Quote from: "KizaLion"Cak i da udjemo u finale (sto je tesko), sta da mi tražimo protiv stočara u finalu, s kojim snagama da ih dobijemo bez Gurpvića???

Nikad ne reci nikad  :D  ma sve je moguce ako nista drugo igracemo u finalu i bice dobrog zezanja na tribini  ;pivo

Moraju da se pokazu sta znaju! Evo sta kaze i sam "cica" Gurovic:

• Како ће бити у улози навијача?

- Најежио сам се и од саме помисли на то. Улетећу са штакама на паркет, пућићу од муке. Успеће моја браћа да дођу до финала. Када загрми са трибина, мораће да изгину, пораз није опција. Морају да покажу од ког кова су направљени. Верујем у њих. Јаки су и без мене, само Делије да дођу. Бориће се, велики сам оптимист – закључио је Гуровић.

Znaci, moramo svi da budemo uz njih do pobede  :sampion  :ruke  :megafon

Izvinjavam se, hteo sam da napisem: Moraju pokazu sta znaju!
Pozdrav

Око поднева глас му је дрхтао: - Готово је. Уследила је дуга пауза.

- Сезона је за мене завршена. Страдали су лигаменти, прописано ми је стого мирoвање у трајању од две седмице. Не могу да верујем, немам никаква осећања. Боже да ли је могуће? Толико сам желео титулу. Тек колико ми је жао Делија. Бодрили су ме, све време били уз мене. Катастрофа.

Додатно питање није било потребно.

- Сада сам бесан, хоћу себе да поједем. Све време размишљам о тренутку када сам се повредио. Не кривим Мариновића, момак је одиграо сјајну партију, сигурно се није намерно поставио. Страшно. Незгодно сам доскочио, искрено скочни зглоб, сада је за мене све готово. Не знам, шансе да се опоравим су равне нули. Не могу да ходам. Какав тужан крај сезоне, није могло горе.

• Како ће бити у улози навијача?

- Најежио сам се и од саме помисли на то. Улетећу са штакама на паркет, пућићу од муке. Успеће моја браћа да дођу до финала. Када загрми са трибина, мораће да изгину, пораз није опција. Морају да покажу од ког кова су направљени. Верујем у њих. Јаки су и без мене, само Делије да дођу. Бориће се, велики сам оптимист – закључио је Гуровић.

Е мој Гуровићу, која браћа бре, па сем тебе, Раичевића и Антића све ретард до ретарда, а ова двојица не могу сама, једино ако се Хендерсон добро надува па одува све са терена  :rofl
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"Е мој Гуровићу, која браћа бре, па сем тебе, Раичевића и Антића све ретард до ретарда, а ова двојица не могу сама, једино ако се Хендерсон добро надува па одува све са терена  :rofl

Bas tako.Tri kvalitetna igraca imamo i sve si ih nabrojao.Ovi ostali su prosek i moramo da molimo boga da prorade.

FINALE!!! :sampion
Trojica kvalitetnih - kvalitetno. A ovi ostali cas super cas ocajno. Bolje odigrana odbrana na 6.25 i osam skokova Vitkovca... Dobri zivci i iskustvo za nase.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Шакоти опет почела да расте црна коса од стреса... :D
А сад јуриш на  :sampion

Dziiiiii Henderson!!!!

Kakav je car,treba mu povuci dres iz upotrebe kad bude otisao samo zbog ovog poteza veceras koji nas je uveo u prvo finale posle 8 godina!!! :finger  :sampion
Sad svakoj prici prestaje kraj,spektakl krece!

Po meni Pero je junak,pored toga sto je promasio poslednja dva bacanja on nas je doveo i stvorio tu glavnu razliku,trojkom,rampom itd. a Dzi Henderson,sta reci,da nije uzeo ovu loptu i da smo izgubili njega bi trebalo povuci iz upotrebe,jer je pogubio sve lopte,pa cak i dok je sedeo na klupi  :zbunjen .Sudjenje sta reci,ne ocekujem nista bolje ni u finalu.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Kad god sa parketa, kao danas, izadju krvavih kolena dobice moj aplauz posle utakmice. Bez obzira na rezultat ... iako je lepse ovako jebiga  :)

Sad, pomozi Boze! Gladni smo titule ...

Da krenem od navijanja -cista 10-ka jedino je moralo jace da se cuje "sudija pederu napusi se severu"....Izludeo sam, za malo da nisam usao kroz televizor i jebao im sto jednu.......Ma necu sada o govnarima.......Ima nade ovakvom borbenoscu i grobarske pickice mogu da se oderu....I jos nesto jedan je Dziiiiiiiiiiiiiii Anticcccccccccc! :sampion

Jedna mala digresija ako dopustate. U kom kontekstu je Novak Djokovic bio u Pioniru ?

Nervozno, ali i borbeno pa  zasluzeno u finale  :ruke . Sudjenje stvarno ocajno, ali mi navijaci smo bili prevaga, a u tom smislu je i Sakota dao izjavu.
Nek nam je srecna  pobeda i  hrabro na grobare.  Zgazi ih Zvezdo  :tenk
Срце на терен ...

Dace Bog da konacno dobijemo siptare u finalu, mada ce realno biti tesko bez Zvezdinog cetnika Milana.

Quote from: "NightMare"Jedna mala digresija ako dopustate. U kom kontekstu je Novak Djokovic bio u Pioniru ?

Naseg navijaca.

Pih,nikad nisam bio ovoliko nervozan zbog kosarke.Ovi nasi su skroz ispraznjeni.Cica ne igra.....Ako uspemo jednu da pobedimo u ove prve dve sto su oni domacini onda imamo sanse,jer kako citam u zurnalu Cica se vraca u trecoj utakmici.

Po meni igrac odluke je Steven Markovic.

Njegovom ulaskom potpuno je bio zaustavljen Marinovic presekao je dve vrlo vazne lopte, imao jedan vrlo vazan ofanzivni skok i pogodio za tri poena kada se lomio rezultat.

Ostali ispod proseka.

Jeretina sledece sezone ne zelim da vidim u klubu!

Sreća pa se G naduvao pred poslednju četvrtinu ...
A nisam znao da je Nole Đole zvezdaš ... lepo je znati ...

Uz Božju i Čičinu pomoć, pašće i kvarni valjak ... :sampion



Ja tokom citave sezone trubim kako bi bilo lepo da Steva dobije priliku, ali onoj dvojici je mesto zacementirano - idiot i ludak.
Jeretin je po hiljaditi put dokazao da nema muda - ponovo je promasio slobodna bacanja (oba) kada se lomio rezultat. Antic je centar i od njega se i ne ocekuje da ubacuju slobodnjake lagano, ali bek :batine .
Protiv groblja ce morati mnogo, mnogo bolje. Frka je sto smo daleko umorniji od njih, mada dobiti utakmicu na ovakav nacin moze zestoko da podigne adrenalin.
..baklje gore, pesma cigana...

Jeretin promasuje slobodna bacanja skroz a igra beka :zbunjen.
E da nam je Rakocevic!