Pozdrav celoj ekipi.

Nisam se duze pojavljivao sto zbog zimovanja, sto zbog ucenja, a i nedostataka pravih tema. Bas sam se zestoko smorio zbog nekih debila na delije.net forumu, nadam se da ovaj nas Forum nece postati steciste isfrustrranih klinaca. Vidim da i Sima Srbija ima u signaturi adresu sajta sto je vrlo pozitivno, posebno ako se i on ukljucio u diskusije.

Kizo, pohvale za fotke, na pravom mestu, i informacije iz prve ruke, sve argumentovano slikama, prvi si  :sampion
Posto sam i ja usao u ekipu DC, ja cu da se trudim da ovaj forum ne postane mesto gde ce klinci da se cimaju i prosipaju gluposti. Znaci, bicu rigorozan, nece da se desi da 5 klinaca kolo vode kao na oazinom forumu. Sjebali su totalno jedan jako dobar forum, i ako Caki i Che ne srede stanje tamo (citaj - udare banovinu) mnogo pravih momaka taj forum nece posecivati. Mozda i ja malo preterujem, ali toliko sam ispizdeo zbog 3-4 lika da, i kad hocu nesto da postujem, shvatim da je uzaludno jer ce "ekipa" da uleti sa svojim glupostima. NAdam se da ce i drugi moderatori da postupaju bar priblizno kao i ja. Bolje da imamo jak forum sa mnogo manje ljudi nego da svako pocne da pise sta mu je volja, a mi shvatimo tek kad zasere da smo trebali da ga sasecemo u korenu.

Vidim da si Kizo postavio nesto o turniru. Ja sam dobar u defanzivi, kupio sam nove patike, najnoviji model UMBRO, tako da mozes i mene da racunas za ekipu, mislim, ako vam trebaju iskusni fudbaleri  :flasa . Mada, mozemo da igramo i basket, e tu igram pleja.

Imam jos nekih ideja kako da privucemo ljude na Forum ali o tom potom. Ove godine imam mnogo privatnih i "poslovnih" obaveza, tako da necu biti u prilici da budem redovan na tekmama, ali "odradicemo" koje gostovanje i neke bitne tekme.

Sve vas pozdravljam i samo napred.

Izvinjavam se ako sam vas smorio.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Izvinjavam se ako sam vas smorio.


Dobro dosao nazad Godra :) Malo smo se zabrinuli za tebe.
Sto se tice turnira, igraces za DC. :) Samo je bitno skoro i najbitnije da se akcija/ideja podrzi od svih.

Sto se tice Sime Srbije naravno upoznali smo se i na njega svi racunamo kao veoma ozbiljnog clana ekipe.

Sto se tice zavodjenja reda sa foruma, ja sam oduvek bio za kvalitet a ne za kvantitet (mislim na postove). Nepotrebna sranja se uvek brisu.
U ovom novom podforumu srpska kafana ce moci da se diskutira o svim temama a nisu navijacke... (recimo poskupeo hleb :) )
a ovaj hool caffe mora da ostaen ovakav kakav jeste, sva sranja se ili brisu ili prebacuju u s.k. (lovac na jelene procitaj ovo obavezno).

pozdrav

POZDRAV HOOL EKIPI.

Godra, chuo sam da si se zakachio sa nekim glodarom iz tuznog fronta na njihovom forumu.


:rofl  :rofl  :rofl
b]Knowledge of the streets, a valuable tool
Type of education you can't get in school![/b]

Quote from: "Godra"Pozdrav celoj ekipi.

Bas sam se zestoko smorio zbog nekih debila na delije.net forumu, nadam se da ovaj nas Forum nece postati steciste isfrustrranih klinaca.
Posto sam i ja usao u ekipu DC, ja cu da se trudim da ovaj forum ne postane mesto gde ce klinci da se cimaju i prosipaju gluposti. Znaci, bicu rigorozan, nece da se desi da 5 klinaca kolo vode kao na oazinom forumu. Sjebali su totalno jedan jako dobar forum, i ako Caki i Che ne srede stanje tamo (citaj - udare banovinu) mnogo pravih momaka taj forum nece posecivati. Mozda i ja malo preterujem, ali toliko sam ispizdeo zbog 3-4 lika da, i kad hocu nesto da postujem, shvatim da je uzaludno jer ce "ekipa" da uleti sa svojim glupostima. NAdam se da ce i drugi moderatori da postupaju bar priblizno kao i ja. Bolje da imamo jak forum sa mnogo manje ljudi nego da svako pocne da pise sta mu je volja, a mi shvatimo tek kad zasere da smo trebali da ga sasecemo u korenu.

.

Kizo, seti se sta sam ti pricao na Tash-u za pojedine likove sa delije.net koji imaju po 23 posta dnevno a post je najcesce  jedna prosto prosirena recenica koja saopstava da je autor iste mentalno retardiran. Te njuske su pocele da se pojavljuju i ovde. Tu nema milosti, odma noga u dupe. Ne znaci da od foruma treba da napravimo sektu, ali likovi koji su od delije.net-a napravili navijacko obdaniste ovde nemaju sta da traze. Takva faca se prepozna posle 5 postova i tu mu je kraj.
No passaran.

Pozdrav svima

Naravno, pamtim ja sta si mi pricao. Isto ono je sam rekao Godra. Svi koji ovo procitaju znace sa kim imaju posla.

Ono "slazem se, u pravu si, i tako dalje..." to nikom ne treba. Pametniji je onaj koji cuti. I oni sto misle "sto vise postova nabijem to sam veci delija". Ali dobro imamo Lovca, Godru, koji ce uskoro imati i admine pa ce mi biti lakse.

Kiza

Pozdrav za Pancevca i Simu a za Despota  :batine  :lol: Salim se, pozdrav i Despotu.

Specijalno za Kizu i FU koji su me prozivali za Indiru postavio sam novi avatar  :rofl

Kad smo kod avatara nadam se da ste videli ovaj http://forum.oaza.co.yu/viewtopic.php?t=944  :rofl Sou program.

A evo i dokaz da i fudbaleri Zvezde prate ovaj forum  :D (na slici su Dragan Mladenovic, Dusan Basta, Radovan Krivokapic i Igor Bogdanovic)

umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Quote from: "Godra"Mada, mozemo da igramo i basket, e tu igram pleja.

:)

Ja se samo nadam da se sve nase ideje nece zavrsiti samo na prici.  namigivanje
Sto se tice duse foruma, ne propada forum zbog ne kaznjavanje, vec zbog kaznjavanja.
Kada imas komunikativnog, otvorenog i iskrenog wm-a i iste takve moderatore, caffe ne moze da "propadne".  :)
( tako da...simo i godra, bez panike...)  :D
Forum ce biti onoliko lep koliko se svako od nas potrudi, da to bude.

Simo, hvala na lepom druzenju, da nije bilo tebe, :)  ubili bismo se od dosade na vaterpolu!  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ovaj Sima_Srbija ima mog komsiju na slici ispod nicka  :)
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...