хм, стоји да Јеретин уме да засере...али га треба похвалити за јучерашње издање...не знам који је вама, дечко је био убедљиво најбољи у тиму, уосталом погледајте статистику или се сетите прво оног од коша до коша продора кад су нас стигли пред крај, а и после тога је погодио оба бацања...и Перо је био одличан али је машио два бацања за победу; да је Јеретин то урадио кењало би се три дана о томе...

Jeretin je odavno potrosio sve kredite. Njemu necu oprostiti cak i da osvojimo titulu i bude najbolji igrac na terenu u finalnim utakmicama.

Samo da ga ne gledamo i sledece sezone. Tome se nadam!

Quote from: "NightMare"Jedna mala digresija ako dopustate. U kom kontekstu je Novak Djokovic bio u Pioniru ?
Cisto da dodam digresiji, Novak igra za TK Partizan, koliko ja znam - dokaz da je TK u losoj situaciji...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Jeste igra on za TK PArtizan ali on je na jednoj konferenciji valjda pre jedno godinu dana rekao kako navija za zvezdu i kako mu je zao sto neigra za nju.

Definitivno, uz dosta hrabrosti i srece smo ih prosli.
Henderson, inace veoma slab defanzivac, ukrade kljucnu loptu i mi pobedimo. Jeretin nas je dosta vukao ,ali je dosta gresio. Antic igra sve bolje. Raicevic isto solidan...
A sada groblje, ma ima da ih zgazimo :tenk  :tenk  kao miseve. :sampion

Gurović za titulu
V. P., 11. jun 2006

NA nogama je Milan Gurović bodrio svoje saigrače u "majstorici" polufinala plej-ofa. Emotivno je proživljavao svaki sekund u Zvezdinom trijumfu nad FMP (87:85) za plasman u finale čekan na Malom Kalemegdanu osam dugih godina.
Prema najsvežijim informacijama, "đeneral" će stati na čelo svoje vojske u finalnim okršajima s Partizanom, poslednji put viđenim još davne 1994. Posle današnjeg pregleda magnetnom rezonancom biće poznato da li će biti spreman već za prvu utakmicu u utorak. Ako postoji i najmanji rizik, Gurović će preskočiti fi :sampion nalnu premijeru i, najverovatnije, istrčati na teren "Pionira" u drugom meču, 15. juna. U svakom slučaju, u Crvenoj zvezdi nemaju dilemu da će se najbolji igrač vratiti u tim bar za treću bitku, 18. juna.
- Suvišno je pričati o tome koliko nam znači Gurović - kaže kapiten Goran Jeretin, MVP "majstorice" sa 22 poena i osam asistencija. - Pošto Partizan igra nekorektnu igru oko ulaznica, želim da pozovem navijače da dođu ispred "Pionira". :sampion

Quote from: "Бока"Po meni igrac odluke je Steven Markovic.

Njegovom ulaskom potpuno je bio zaustavljen Marinovic presekao je dve vrlo vazne lopte, imao jedan vrlo vazan ofanzivni skok i pogodio za tri poena kada se lomio rezultat...

Mozda ne bas  u  potpunosti  igrac  odluke, ali je  stvarno  momak  pruzio  odlicnu  igru i to u momentima kad se lomio rezultat. Cudi me da nije  malo vise  igrao.
Срце на терен ...

E a otkud to da je gurovic igrao.
Zar on nije rekao kako ce tek biti spreman za drugu utakmicu.

Quote from: "drenke"E a otkud to da je gurovic igrao.
Zar on nije rekao kako ce tek biti spreman za drugu utakmicu.
Pa da se grobari poplase kad ga vide. Nazalost nije nam se dalo, a i sudija je trebalo da svira faul u onom napadu, kada se Henderson zagubio u cosku terena, bez ikakve potrebe... Sve u svemu - bedak. Sledecu bi morali da dobijemo.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Пази овамо,
2:20 до краја,скинута лопта у нашем рекету,муњевита контра,капитен долази са лоптом до "капице",лева страна пакистановог рекета празна-Хендерсон (сам код аут линије и никог испред њега до коша) скаче до плафона и млатара рукама према капитену,он тражи друго решење и "зове" позициони напад-наши почињу са намештањем за позицију,у том тренутку  капитен "с'ноге" баца камен за три поена преко човека који га чува и трчи у одбрану,Хендерсон се враћа и млатарајући главом стаје у одбрану...

