Bas bi bilo lepo da udjemo u finale sa misevima,zato trebamo da dodjemo u sto vecem broju da pomognemo zvezdi ! Vidimo se veceras  ;pivo

Па бројност и није била на неком већем нивоу  :zbunjen  мало ме то изненадило... али јбг, вероватно су ликови остали уз тв да гледају СП!? Али то њима на душу!

Атмосфера није била позоришна, али није била нешто екстра, мора се признати, али све је добро што се добро сврши...
Онај неочекивани обрт на крају када је Хендерсон украо лопту, е то ме изузетно обрадовало, а цела хала је поскакла на ноге, и заурлала  :D  :D
Драго ми је што смо споменули човића и његову жену, јер оно што су нам направили за 4. текму, то је више од срамоте... како сам чуо наводно то су уплатили за незбринуту децу  :zbunjen  лепо до човића, али што он себи прави рекламу преко нас и нашег имена? Што он своје паре не извади па даје у хуманитарне сврхе, овако је само покрио свој безобразлук!!!

Химна на почетку је екстра изгледала (сви стоје, и слушају... а нико не звижди, као на ону гробарску "хеј словени"), баш као и бакља, када смо певали "Пуне трибине"... касније долази до пада у навијању, јер је доста људи ћутало и гледало текму...
Није ми јасно зашто се није певала "Звездо, згази их све", то је по мени можда и најбоља песма за Пионир, јер када смо имали 10 поена предности, ови наши се опустили, а ми смо певали "Ја сам године"... некажем да је то лоша песма, али када је још увек густо, не би требало да се пева, већ на крају када се слави...

На улазу, једног момка у црвеној јакни (мисли да је била ДС), како су га прибили уз зид (као да је зољу имао код себе), е то је било као на филму када кримосе хапсе, а ови остали керови одмах нас терају горе... вероватно да не би дошло до гужве! Керови, остају керови!

Evo sto pise u danasnjem Zurnalu.
SEVER GOREO

Beogradski hram kosarke nije bio pun, ali najvatrenije pristalice Crvene Zvezde su pokazale koliko vole svoj klub. Sever Pionira je bio krcat, Delije nijednog trenutka nisu posustajale. Pesma orila sve vreme,...
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Drvoseca ne znam na koliko utakmica ove sezone si bio u Pioniru, ali posle Rome ovo je bilo najglasnije i najtecnije navijanje u Pioniru ove sezone.

Ево да ти кажем: јдр лигу нисам био (уствари био сам само на цибони), на европским сам био на 5 или 6 утакмица УЛЕБ купа, а у лепом сећању као добра атмосфера ће ми остати са Ромом (Лотоматика), Динамо Москва, Лукоил Софија, Опел франкфурт...

Рецимо на Динаму је била баш добра атмосфера, и тамо је мало шкрипало, али мислим да је било за нијансу боље...
Да и финале Купа  :sampion , са хемофармом, сам заборавио, и тамо је било сјајно...
Па и на будућности је било супер, зар не?

Најзад издање иза којег можемо да станемо и кажемо: да, то је било то, али мора још боље!!! Све време и сваку утакмицу... Грмело је у појединим моментима и кад год је требало коп је дизао прво целу халу на ноге а онда и морал играча који су у тим тренутцима ломили и добијали утакмицу...

Киша која је као из кабла падала пред почетак утакмице вероватно је многе оставила уз тв екране, али најупорнији и најоданији су били у хали и то је било довољно синоћ... Хала солидно попуњена, а на нашој страни где је коп бар две трећине људи на ногама са песмом и аплаузом све време утакмице бодри Звезду... На почетку интонирање химне и најзад исправљена грешка из претходне две утакмице у пиониру... Истакнута је српска тробојка према којој се сви окрећу и неколико хиљада грла пева Боже Правде...

Пред почетак креће Пуне трибине уз бакљу из копа и напушавање жандарских камермана... Одавно није било дима и бакљи у хали па је то подигло атмосферу за пар степени и појављује се и један жути дим... Песма грми пар минута и наставља се истом снагом и стандардним репертоаром све до половине прве четвртине када долази до малог пада али до краја исте навијање солидно... Десио се и један добар Еври го, одавно га није било у хали, па је заиста раздрмао и оне који су се можда успавали... У пар наврата до полувремена је загрмело и било је пар инетресантних прозивања упућених човићу и весни, наставак дешавања из железника...

Други део игре почиње још боље, скаче се, грми и сваки пад у игри није довео и до пада у навијању... Напротив, још би јаче загрмели и давали подстрек момцима на терену да се изборе за финале... Издвојио бих Але Црвена Звезда ле, И напред Звездо ле, Ја сам године провео са тобом, Љубав си ми једина... Било је и дозивања са западом и доста успешно је испало... Заиста све што се запевало у том другом делу игре, посебно у последњој четвртини било је добро... У једном моменту цео запад на ногама и пева са нама... Руке у ваздуху, заиста импесивна слика, ех кад би увек било тако... Мало је било и напушавања судија, заиста су имали чудне критеријуме и одлуке у појединим моментима али то је сада небитно... На крају мало срећно, мало и уз помоћ знања момци побећују, добијају аплауз, повике Шампиони и пева се пар песмица посвећено следећем противнику...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Mislim da je jače grmelo na majstorici. Čini mi se da fenseri i oni koji su hteli da dodju samo da budu vidjeni nisu ni dosli jer su bili iznevirani porazom u Zelezniku. Bila je prava ekipa na okupu za razliku od meceva koje si ti naveo, pa cak i meca sa Romom i Buducnoscu.

Slozicu se sa tobom da je protiv Dinama isto tako dobra atmosfera.

KO zna mozda je sve to individualno :ruke

Ова мајсторица је била сада скоро, па зато оставља тако дубок траг... мада, морам признати да је ипак сада било момената када су појединци певали, а остатак је чекао да се то само од себе одради, нажалост! Ја сам био до зида, па зато то говорим.

Не улазим у структуру и састав екипе која све дође на текму, јер никада неће доћи баш сви који су били и неки пут раније, увек некоме искрсне нека обавеза или нешто... мада ја мислим да то и није тоилико битно, најважније је од свега да тај који већ дође на нашу трибину, зна да је ту због певања, скакања, тапшањ... и урлања, ако затреба!!! А не да чека неки добар потез наших кошаркаша, па се онда сети да треба певати... такви ликови имају трибину прекопута, цена је иста, па нека изволе...

Можда је фенсерима било боље уз тв кући гледати светско првенство  :zbunjen , мада кад Звезда игра, све остало пада на маргину  :)

Svakako je moglo biti bolje, ali  ipak  se  dosta dobro navijalo posebno kad se ''lomio'' rezultat, a narocito u drugom poluvremenu. Ja sam ostao bez ''dobrog'' glasa, pa sad ne mogu da se svadjam sa zenom (i ona je bila na utakmici i ostala bez glasa-SUPER) :rofl
Срце на терен ...