Ajde nemoj da pretjerujes, gledam utakmice na HRT stalno i nikad tako nesto nisam cuo.
U svakom slucaju su bolji komentatori od ovih degenerika sa RTS.
Alajla ?? (Ayala)
Abidzin (10 puta)
Kambijaso igrac Reala.....

Neka hvala... Meni je bolje da slusam nase lapsus-komentatore nego mutirani, novonastali hrvatski jezik.

Quote from: "Maj 25"Bratee de mozes da slusas one ustase... Jednom sam cuo nekog njihovog kako kaze "sudac je puhno u xxxxaljku" u prevodu "sudija je dunuo u pistaljku".

Ali dobro, nekome je smesno meni je pak gadno kad tako nesto cujem ;)

У преносу ртс-а, као и на хрт-у нема шансе да чујеш нешто паметно... На ртс-у можеш само да заспиш од узбуђења... Е сад, ако гледаш пренос на хрт-у схваташ какви су то комплексаши... и у спортском, и у лингвистичком и у сваком другом погледу... Пристрасност и необјективности да и не спомињем... А омиљено ми је да их слушам како се нервирају и испуштају неке неартикулисане крике разочарења...  Посебно кад играју против Србије... Милина једна...

Енглези :



Дефинитивно, из приложених слика, Бразилци имају на овом СП најжешће навијаче. Ово остало је све дошло да шири геј популацију по ЕУ.   :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Moj izbor je da gledam hrt ili bht ... :batine
A pošto sam na prvoj utakmici čuo nekog muju kako veli: Sad će Kostarikanci da GANJAJU rezultat ... znači rastavio sam se i prebacio na hrt. Mislim, krmača se ganja, a ne rezultat ... debili.

Bravo za Trinidad i Tobago, a posebno mog idola - Šaka Hislop! :lol:

Hoće li danas druga dupla država sjebati bogate evropljane ... daj bože ... :sampion



0-1, u postavi nam Djordjevic, Nadj i ostali 'talenti'!
Jebo ti ovo, bezveze se nerviram!

Cujem da je bilo nekih tuca izmedju nasih  i Holandjana,zna li ko vise o tome.
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Quote from: "slawisha"0-1, u postavi nam Djordjevic, Nadj i ostali 'talenti'!
Jebo ti ovo, bezveze se nerviram!
Cestitam svim slepim postovaocima sjajne odbrane i Ilije Petkovica, kao njenog predvodnika na sjajnoj igri i dopustanju lalama samo 15ak suteva na gol... Takodje mislim da je sjajna ideja da se najbolji igraci ne pozivaju na Svetsko (Rambo) ili jos bolje cuvaju na klupi dok ne pocnemo da gubimo (Zigic, Koroman) ili jos bolje da ih uvodimo u igru 10-15 minuta pred kraj (LJuboja). Takodje je odlicno sto smo toliko pokriveni na svim pozicijama, da nam ni ne treba 23. igrac - kome je jos jedan ekstra fudbaler potreban??? Takodje je divno sto se skoncentrisu na centriranje sa strane kada igra Sava, a kada igra Zigic kroz sredinu, gadjajuci ga u glavu (Mislim da smo vise igrali po krilima u 1. poluvremenu). Mislim da je to revolucionarna taktika, i da se sada argentincima proso tresu gace od straha, jer zaista nikakvu taktiku ni videli nisu... :bes
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

E Petko jebali te nenad Djordejvic, Igor Duljaj, Savo Milosevic, Albert Nadj i ostala grobarska bagra.

Zbog njih izgubismo danas.

Petkovic je debil... Zigic, Koroman i Ljuboja su trebali od pocetka da igraju, jebao ga savo majmun i onaj debil djordjevic.
Igra covjek sa 9 defanzivnih fudbalera i 2 debilna napadaca protiv slabije ekipe... sta tek ocekivati protiv argentine ?
11-0-0 formacija vjerovatno

Ehhh kad ce ovo sranje da se zavrsi pa da gledam moju Zvezdu... :ruke

Kezman nije nista pokazao. Decko se raspada na terenu.  Mislim nije ni cudo kada se zna odakle je poteka.