Quote from: "bojan"Пази овамо,
2:20 до краја,скинута лопта у нашем рекету,муњевита контра,капитен долази са лоптом до "капице",лева страна пакистановог рекета празна-Хендерсон (сам код аут линије и никог испред њега до коша) скаче до плафона и млатара рукама према капитену,он тражи друго решење и "зове" позициони напад-наши почињу са намештањем за позицију,у том тренутку  капитен "с'ноге" баца камен за три поена преко човека који га чува и трчи у одбрану,Хендерсон се враћа и млатарајући главом стаје у одбрану...
Da to sam i ja video, pomislio bi neko da je Jeretin rasista...

A izgleda da je sa O'Benonom gotovo, cim ga nije uvodio u igru, a nisam cuo da je povredjen. Steta, moze on dosta da pruzi, ali ima neke tripove, posebno u odbrani...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Мислим да је титула изгубљена након првог меча са ФМП-ом и њиховог брејка, након нашег вођства од 10-12 разлике на том мечу 3 минута пре краја.

Ипак смо превише уморни и ровити.

Кошарка у овој земљи и тако губи смисао, јер ћемо као и у осталим областима и ту ускоро бити на најнижим гранама, као последица пакистанског лобија.

Ajde, ajde, malo pozitive. Sledeća je naša. Nema ovde do majstorice, pa kom obojci, kom opanci.

A stvarno OBenon nije mnogo pružio ove sezone, s obzirom kako je najavljivan, kao extratalenat. Kao da nema sigurnosti u sebe!?
Ono što bi nas trebalo da brine, jest da je Gurović i rovit bio najbolji strelac. Ostali opet nuliraju.



1.   Од багре ове сезоне губимо само када имамо драстично мање скокова, самим тим и напада: одприлике 11 (4+7 у одб.+нап.) више за њих...
2.   Нападачке опције синоћ су биле више него лимитиране: Четник, Јеретин, евентуално 'ендерсон и Стивен... Остали врло слабо...

Умор, исцрпљеност, повреде су узели данак... Штета, да смо их овако 'мртви' добили имали бисмо велике шансе за коначну победу...
Суђење на самом почетку и крају утакмице више него проблематично, посебно у односу на центре, али то није ништа ново... Наши ће морати много, много боље...

Henderson me je razocarao. Maksimalno je neozbiljan. Jednog dana vutra ce mu doci glave!

Quote from: "Бока"Мислим да је титула изгубљена након првог меча са ФМП-ом и њиховог брејка, након нашег вођства од 10-12 разлике на том мечу 3 минута пре краја.

Ипак смо превише уморни и ровити.

Slazem se sa tobom. Vidjeli smo da su igraci dosta iscrpljeni i umorni i da tesko mozemo do titule. Ali ipak nada postoji, u ostalom vidjecemo u cetvrtak
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Није ми криво што метузалемско-јуловска управа од наше младо-''демократске'' већ 5 година прави павијане, није ми криво што нам управа не шурује са муријом, судијама, и савезом, није ми криво што свиња у односу на ''господина'' испаде Бизмарк, није ми криво што не узесмо ''крваву титулу'', није ми криво што ћемо, највероватније, остати без пола тима наредне сезоне, ако се то може назвати тим...

Ал' ми је криво да су они који носе Звездин дрес у утакмици ''више од игре'' против полуљуди-полументола играли као без срца...

Једина добра и храбра ствар ове сезоне била је кад су бранили народ од мурије...

Ja sam posle onog pokolja apsolutno ravnodusan prema basketu u rezultatskom smislu. Boli me kurac ko ce da osvoji, ko ce da izgubi a pitam se da li je i navijacki okrsaj na derbiju dovoljan da me sledece godine vrati u Pionir.

Sa ovim se potpuno slazem. Polse onog masakra je potpuno nebitno ko je pobedio, ko je uzeo krvavu titulu i da li je uopste mec odigran.