Kurir je objavio da je bilo u Rozajama nekog fajta.  :boks
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

После окупљања у среду у 8 ујутро крећу 2 пуна аутобуса за Беране. Атмосфера у бусу била је одлична. Стајали смо сваки час ради набавке нових опијата. У Милановцу смо покупили Ваљевчане а после и Крагујевчане. У Рашкој смо покупили Делије из Звечана.

На граници са Црном Гором добијамо пратњу, која нас је спровела до саме хале у Беранама. У Беране смо стигли 10 минута пре утакмице, (текма почела у 17ч)  а испред хале су нас сачекали локални Беранци, Делије из Бара и Подгорице којих је доста дошло.

На улазу су нас претресали ко криминалце.

Улазимо у халу где је било присутно доста домаћих навијача који су били просрпски орјентисани.

Почело је прво са патриотским песмама "Ој Србијо мати", "Марш на Дрину", "Од Тополе па до Равне горе", па затим са "Ко не скаче тај је Шиптар", "Убиј закољи да Шиптар не постоји", "Није ово Монтенегро, већ јуначко српско легло!", "Црна Гора и Србија то је једна фамилија". Касније се кренуло и са навијачким песмама. Звезда је у првом полувремену губила са 3-4 разлике, коп нам је био развучен, навијање уопште није било на нашем нивоу.

Тек у 2. полувремену коп је био сабијен, таман како треба и онда је почело да се навија одлично, "Ја сам године провео са тобом", "И напред звездо Црвена звездо", "Љубав си ми једина", "Нека вечерас свако зна"... и још многе друге песме... Дали смо све од себе да навијање буде како треба...

Утакмица је била густа на крају утакмице, али ипак наши су успели сачувати задњу лопту што је био знак да почне славље на нашој трибини, упаљена је једна бакља.

После бацања дресова и шорцева, дошли су сви играчи са нама у Коп да навијају, и сви су били у гаћама-боксерицама. Навијали смо још доста дуго заједно, атмосфера која ће се памтити... Орило се "Шампиони", "Браво звездо", "Нанананана Лига Шампиона", "Ја сам године", играчи су све време певали са нама...

Крећемо назад за Београд, и пре уласка у Нови пазар неки идиоти, вероватно Муслимани каменују нам 2 буса са 3 камења, међутим таман кад смо хтели да изађемо "јунаци" су побегли. Наравно били смо спремни за евентуалну сачекушу у Пазару. У Пазару се ништа није догодило. У Рашкој стајемо да би се снабдели храном и пићем, доста смо се дуго задржали. У Београд смо стигли у ситне сате.

До неког следећег гостовања у Црној гори...

Iz Podgorice juce 15ak ljudi.Isli smo organizovano, na kraju utakmice i upalili jednu baklju.Kop je brojao od 150-180 ljudi (ocajan sam u procjenama ali sad valjda ne mogu puno da omasim  ) Navijanje u prvom poluvremenu je bilo ocajno, ali sredinom drugog kako prelazimo u vodjstvo pocinje da grmi sve do kraja koji docekujemo u deliriumu.
Znaci tek posle zavrsetka utakmice slijedi najbolji dio.Grme srpske i Zvezdine pjesme, igraci bacaju majice i dresove u kop.Nakon toga, prikljucuje se citava hala (ukljucujuci i simpaticne domace navijace) i svi zajedno pjevamo 'zivela kraljevina Srbija' i 'Crna Gora i Srbija do je jedna familija'.Zaista sjajan momenat, zbog kojeg je vrijedjelo biti juce na utakmici.
Igraci, odusevljeni svojim uspjehom ali i atmosferom pjevali su sa nama a u jednom momentu se penju na tribine i prikljucuju kopu.Sve rijeci hvale za njih.
Mislim da ovaj izvjestaj kobinovan sa ovim gornjim daje 100% informacija o jucerasnjoj utakmici :)
Samo da dodam da smo mi u Podgoricu stigli tek u 1 uvece zbog nekog zastoja...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Sto se tice "tuce" pomenute u Rozajima nista posebno. Lokalni siptari dobili po njusci pa posle uzeli kao kamenje,zovu telefonima cimaju se kao nesto gledaju ali ni to kamenje nisu smeli da bace na nas. A sa murijom je bilo napusavanje i moze se reci koskanje malo prozivki, ljudi su se iskulirali i nastavili smo put Berana. Povratak to je vec napisao neko.Uglavnom  neki debili bacali kamenje na nas siptari,muslimani sta li su vec  sa neke cuke gore izmedju rozaja i novog pazara i pucano je je na bus ja mislim 2 puta ali nista posebno srecom.I da nebude zabune nikakvu sacekusu nam niko nije napravio kao sto pisu novosti i onaj sofer budala ako je dao takvu izjavu.Sve u svemu mnogo dobro gostovanje. Sto se same tekme tice..Igracima svaka cast pokazali su kako se igra srcem za svoj klub. Najbolja scene je bila kad je Nenadic(igrac) vodio navijanje i zapoceo pesmu:  CALE TI U DJUBRETARIMA :)  Legenda!!!