E da li jos neko osim mene i mog caleta misli da je Kezman rahitican momak? Covece, on ne zna ni da trci sa loptom, jer se spotakne o nju i padne! Da ne pricam da sa njom ne zna nista da uradi, a da mu potezi izgledaju kao u devojcice, a tako i trci, noge zabacuje u stranu, bas kao cure!
Koroman, Zigic i Ljuboja od pocetka pa mozda nesto i napravimo, ako vec nije kasno! E moj Petko jebem te u usta skrbava!  :D

Quote from: "RayBan"Ehhh kad ce ovo sranje da se zavrsi pa da gledam moju Zvezdu... :ruke

To sam i ja pomislio.

Definitivno najlosiji potez Petka je igranje Nenada Djordjevica, da li se jos neko slaze da je korektno odigrao Duljaj kao desni bek. Roben je krajem tekme presao na desnu stranu Holandskog napada. Deki i Djordjevic isto korektni. Ljuboja svakako bolji od Kezmana, Koroman solidan, Zigic dobar ali nikao da ga ovi sa boka pogode u glavu. Petko najavio novu formaciju i tim za Argentinu, da li mu to znaci ofanzivnije ili defanzivnije videcemo. Mislim da ce vratiti u prvu Koromana ,a tu je i Vidic koji je odsluzio kaznu.

Quote from: "archer"Petko najavio novu formaciju i tim za Argentinu, da li mu to znaci ofanzivnije ili defanzivnije videcemo. Mislim da ce vratiti u prvu Koromana ,a tu je i Vidic koji je odsluzio kaznu.
:rofl  Pa jedino bi bilo defanzivnije ako ubaci i Olivera Kovacevica, pa da igramo sa dva golmana :finger .
Sve u svemu, treba nam 4 boda minimum da mozemo da kalkulisemo... A da bi to postigli moramo da odigramo 110% u dve utakmice za redom, bez Petkovih idiotskih igraca. Sve u svemu, tesko nama...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

jel neko gledao slonove sinoc ?
Oni trce ko nenormalni, odvalice nas.
Danas su nasi pocrkali poslije 80 min, a protiv njih ce na poluvremenu, ako ne i prije.

Quote from: "Johnny Blaze"Petkovic je debil... Zigic, Koroman i Ljuboja su trebali od pocetka da igraju, jebao ga savo majmun i onaj debil djordjevic.
Jebo ga onaj ko ga postavi na funkciju selektora.
A debili su svi koji se nerviraju.
Bolje da SCG nije ni ucestvovala na ovom SP.

Gde se igra sledece SP?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Majka Mara"
Quote from: "Johnny Blaze"Petkovic je debil... Zigic, Koroman i Ljuboja su trebali od pocetka da igraju, jebao ga savo majmun i onaj debil djordjevic.
Jebo ga onaj ko ga postavi na funkciju selektora.
A debili su svi koji se nerviraju.
Bolje da SCG nije ni ucestvovala na ovom SP.

Gde se igra sledece SP?

1)наш садашњи председник
2)у Јужној Африци
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Грешка,хтео сам под два да болдујем Где се игра следеће СП?,а одговор је као што сам навео Јужна Африка.
Је л може опција едит да се уведе макар,на Ненавијачким деловима форума?
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Danas je pre tekme u Leipzigu bila pozitivna atmosfera medju Srbljem, ono sto me raduje 95% zastave su Srbije bile, okacene oko celog stadiona, nema onih klosara koji nose YU zastave i tako to... U jednom momentu pevalo se Nanana, nanana napred SRRRRBIJA na opste poznatu melodiju. Holandjani nula od navijaca iako ih je bilo pun kurac. Bilo je i Delija koji su redovni na Severu ali samo mali broj.