Vazno je da smo se mi vratili na to da pobedjujemo.
Ali tako treba i da ostane.

Quote from: "Бока"Ovi nasi se osisali na celavo  :D

Zamislite Jeretina celavog  :rofl

Au,da li ste videli na sta lici,a tek kada je usao u igru bez one trake,idi bre u kurac :rofl  :rofl  :rofl
On je i ovako ruzan,a tek sada... :rofl  :rofl  :rofl
__________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Posto sam Jeretinov najveci kriticar ovde da iskoristim sada priliku da ga pohvalim za sinocnje izdanje,mada mi se cini da nije odigrao nista bolje nego na prethodnim tekmama,osim sto su mu skoro svi sutevi usli u kos...
Sad je na FMP-u veliki pritisak i mislim da sigurno dobijamo jednu od naredne 2.

Ne znam zasto, ali imam los predosjecaj u vezi cetvrte utakmice sa FMP. Nijesam siguran da mozemo da ih dobijemo obije u Zelezniku, ali nadam se da grijesim   :zbunjen
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Ma idemo u finale,siguran sam,bolja smo ekipa i to samo treba da potvrdimo u narednoj ili narednim tekmama.Cela ekipa igra bolje u odnosu na onu prvu tekmu.Samo da celavi Jeretin :rofl  i ekipa ponove ovu prethodnu tekmu i dosta za prolaz dalje onosno finale.
_______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

MA prolazimo ove limenke iz zeleznika sigurno. A posle nam dolaze pakistanci koje i ovako jebemo cele sezone.

Pretpostavljam da cemo proci FMP, ako ne sutra onda u petoj sigurno.
Stvar koja me brine jeste finale i nacin na koji cemo zaustaviti Milojevica i Tripkovica.Nasa forma ionako nije konstantna...Mislim da ce biti vrlo zajebano ali se nadam razigranim crncima i pobjedi od 3:1 ;pljuga
Najbitnije je da se sutra zavrsi posao sa 'limenkama' :D
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Jel zna neko u kojim se terminima tacno igra finale.
Ako zna neka objavi.

Koliko mi se cini ako veceras pobedimo finale krece 10-og,a ako se bude igrala i peta onda krece 12-og.Nije provereno ali mislim da je tako...

Распад од самог почетка,онима који су били и који су се чули скоро целу текму-мој дубоки наклон.
Шакота ми дефинитивно све више иде на курац,као и Јебетин(за кога мислио да нема више куд да ми се пење-кад оно има :D ),ови остали као да су се вечерас скупили на баскету-а изгледа и да јесу.
Дефинитивно,моје мишљење је да од титуле нема ништа-кад изађе "четник"-го курац од игре,за шта прво кривим Шакоту.
Нико од осталих играча да подвикне,поведе, да се побије ако треба...само идиотско покушавање играња акција "шта у случају да Гуре изађе"-које узгред буди речено уопште и не постоје.
Јеретин као и милијарду пута до сада преузима одговорност на своја нејака плећа...и то изгледа по Шакотиној замисли :zbunjen .
И симптоматично је то што се до плеј-офа сви исповређиваше,тако да остаде само Јере-да сам по терену сере.

Quote from: "bojan"Распад од самог почетка,онима који су били и који су се чули скоро целу текму-мој дубоки наклон.
Шакота ми дефинитивно све више иде на курац,као и Јебетин(за кога мислио да нема више куд да ми се пење-кад оно има :D ),ови остали као да су се вечерас скупили на баскету-а изгледа и да јесу.
Дефинитивно,моје мишљење је да од титуле нема ништа-кад изађе "четник"-го курац од игре,за шта прво кривим Шакоту.
Нико од осталих играча да подвикне,поведе, да се побије ако треба...само идиотско покушавање играња акција "шта у случају да Гуре изађе"-које узгред буди речено уопште и не постоје.
Јеретин као и милијарду пута до сада преузима одговорност на своја нејака плећа...и то изгледа по Шакотиној замисли :zbunjen .
И симптоматично је то што се до плеј-офа сви исповређиваше,тако да остаде само Јере-да сам по терену сере.
Cuti, ja sam mislio da je taktika da im izbacimo sve igrace zbog penala, pa da ih dobijemo dok oni igraju sa tri ili cetiri igraca :finger .
Ali stvarno razocaravajuca igra. A ovaj FMP ovakva CZ ne moze da dobije, kada njih krene sut - tuzno ali po svemu sudeci istinito. Nadajmo se da nece imati sutersko vece u petoj utakmici i da ce se svi oporaviti - i fizicki i psihicki...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Al' ste zapeli za Jeretina ... sreca pa igramo sjajno kad je Henderson na pleju  :bes

Taj Jeretin nije normalan. Ja mislim da je vreme da on napusti zvezdu. I ovako joj samo nanosi stetu.  Ja bi ga cak i platio samo da ode.

Lose, uzasno.Nadajmo se da je ovo samo jedno lose vece jer ne daj Boze da se ovakva igra ponovi...
To je sve sto se moze reci.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

08/06/2006 | Izvor: B92
Bez Gurovića i Marinovića u subotu?

Nastup najboljih košarkaša Crvene zvezde i FMP-a, Milana Gurovića i Marka Marinovića, u odlučujućoj petoj utakmici polufinala plej-ofa je pod velikim znakom pitanja zbog povreda koje su doživeli u sinoćnom meču u kome je FMP pobedio Zvezdu 97:68.

Prema poslednjim informacijama, Milan Gurović će zbog teške distorzije zgloba odsustvovati sedam dana sa parketa (nema povrede ligamenata ili loma), dok se težina povrede mišića Marka Marinovića i dalje utvrđuje i njegov nastup u subotu je još neizvestan.

Peti meč igra se u hali Pionir od 20 sati.


Evo jos i ovo sad...

Jel mi ne možemo izgubiti ko normalan narod, već uvijek moramo biti razmontirani ... :(
Ajd pomozi Bože u subotu!



Izgleda da je Guroviceva povreda ozbiljnija nego sto se u prvi mah ucinilo. Prve prognoze su govorile o pauzi od sedam dana, a sada se taj period najverovatnije produzava. Ukoliko Zvezda i udje u finale, veliko je pitanje da li ce Gurovic uopste moci da igra.
..baklje gore, pesma cigana...

Milan Gurovic :
Quote- Otok je kao rukometna lopta. Sezona je za mene završena. Stradali su ligamenti, propisano mi je stogo mirovanje. Sve vreme razmišljam o trenutku kada sam se povredio. Ne krivim Marinovića, momak je odigrao sjajnu partiju, sigurno se nije namerno postavio. Nezgodno sam doskočio, iskrenuo skočni zglob. Šanse da se oporavim su ravne nuli. Ne mogu da hodam. Kakav tužan kraj sezone, nije moglo gore, prokomentarisao je Gurović.

Nisam pesimista. I netreba se predavati bez borbe. Ali imam nekakav gadan osecaj da ce mo i ove sezone biti KK sledeca sezona.

Ali nadam se da me moj "osecaj" grdno vara. :sampion
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Cak i da udjemo u finale (sto je tesko), sta da mi tražimo protiv stočara u finalu, s kojim snagama da ih dobijemo bez Gurpvića???