionat planete, ostaje da se vidi u danima koji slede...
____________________________________________________

Mislim da bi bio red da se uvede nagrada ,,Crveni nos", posto je Zlatna kopacka izgleda izasla iz mode... :finger
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

DOSTA JE BRE BILO !!!
KAO AUTOR OVOG TOPIKA OSECAM POTREBU I ODGOVORNOST DA VAS UPOZORIM(IAKO SAM TO VEC URADIO U NA OTVARANJU TOPIKA) DA SE POTRUDITE DA TEMA NE ODLUTA I DA SE OVAJ TOPIK NE KORISTI ZA PREPUCAVANJA NA NIVOU DECE.UREDU JE PROKOMENTARISATI ODREDJENU VEST,IZNETI SVOJE MISLJENJE,ALI UDUBLJIVATI SE U RASPRAVU KOJOJ NEMA KRAJA JE TOTALNO GLUPO.UZASNO VELIKI BROJ TEMA JE NA FORUMU ZATVORENO UPRAVO IZ RAZLOGA STO JE SAMA TEMA POBEGLA NA NEKU DRUGU STRANU I STO SU KRENULE PLJUVACINE I PREPUCAVANJA KOJIMA NEMA KRAJA.PA ZAR TO NIJE BIO NAUK,TOLIKE TEME ZAKLJUCANE A ISTI PROBLEM SE PONAVLJA.
UPRAVO ZBOG TOGA VAS MOLIM DA OBRATITE PAZNJU STA PISETE,JER MOJA PRVOBITNA IDEJA O OTVARANJU OVOG TOPIKA SIGURNO NIJE BILA DA SE SVADJAMO.TEMA JE SVETSKO PRVENSTVO,TEMA NIJE REPREZENTACIJA A POGOTOVO NIJE PETKOVIC...sad mi zao sto sam i ja sam svojim tekstom doprineo da tema skrene na Petka i Reprezentaciju.
U SVAKOM SLUCAJU OTVORITE TOPIK PETKOVIC,PA SE SVADJAJTE I KENJAJTE STA OCETE,NE KORISTITE OVAJ TOPIK ZA TO...

PONAVLJAM ZA SVE PISMENE TEMA JE SVETSKO PRVENSTVO !!! ;pljuga
__________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"DOSTA JE BRE BILO !!!
KAO AUTOR OVOG TOPIKA OSECAM POTREBU I ODGOVORNOST DA VAS UPOZORIM(IAKO SAM TO VEC URADIO U NA OTVARANJU TOPIKA) DA SE POTRUDITE DA TEMA NE ODLUTA I DA SE OVAJ TOPIK NE KORISTI ZA PREPUCAVANJA NA NIVOU DECE.UREDU JE PROKOMENTARISATI ODREDJENU VEST,IZNETI SVOJE MISLJENJE,ALI UDUBLJIVATI SE U RASPRAVU KOJOJ NEMA KRAJA JE TOTALNO GLUPO.UZASNO VELIKI BROJ TEMA JE NA FORUMU ZATVORENO UPRAVO IZ RAZLOGA STO JE SAMA TEMA POBEGLA NA NEKU DRUGU STRANU I STO SU KRENULE PLJUVACINE I PREPUCAVANJA KOJIMA NEMA KRAJA.PA ZAR TO NIJE BIO NAUK,TOLIKE TEME ZAKLJUCANE A ISTI PROBLEM SE PONAVLJA.
UPRAVO ZBOG TOGA VAS MOLIM DA OBRATITE PAZNJU STA PISETE,JER MOJA PRVOBITNA IDEJA O OTVARANJU OVOG TOPIKA SIGURNO NIJE BILA DA SE SVADJAMO.TEMA JE SVETSKO PRVENSTVO,TEMA NIJE REPREZENTACIJA A POGOTOVO NIJE PETKOVIC...sad mi zao sto sam i ja sam svojim tekstom doprineo da tema skrene na Petka i Reprezentaciju.
U SVAKOM SLUCAJU OTVORITE TOPIK PETKOVIC,PA SE SVADJAJTE I KENJAJTE STA OCETE,NE KORISTITE OVAJ TOPIK ZA TO...

PONAVLJAM ZA SVE PISMENE TEMA JE SVETSKO PRVENSTVO !!! ;pljuga
__________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Дечко је све лепо објаснио. Сем што ће отварање топика о Петковићу бити санкционисано!

Da li neko zna koje su satnice odigravanja utakmica na svetskom prvenstvu u grupama?

'TEMA JE SVETSKO PRVENSTVO A NE PETKOVIC'- a da se prica o selektoru Trinidada i Tobaga ne bi bio problem. I ko se svadjao?! Pa svi su se slozili, zar ne. Potez Petkovica je jedan od najzanimljivijih vezanih za Mondijal, cak i ako se izuzme da je 'nash' selektor.

Da li je istina da je mech protiv Argentine zakazan za 15:00, 16-tog Juna? Ne mogu da verujem koji maler...
..кажу да причам много...

Quote from: "archer"Da li neko zna koje su satnice odigravanja utakmica na svetskom prvenstvu u grupama?

11-Jun-06 Leipzig  SCG:NED  15:00

16-Jun-06 Gelsenkirchen  ARG:SCG  15:00

21-Jun-06 Munich  CIV:SCG  21:00
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "R.S.K."
Quote from: "archer"Da li neko zna koje su satnice odigravanja utakmica na svetskom prvenstvu u grupama?

11-Jun-06 Leipzig  SCG:NED  15:00

16-Jun-06 Gelsenkirchen  ARG:SCG  15:00

21-Jun-06 Munich  CIV:SCG  21:00

Hvala.

Quote from: "Verbal Kint"Da li je istina da je mech protiv Argentine zakazan za 15:00, 16-tog Juna? Ne mogu da verujem koji maler...

Rizikujem da ispadnem idiot, ali ZAŠTO MALER? :D



Ujna prihvatila poziv!

Izvor: Beta

Starija sestra selektora Petkovica, Agata Petkovic-Maric, prihvatila je poziv da se prikljuci 'plavima', posle iznenadne odluke selektora da iz Austrije vrati Nemanju Vidica. Selektor je svoju odluku obrazlozio time 'da Nemanja ne moze igrati na prvom mechu'. Agata Petkovic-Maric poznata je kao vrstan poznavalac fudbalske igre a preferira poziciju poluspica, ali igra i u manevru.
Svoje prihvatanje poziva obrazlozila je recima:'Cast je igrati za naciju, a posebno kada je u timu i moj bratanac, sa kim oduvek odlicno saradjujem i koji voli moje kuvanje.




Ulepsao si mi dan sa agatom petrovic.

QuoteRizikujem da ispadnem idiot, ali ZAŠTO MALER?

Ako si ti onda sam i ja jer nemam pojma zasto bi to bio maler? :zbunjen  :zbunjen