Pozdrav

Goblinu, e da upravo... zaboravih da napisem da smo pevali jos kao poslasticu "Njega jebemo njega karamo", "Grobarske majke". Nenadic je poveo sa terena i "Ja sam godine" :)

A sto se tice onog sto je pucao... ispred naseg autobusa gde smo stali da pisamo i usli u bus pojavio se neki debil koji je pretio puskom (tamo negde izmedju Pazara i Rozaja)...

To da ali ovi debili po novinama pisu kako su nama kao siptari napravili sacekucu e ,u rozajima  !?Demolirali nam autobuse pa pucali na nas i mi kao zapalili tako ispada. Ali necu da se nerviram oko debila koji pisu a pojma nemaju sta je bilo ;pljuga  Ma novinari ludaci

Pozdrav

Ovo sto se desilo u Rozajama ja nisam video, moj bus je bio daleko iza tvog. Mi kad smo ulazili u Pazar, kad smo isli prema Rozajama, u autobusu je najstrasnije gorilalo "Mars na Drinu", lupalo se po busu, svi ovi obrezani su provocirani sa 3 prsta, neki su nam vracali sa kurcinom i pokojom psovkom. Neki sto je popizdeo nas je gadjao, ali autobus i dalje vozi. Bilo je posle i nekih carki.

Tamo na izlazu iz Pazara zalepljeni neki plakati "Miting za Sandzak" i na njoj karta u kome se nalaze Prijepolje, Bijelo Polje, Priboj i jos neka mesta?!  :o

Dalje u busu nego od nasih je izvalio "Berane, Berane to je srpski grad, Jebo vas Djukanovic on je turski smrad (gad), pevalo se i Ne volim te Balija zato sto si Alija (i to sve pod uticajem alkohola)  :D  :ruke

U Beranama se pevalo i Berane je Srce Srbije! Zaboravio sam to napisati...

Kako li je vozach dao intervju kada smo u BG stigli rano ujutru, a tada bi sve novine vec trebalo da budu u shtampi...

Kiza je otprilike sve reko shto se tiche navijanja i same tekme, a shto se tiche tog kamenovanja, bio je to pravi "junachki potez" s obzirom da je kamenje bacheno sa nekog shumovitog brda. Svo vreme smo imali pratnju tako da u Pazaru nije bilo nikakvog stajanja.

Браво ЗВЕЗДО и браво ДЕЛИЈЕ!!!

:sampion  :sampion  :sampion
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Fino gostovanje i dobra zajebancija ;pivo
Za Sapcane ovo putesestvije je trajalo tacno 26h!
Zbog relacije i konzumiranja svacega svi su bili u elementu. Ali sam put su obelezili lik iz NW poznatiji kao tralalala i jedan Krusevljanin... Kakvih je samo prica, provala i lozenja bilo  :rofl  

Jednostavno putovanje u Berane je sadrzalo sve elemente pravog navijackog gostovanja!

p.s. MAJ 25 je spopadao lokalke :sampion

Dorcolskom sharmu teshko je odoleti  :D

Quote from: "Maj 25"Dorcolskom sharmu teshko je odoleti  :D
:rofl  :rofl
Pa,dobro Maju pored tolikog Bg ti cimas seljancice iz Berana,pa mislim nije u redu :finger ,sta oni jadni ljudi dole,em ih MIlo zaje.ao,em im Beogradjani uzimaju ribe ,dodje coveku da batali sve i proda kucu Siptarima :( .
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!