Cisto za informaciju ulaz je dzabe,a Buducnost nam je trenutno najveci rival(po bodovnom stanju na tabeli) za to prvo mesto u grupi "B" koje jurimo.Siguran sam da ce i vreme biti dobro,tako da bi bilo lepo da se i ljudi koji ne dolaze redovno "prosetaju" do Pionira.Dajmo podrsku igracima,taman i da pocnemo da se zagrevamo za pravo navijanje u Pioniru,jebi ga nismo odavno.Eto i da se zacuje nas huk pred odlucujuce borbe ondosno play-off. ;pljuga
____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Екстра је термин... :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Da, bash na dan kad Zvezda igra rukomet u Bachkoj Palanci...

Jel ce biti organizovan dolazak od revije il ne.

Rukomet u Backoj Palanci je mnogo vazniji od basketa, necu ljude pozivati na rukomet ali bi mogli dobro da razmisle pre nego sto odluce gde ce da idu.

Mi smo najveca grupa u ovoj zemlji i moramo da se organizujemo i ispratimo obe utakmice?


Приоритет је ипак рукомет, титула је на дохват руке. Новосађани и остале групе што живе на северу Србије би требало да дођу на текму у БП. Ако смо могли пре неку сезону да одрадимо гостовање у Никшићу фудбал, Ниш рукомет,дерби баскет, и одбојкашице у ИСТО ВРЕМЕ, онда можемо и ове 2 утакмице!

Quote from: "Бока"Mi smo najveca grupa u ovoj zemlji i moramo da se organizujemo i ispratimo obe utakmice?

Колико се сећам недавно смо испратили 4 различите утакмице у истом дану! Један део екипе је отишао на гостовање у ЦГ, један део екипе на дерби у баскету, Нишлије су испратиле текму у Нишу а било је неких који су после баскета отишли на женску одбојку. Мислим да је био радни дан у питању.  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Била је то среда, сећам се тог гостовања у Никшићу. РСФ је тада одрадио извештај са баскета...  :)

Quote from: "North_Side011"Cisto za informaciju ulaz je dzabe,a Buducnost nam je trenutno najveci rival(po bodovnom stanju na tabeli) za to prvo mesto u grupi "B" koje jurimo.Siguran sam da ce i vreme biti dobro,tako da bi bilo lepo da se i ljudi koji ne dolaze redovno "prosetaju" do Pionira.Dajmo podrsku igracima,taman i da pocnemo da se zagrevamo za pravo navijanje u Pioniru,jebi ga nismo odavno.Eto i da se zacuje nas huk pred odlucujuce borbe ondosno play-off. ;pljuga
____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Е ово подржавам 100%!!! Свака част...
Ја нисам био дуго сада у Пиониру, и баш сам се ужелео...
пошто је било бојкота баскет текми у Пиониру због јдр лиге, сада би требало да се и овде запне, јер нам је и ту титула  :sampion  врло близу зар не?
А било би згодно да комшијску стоку  :finger  оставимо без трофеја, баш тамо где су се највише надали  namigivanje  :D
Али титула се не добија у 1 утакмици, јел тако? Тако је!!!

Sutra svi u Pionir !  Zvezdo zgazi ih sve  :ruke   Sutra se igra za  1 mesto a jos  Buducnost iz Crne Gore !  Dovoljan razlog da bude puna hala.

Zivela Srbija !

treba da se odrade obe tekme posto su obe titule vrlo blizu samo treba pomoci igracima u tome.
Svi u BP i u Pionir.


Quote from: "KizaLion"Била је то среда, сећам се тог гостовања у Никшићу. РСФ је тада одрадио извештај са баскета...  :)

A neki od nas sa caffea su odradili zensku odbojku... ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!


Quote from: "Älvkungen"OrtoDelija promeni avatar...

:ruke

Evo zavrsila se i ta toliko najavljivana tekma,prva protiv jednog crnogorskog kluba od otcepljenja.Ono sto je najvaznije za nas klub a to je da smo pobedili i osvojili prvo mesto u grupi.No ipak to je bilo u drugom planu veceras.Ono cime sam ja najvise zadovoljan a to je kako je odgovoreno na novonastalu situaciju,mislim da bolje nije moglo.Taman koliko treba i na pravi nacin.Dvorana je bila skoro puna do poslednjeg mesta,ali ono sto me je iritiralo je to sto je vecina njih dosla samo da bi na neki nacin napljuvala goste a ne zato sto je Zvezdi bila potrebna podrska.Tome u prilog ide da kad je sa sipke krenulo da se skandira "izrodi" u skladu sa prvom parolom koja je glasila nesto u fazonu "...pogani izrodi,sta ce turska vjera medju vama?", vise od pola tribine je skandiralo "siptari" a ne izrodi kako je trebalo.Posle se to ispravilo.Navijanje nista specijalno jer malo je bilo onih koji su se trudili da navijaju svo vreme bez obzira na rezultat i na desavanje na terenu.Priznajem da je grmelo u dosta navrata ali to uglavnom posle nekih nasih dobrih akcija ili vodjstva,trojki,kucanja i slicno,a cim se izgubi lopta bez obzira sto je u tom trenutku 15 razlike za nas,odma se prestaje sa pesmom.Od repertoara skandiranja upucenog zasluznima za cepanje dva bratska naroda bilo je "milo turcine napusi se kurcine" i "marovic je picka siptarska",tu se onda nadovezivalo i sa "ubi zakolji da siptar ne postoji" i "ko ne skace taj je siptar",pa onda se dugo pevao i Mars na Drinu,skandiranje "Srbija" itd.Druga parola je pokazivala nas stav prema nasem narodu dole u CG,nisam zapamtio tacno kako ide,i obe parole su bile na terasici,a ispod nje trans Delije Sever.Repertoar pesama uobicajen,samo sto pesmu "Napred Zvezdo,samo napred Zvezdo" smo usrali i nismo je izgurali kako treba.Sve u svemu eto pozitivan utisak prvenstveno zbog naseg odgovora na svo ovo sranje sto se desilo.Mada opet indijanstine kolko hoces,zato mi je krivo sto nisam uspeo da odem za BP,verujem da je tamo bilo mnogo bolje navijanje.Toliko,sledi plej of.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org