Ко не зна шта је јад и чемер, а слике није вид'о на делије нет-у:
http://img1.imagetitan.com/img.php?d=1/20&n=100_6071.jpg
http://img1.imagetitan.com/img1/1/20/100_6081.jpg
:vesala  :vesala  :vesala

al su originalni u picku materinu.

Quote from: "boldrik"Ко не зна шта је јад и чемер, а слике није вид'о на делије нет-у:
http://img1.imagetitan.com/img.php?d=1/20&n=100_6071.jpg
:vesala  :vesala  :vesala

Stvarno se normalan covjek mora zapitati sta misli ljudsko bice kad sastavlja ili pise ovako nesto, a na drugoj strani sebe broji u veliku
navijacku grupu!!! :batine  :batine  :batine

Ma sve ja razumem da su oni glupi,ruzni(kad pogledas ove slike ko da ih je sve pravio Dule Vujosevic),ali mi nije jasno da u jednoj grupi koja sebe smatra ozbiljnom i koja se smatra nasim najvecim rivalima ima toliko kontradiktornosti.Na sav glas pricaju kako smo mi drzavni projekat a sponzori su im najvece drzavne firme,kukaju kako ih milicija tuce a navijaju za njih kad mi imamo frku,pa jesmo nedavno na derbiju  pevali NEKA ZNAJU SVI...kad su nad njima intervenisali,opravdavaju se kako je glupavo sto je uprava to uradila sa kartama kao nemaju nikakvog uticaja,a na razglasu muzika koju su oni odlucili.I dalje su najveca moguca agentura dzabe im svi bojkoti kad zarad sopstvene dvocasovne satisfakcije rizikuju buducnost derbija kao institucije.
I jos jedna mala anegdota,gledam ja sinoc utakmicu sa drugarom koji je grobar do duse ne bas upucen ali....i vice on meni jebote razbijamo vas,ima nas 10 puta vise a vi grmite,reko majmune to su ti ovi tvoji samo sto pevaju nase pesme,vise ni sami ne mogu da prepoznaju svoju pesmu sve su zivo obradili :lol:

То што су навијали за пандуре у току туче...Јбг,талибани поред тога што нас мрзе осећају и велику завист према нама.Свакакве емоције њих носе ка својим малоумним потезима.Никада неће моћи да достигну ни данашњу организацију и квалитет Севера,а камоли Север какав ће бити кроз неколико година."Ти си само лоша копија..."

Da li neko zna kakva ce procedura biti sutra za karte.

Заборавих синоћ у журби да споменем тај моменат али хвала Богу има нас доста који смо били па су неки већ дотакли тему... Песме... Ја стварно више не знам шта рећи о томе... Има ли, постоји ли наша песма коју нису украли??? То је толико јадно и бедно да је сваки коментар сувишан... Можда је боље да ми наставимо себе да критикујемо кад смо лоши и кад не иде него да обраћамо пажњу на тотално небитне и неоригиналне групе као што су они... И наравно да се хвалимо кад је добро... А синоћње прво полувреме с обзиром на све је било доста добро... Рече неко већ овде, како ли ће бити у недељу... Надам се громовито!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Da li je neko ovde uzimao karte od tapkarosa za jucerasnju tekmu?Ako jeste,interesuje me koliko se cena kretala,jbg. da probam tako da nabavim za sutra.I sta je sa tim nasim deckom koji je izboden,jel sve u redu na kraju,jel mu nije ugrozen zivot???
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Red star forever proveri privatne poruke.

Inace to skandiranje grobara je NULA naspram onoga sto su "izveli" 30-ak minuta pred pocetak meca kada su se nasi pobili sa zandarmerijom. Traje tuce,zandarmi sabijaju nase(PENDRECE GDE STIGNU) a grobari pocinju da pretrcavaju sa njihove strane na nasu....sta su oni ti hteli,dal iz policije da i oni krenu,dal oni saradjuju...ja ne znam stvaro ali me je bilo sramota sto su nam oni konkurantska grupa.

Quote from: "Djape_BBrdo"Da li je neko ovde uzimao karte od tapkarosa za jucerasnju tekmu?Ako jeste,interesuje me koliko se cena kretala,jbg. da probam tako da nabavim za sutra.I sta je sa tim nasim deckom koji je izboden,jel sve u redu na kraju,jel mu nije ugrozen zivot???

