Quote from: "archer"Gde odose grobari, bili su dno, a sada su dno dna.

Ma bre oni su ubedjeni 1000% da su isvrsavali po nama prvu tekmu. Nema tamo ko drugacije da misli,i zato dokle ih god nas 300 ne bude jebalo u sred hale oni ce pricati ono sto pricaju. Strasno je to kada za protivnika imas takav mozak koji ne rezonuje normalno stvari....u nama to stvara jos vecu mrznju sto ce se samo njima obiti o glavu.

Slazem se sa UV,imao sam prilike da se cujem sa nekim ortacima koji su imali nesrecno detinjstvo pa navijaju za partizan.oni su u nebu,odusevljeni su svojim navijackim prikazom u prvoj tekmi,potenciraju kako se nismo culi,kako smo smesni...debili.bitno je da nas danas bude jos vise,pa da ih  :jebanje
SAMO ZA TEBE,UVEK UZ TEBE,A NJIH KO JEBE

Quote from: "boldrik"Ко не зна шта је јад и чемер, а слике није вид'о на делије нет-у:
http://img1.imagetitan.com/img.php?d=1/20&n=100_6071.jpg
http://img1.imagetitan.com/img1/1/20/100_6081.jpg
:vesala  :vesala  :vesala

Jaoooj je li ovo moguce, stvarno nemam rijeci za ove debile retardirane
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "KB FCRS"Slazem se sa UV,imao sam prilike da se cujem sa nekim ortacima koji su imali nesrecno detinjstvo pa navijaju za partizan.oni su u nebu,odusevljeni su svojim navijackim prikazom u prvoj tekmi,potenciraju kako se nismo culi,kako smo smesni...debili.bitno je da nas danas bude jos vise,pa da ih  :jebanje
SAMO ZA TEBE,UVEK UZ TEBE,A NJIH KO JEBE

Иста ствар и код мене.Јуче сам се видео са два друга који су гробари, они су у делиријуму, најсрећнији су на свету, а поготово су одушевљени њиховим "паролама" :rofl
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]





pozdrav za sve delije koji su bili u pioniru protiv glodara.

Zbog svog tog njihovog kurobecanja upravo DANAS treba da ih jebemo. Da pokazemo da nas 300 moze da peva bolje od cele njihove tribine. Da pokazemo koliko smo veci od njih, koliko smo iznad svih njihovih podlih poteza bilo sa kartama bilo sa necim drugim. SVAKO ko je Delija mora da odere grlo danas!

Која неписменост? Не могу да верујем... (погледајте обу прву паролу) написали су ЈЕ Л'... а то би требало да се пише заједно, ако има 3 слова тј. ЈЕЛ' ... када се пише са 4 слова то изгледа овако ЈЕ ЛИ... толико о њиховом школовању  :rofl

Они су нама ривали само по бројности... јер их је дошло 6000, а по свему осталом нису нам ни прићи!!! Целокупна утакмица је показала њихов образ, организацију, страхове, и неписменост!

За  :sampion се требамо борити свим силама, не би требало да им се тако лако препусти... требало би и нашу управу мало притиснити да ми покаже зубе  :finger , а не стално да узмиче и да ми попушта нпр. то око карата!!!

САМО НАПРЕД, И ТИТУЛА ЈЕ НАША!!!

Kakvi su to mozgovi,pa to bi bilo kao da smo mi ovde dosli i poceli pricati,ala smo odvalili romaniste na marakani,sine koji su to jadnici ne mogu nam ni prici,nisu se culi,najjaci smo,najbolji smo..... :zbunjen

Quote from: "boldrik"Ко не зна шта је јад и чемер, а слике није вид'о на делије нет-у:
http://img1.imagetitan.com/img.php?d=1/20&n=100_6071.jpg
http://img1.imagetitan.com/img1/1/20/100_6081.jpg
:vesala  :vesala  :vesala

I oni su nama najveći rivali ...? Znači, stvarno se počinjem zabrinjavati za ono malo što je ostalo od navijačke scene u Srbiji. Kurava :zbunjen  Koji bolidi ...
Večeras imam namjeru da si oderem grlo, zato nemoj da zevate! Učinimo sve da Zvezda bude šampion! :ruke




ma groblje je prslo jednom recju to moze se kazati
amo ti moja ljubavi!

Pokusajte da udjete preko partera ko bude imao dovoljno kesha,kad napunimo kop onda treba da napunimo parter jer nam treba i veca teritorija a ne samo brojnost.

Ova titula bi nam donela mnooogo!

MIN.- 6-7 tekmi u areni pred 20 000 ljudi(oni ne mogu da je napune)
+ mogucnost FK u LS 3 puta pun stadion!

Znate li sta nam to donosi???

Pun Sever i dobro popunjen stadion na svakoj prvenstvenoj tekmi na Marakani cele sezone!!!

A znate li sta donosi sve to????

Bolje da ne znate!!!!!!!!!!!

Otmimo im titulu,otmimo buducnost!

Koji su grobovi kompleksashi, znachi ne verujem... To kao kad bih mi npr prichali kako smo nadglasili 50ak Lukoilovih navijacha kada su doshli u Pionir, ove sezone u uleb kupu... Samo, 6000 Delija bih nadglasilo 10000 grobara, a njih 6000 u nekim trenutcima nisu mogli ni oko 200, 300, koliko li je vec bilo nashih...

Kapiram da bih bilo do jaja kada bih vecheras izbacili neku poruku, neshto prosto, da su nasha losha kopija npr, poshto je to aktuelno ovih dana.

Večeras ćemo SPALITI sve ,,kopije,,. :boks


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ne mogu da vjerujem...Jedan taliban na jednom drugom forumu napisa kako je delija bilo samo oko 50-tak...Stvarno nemaju granica!!! Ako Bog da veceras srece i karata okrecemo seriju i navijacki i rezultatski u nasu korist!!!

RSF odlican izvestaj! Nadam se da cemo danas otkinuti tu jednu pobedu na strani.

Srecno svima koji idu danas !!!

Zaista je impresivno gledati kako 6000 grobara pokusava da nadglasa par stotina nasih,kao kad dete ne moze da otvori cokoladu.Zaista svaka cast nasima,pesma ne staje i cuju se skoro pa vise nego grobari.Jos je vazno reci da je u ovim momentima poluvreme i da gubimo sa 7 razlike a tokom cele utakmice je bilo izmedju 10 i 15 sto jos vise govori o odlicnom navijanju jer stvari na terenu idu nezeljenim tokom a na tribini je ludnica. :jebanje

iz prenosa se ne vidi kako je izbilo sranje,ali ukoliko se nesto ne promeni mislim da ce poceti padati glave kerova ACAB,ACAB,ACAB :bes
NEKA ZNAJU SVI STA RADITE VI U DECU PUCATE PICKE ZANDARSKE
Koliko primecujem grobari su dosta konkretno postupili,prvo su skandirali i pevali protiv milicije,pa su napustili halu,e sad ukoliko je to iz protesta svaka cast a ukoliko je da bi se sukobili sa nasim malobrojinijim ispasce najvece picke u navijackom svetu.Ali uskoro cemo i mi koji nismo prisutni saznati sta se stvarno desilo i kako je bilo.
Nadam se da ce se ovi ozbiljnije povredjeni,a bilo ih je oporaviti i da nema teskih posledica,ali sam skeptican po tom pitanju. :(