С обзиром да се добар део људи одлучио да оде у Беране и прослави освајање титуле у рукомету, део оних који су остали у Београду се вечерас појавио у пиониру... Солидно попуњена хала и први предуслов за добру атмосферу... Неких 3-4 хиљаде и од тога 800-1000 у копу... На почетку најављена химна Боже правде и громогласан аплауз...  

Песма није престајала од првог секунда утакмице и на моменте је то звучало сјајно с обзиром на састав копа, а  остали део утакмице солидно, добро одрађено... Да не будем погрешно схваћен, људи који су дошли су већ стандардни на фудбалу ове године, али фалило је тих 100-150 људи који су са оних стотинак који су били у пиониру врх севера.... Песме стандардне, боље и гласније од осталих су биле Ја сам године провео са тобом, Напред Звезда ле, понављање У А Звезда, Але Црвена Звезда ле, Маракана дал је пуна... У паузама за тајм аут није као и обично било плесне групе па се у пар наврата није ни престајало са навијањем, овог пута су били кооперативни људи задужени за пуштање музике преко разгласа па је песма ишла а они нису пуштали музику...

Што се тиче резултата момци су имали предност све време  али у последњој четвртини својим грешкама препуштају победу фмп-у и изазивају љутњу код појединаца, иако их је север испратио аплаузом...  Испред тунела се дешава инцидент у коме учествује и гдин Жежељ из управе, неки непознати ликови из партера, инспектори,  Гуровић се напушавао са једним од старијих прекаљених  Делија, шта се све издешавало знају само они који су били ту непосредно уз њих, али претпоставка је да је добацивано  Радивојевићу и Јеретину који су највише засрали а остали су стали у њихову одбрану... Чујем и да је неко пљувао Гуровића, ето и то је могуће, кажем заиста нисам ни ја ни нико до мене из копа снимио шта се заиста десило...

Све у свему, солидно одрађена утакмица и задатак да на следећој у петак будемо још бољи и помогнемо момцма да изједначе у полуфиналној серији... Ако ништа друго бићемо бројнији свакако и јачи за људе који су били у Беранама, а и на терену мора да буде много озбиљније јер узалуд наша песма и сјајно издање ако се то не испрати на терену...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"На почетку најављена химна Боже правде и громогласан аплауз...  

Е због овога ми је можда и најжалије што нисам дошао у Пионир (све због јебеног испита!)... ко је заслужан за пуштање "Боже Правде" треба му заиста честитати!!!

Не траба нас 1 пораз уздрмати и померити из темеља, али остаће мрља због опуштања играча у последњих 2 минута... тек сада морају силовито, а нас на трибинама мора бити пуно више, и да сивоњаки запнемо!!! Како ствари стоје, бројност ћемо морати одрадити, и одласком у Железник, не би ли помогли овим нашима...

П.С. чуо сам од ортака који је глодар, да су они на текми против Будућности, делили карте за финале "play-offa" својој стоци, што у преводу значи да је велика вероватноћа да број Делија у финалу (на 1. и 2. текми) буде минималан... свега 100-200?!
Старо сточарско правило управе мрског нам клуба... а то је било и пре неку годину колико се сећам, када је дошло до великог фајта са жандарима, управо због "продатих карата на благајни"

Сутра опет у пионир! Мора много боље него синоћ!

A ne bi bilo na odmet i da konacno pobijedimo FMP :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Сви у пионир!! Долазе и рукометаши да прославимо заједно титулу!!!

Nadam se da ce do finala sa siptarima navijanje da se popravi jer je ovo danas moralo bolje.


+ Himna
+ Rukometasi

Одлична атмосфера синоћ у Пиониру... Рукометаши шампиони, дочекани уз громогласну песму и аплауз... Кошаркаши бољи него прексиноћ, а ми на моменте сјајни а на моменте испод просека... С обзиром на завидан број људи који су испунили коп вечерашње издање је морало бити боље... Све главне групе севера су имале своје представнике, а остали део хале такође добро попуњен...

Почело је доделом пехара и слављем рукометаша... Врхунац када се Ненадић и момци пењу на трибину а он са шипке води навијање... И поименце прозива играче који су се окитили златним медаљама...  Трибина у тим моментима у трансу и све је личило на издање за десетку... Пре утакмице и синоћ је била интонирана химна Боже Правде... Креће се са стандардним репертоаром и почетак је обећавао... Дуже од осталих је певана Ми теби певамо, али само на моменте је звучала како треба... Успони су се дешавали после неких добрих потеза на терену што показује да добар део људи више гледа него што навија... То је бар синоћ био по мени једини разлог што нисмо певали све време како треба...