500 кинти је био партер са којим се могло ући на трибине наравно

Vise ne obradju ni pesme odmah-kad ih mi otpevamo prvi put ili kad cuju pred derbi da je spremna nova pesma ili tako nesto usput(kao vecinu starih) nego prepevavaju pesme koje mi recimo pevamo unazad 3-5 godina za koje i najveci(pomenuti) klosari na njihovoj tribini znaju da su nase(sve sto zelim...) i nije ih sramota.

Nema veze,ovo su poslednji izdisaji nekada rivala nam.
Jedno preoravanje od nas i jedno komercijalizovanje od Zeke i to je to.

STOP PIRATERIJI!

Gde odose grobari, bili su dno, a sada su dno dna.

Quote from: "Indjija" STOP PIRATERIJI!


Ово је могла да буде добра парола, зар не? namigivanje Нешто ко папагај прошле године :rofl

УВ ако си на мене мислио, немам приватних порука па понови ако није проблем...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ovo je post sa delije.net koji se poklapa veoma sa mojim misljenjem ali eto covek je napisao sve lepo i sa cinjenicama:

"Поента и јесте у томе да ово није обична плеј-оф серија. У игри је лига шампиона. Из прве руке знам да гробљу није свеједно и да процењују да би освајањем титуле Звезда направила велики корак који они не би могли са испрате. Већ сад смо постали интересантнији за најбоље младе играче (Александров) и за спонзоре, што би се дефинитивно учврстило уколико бисмо следеће године у ЕЛ играли пред двадесетак хиљада у Арени.
Зато не смемо да дозволимо да нам узму титулу на јефтине, џепарошке фазоне, на судије, некоректности и слично. Морамо да узвратимо истом мером, да направимо атмосферу у којој ће Партизану бити немогуће да игра. Две победе када смо домаћини, ако Бог да један брејк, и то је то."

Trebalo bi da se drzimo svi ovoga zajedno,da dodjemo do sto vise karata sutra i da dovedemo sto vise ljudi koji ce da navijaju celu tekmu kad budemo domacini.

Najjaci kada je najteze!

Quote from: "Indjija"Ovo je post sa delije.net koji se poklapa veoma sa mojim misljenjem ali eto covek je napisao sve lepo i sa cinjenicama:

"Поента и јесте у томе да ово није обична плеј-оф серија. У игри је лига шампиона. Из прве руке знам да гробљу није свеједно и да процењују да би освајањем титуле Звезда направила велики корак који они не би могли са испрате. Већ сад смо постали интересантнији за најбоље младе играче (Александров) и за спонзоре, што би се дефинитивно учврстило уколико бисмо следеће године у ЕЛ играли пред двадесетак хиљада у Арени.
Зато не смемо да дозволимо да нам узму титулу на јефтине, џепарошке фазоне, на судије, некоректности и слично. Морамо да узвратимо истом мером, да направимо атмосферу у којој ће Партизану бити немогуће да игра. Две победе када смо домаћини, ако Бог да један брејк, и то је то."

Trebalo bi da se drzimo svi ovoga zajedno,da dodjemo do sto vise karata sutra i da dovedemo sto vise ljudi koji ce da navijaju celu tekmu kad budemo domacini.

Najjaci kada je najteze!

potpisujem... prvo interes zvezde, onda sve ostalo...

Quote from: "Djape_BBrdo"Da li je neko ovde uzimao karte od tapkarosa za jucerasnju tekmu?Ako jeste,interesuje me koliko se cena kretala,jbg. da probam tako da nabavim za sutra.I sta je sa tim nasim deckom koji je izboden,jel sve u redu na kraju,jel mu nije ugrozen zivot???

Један лик је платио 250дин. за трибину.

Quote from: "boldrik"Ко не зна шта је јад и чемер, а слике није вид'о на делије нет-у:
http://img1.imagetitan.com/img.php?d=1/20&n=100_6071.jpg
http://img1.imagetitan.com/img1/1/20/100_6081.jpg
:vesala  :vesala  :vesala

HaHaHa interesuje me al im ove glupe parole smishlja plitka grupa shila ???  :D   :finger

Jao grobari kakvi ste vi idioti kako uspese  majke(ili su ih donele rode ) da vas rode u tolkom broju pa ovo se vise nikad nece roditi  :finger

Kakvi ljigavci, sa olosem treba rskrstiti za sva vremena na svim relacijama, ovo je vise od "igre"....