Било је пар интересантних сцена које су биле занимљивије од свега на терену, где је резултат био решен већ у другој четвртини али је ишло јако тешко до краја... Они очајни, ми мање очајни... Дакле, рукометаши су повремено делили мајице (Шампиони 2006) тј. скидали их са себе и у једном моменту их позива један од искуснијих Делија да предају мајицу момку у колицима и показује на њега... Међутим лик познатији као семенкар са фудбала и рукомета се некако налази на путу рукометаша и диже два прста као да је њему намењен дрес... Момци му прилазе долази до примопредаје, он радостан а ови са трибине запенили да врати и да мајица дође у праве руке... Сцена из филмова настаје када он ставља дрес под дукс и запали испод трибине... Настаје општи смех и неверица... Ипак момак коме је била намењена мајица је на крају је и добија и разлеже се аплауз са трибине поводом овог геста рукометаша... Такође на инсистирање УБ-а мајицу добија још један дечко... Ром (ганЦи) који је непрестано из партера навијао и скакао и пратио све песме из копа, а све време праћен из угла где се налазила поменута екипа и још пар нас... Ту су била разна добацивања, смејање, лудило опште, али да је заслужио мајицу то стоји... Неко је остао го на крају али обећано зарађено...

Најбољи део утакмице, наравно навијачки, дешава се крајем треће и почетком четврте четвртине... Грми  цео коп а повремено се убацује већи део присутних у хали уз песму Але Црвена Звезда ле... У тим моментима и на терену момци као да су понешени песмом која као цунами носи све са собоми, праве разлику за мирну завршницу па Шакота убацује оне који и иначе ретко када играју...

Просечно издање и ћелавци су успели да изједначе у серији, и на неки начин врате мирнију атмосферу пред утакмице у Железнику... У сваком случају видмо се тамо у понедељак ако се не варам...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Фотке са сајта РКЦЗ, прослава титуле:

http://www.rkcrvenazvezda.com/titula.htm

:sampion

Ako neko ima slike ili video fajlove iz privatne kolekcije,znaci da je slikao svojim digitalcem ili mobilnim ne samo iz hale vec i ispred kao i sa puta do berana i nazad neka mi se javi na pvt...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "Red Star Forever"
Било је пар интересантних сцена које су биле занимљивије од свега на терену, где је резултат био решен већ у другој четвртини али је ишло јако тешко до краја... Они очајни, ми мање очајни... Дакле, рукометаши су повремено делили мајице (Шампиони 2006) тј. скидали их са себе и у једном моменту их позива један од искуснијих Делија да предају мајицу момку у колицима и показује на њега... Међутим лик познатији као семенкар са фудбала и рукомета се некако налази на путу рукометаша и диже два прста као да је њему намењен дрес... Момци му прилазе долази до примопредаје, он радостан а ови са трибине запенили да врати и да мајица дође у праве руке... Сцена из филмова настаје када он ставља дрес под дукс и запали испод трибине... Настаје општи смех и неверица... Ипак момак коме је била намењена мајица је на крају је и добија и разлеже се аплауз са трибине поводом овог геста рукометаша... Такође на инсистирање УБ-а мајицу добија још један дечко... Ром (ганЦи) који је непрестано из партера навијао и скакао и пратио све песме из копа, а све време праћен из угла где се налазила поменута екипа и још пар нас... Ту су била разна добацивања, смејање, лудило опште, али да је заслужио мајицу то стоји... Неко је остао го на крају али обећано зарађено...
.
Ovo je samo jedan od mnogo razloga zasto nam je navijanje bilo ocajno na ovoj utakmici.

Да у праву си, један од разлога... Као што сам рекао превише се гледа не терен и дешавања на њему, а овакви догађаји додадтно одвлаче пажњу... Е сад, може неко да гледа и на терен и да навија и да снима ситуацију са дељењем  мајица и да му то не прави проблем, али већини прави... Случајно сам снимио да су оног вриштавца из железника жандари са све обезбеђењем истерали напоље уз доста муке... Многима који први пут оду тамо тај лик ће бити екстра занимљив, а ми који смо били тамо милион пута смо навикли и немамо ни жељу ни вољу да губимо време посматрајући такву будалетину... Још увек се новопридошли на трибину привикавају на све што се дешава у хали, а ми који смо ту мало дуже треба да им дајемо пример па с тога убудуће треба бити усредсређен на песму, подршку и само тако ћемо бити добри као на већини овосезонских фудбалских утакмица...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "