Haos u Pioniru... Strasne scene su se izdesavale. Nicim izazvani zandari krecu da biju sve pred sobom i sabijaju ljude sve do ograde. Bili smo bukvalno zgnjeceni uz ogradu i ona je popustila u jednom trenutku pa smo pali dole. Krv svuda, prelomi, uz sve to zandari nastavljaju da nas besomucno pendrece cak i pored pokusaja nasih igraca da ih od toga odvrate. Osim minorne povrede noge dobro sam prosao. Vise sam brinuo za decka koji je lezao sa otvorenom glavom (pretpostavljam da je njegova teza povreda o kojoj se prica). Nemam puno toga da napisem, bolje da sacekam da mi se glava malo ohladi jer sam jos pod prevelikim utiskom od ovih vecerasnjih dogadjaja. Ovo me neodoljivo podseca na strasna desavanja u Vrscu od pre 2 godine.

Ljudi moji,nemam reci za ovaj snimak.Ovako nesto nisam nikad video a bio na tekmama ne zna im se broja.E stvarno neko treba da nadje onog imbecila sto dize pendrek i onda fino da ga tako izlomi da ga ni rodjena majka ne prepozna.Ne znam stvarno gde ovo sve vodi a sto je najgore bojim se da opet niko nece da odgovara.Nadam se da niko od nasih nije ozbiljnije povredjen.

Nije bas bilo tako...

Policija nije pocela da intervenise na pesmu "Neka znaju svi" !

Mi smo pevali,sada se ni ne secam,neku od nasih pesama odjednom krece prvi nalet zbijaju nas,ljudi padaju,oni se odmicu par metara i vicu svima "budite mirni"(da bi mi sto mirnije napustili halu,kontam da je to bio cilj).

Dalje- nasih 30 krece pesmu " neka znaju svi" (to je bio preiod mirovanja siptara) i oni se u tom trenutku ponovo zalecu i tada je ustvari nastao haos jer im se dosta njih suprotstavljalo zestoko sto na tribini sto na parteru... u to isto vreme cela hala grmi "neka znaju svi" i ''idite na kosovo.

Meni su noge bile zakacene za sipku i dubio sam na glavi(vrsac mi se stvorio pred ocima!) neko me je otkacio ko god da je HVALA MU!
radio sam kolute unazad preko ljudi do kraja tribine.

KAd sam se izbavio i skontao skocio sam dole i sta god mi je palo pod ruku(delovi ograde,prilicno dobri,gol za mali fudbal-uz pomoc drugara) zavrsilo je po njima dal baceno dal udarac al duzan ostao nisam ni tu ni u holu partera.

Ovaj put nisam smeo da dozvolim da oni mene a ja njih ne kao u Vrscu! ...

Mislim da je vreme za jedan veliki protest protiv zandara,rts,i svih ostalih koji menjaju pricu i stvaraju od nas krivce!!!

Oni moraju da se ugase! Alo ljudi pa mi dajemo doprinos finansijski muriji da nas bije i RTS-u da nas lazno izvestava.

Snimak sve pokazuje-juris je poceo iz cista mira!

PROTEST OBAVEZNO,VELIKI,MASOVNI na njega ce doci i ljudi koji nisu navijaci svi su pozvani SRBIJO sve si videla:

IZADJI PONOVO NA ULICE! VREME JE!






Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!








Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

PA zasto ?? picke zandnarske ne imali kuceta ni maceta mumau vam jebem bezobraznu !!! DA BOG DA VAM SVE POMRELO,AKO NAS NEKI DRUG IZGUBI ZIVOT !!! ZANDAR BITI TO JE TUZNA STVAR MESTO MOZGA SAMO SISARKA NEPISMEN I ISKOMPLEKSIRAN  BEZ OKLOPA TI SI PICKA BEZ PENDREKA NIKO NISTA NEMA ZNACKE TE BEZ SELJACINE!!!!

Josh jednom se pokazalo ko u ovoj drzavi ima vlast...Ja sam ne bitan u ovoj prici.Srecom pri padu sam samo malo izvrnuo nogu...Ja cu lako da dodjem u red,al me brine shta ce biti sa ostalima koji su teze povredjeni!Ja ne znam kako neko moze decu da bije.Imaju li ti kerovi porodicu??Ono shto sam video i doziveo veceras u Pioniru nisam nikad pre!Ljudi moji,da odjednom 10 likova popada,jedni preko drugih,a izmedju njih u sendvicu i decak od 15 godina...Znaci nemam reci...Nije mi jasno kako neko moze biti hladan na sve ono sto se desilo...Zna se na koga mislim!To se odnosi i na onog smrada Vujoshevica...Ali on nije tema ove price pa necu o njemu...Hvala igracima na herojskom potezu...Brzo su dotrcali i stali kod nas...Al opet ostaje gorak ukus u ustima zbog svega shto se desilo...Zna se ko je kriv i ko je odgovoran za ovo.Nek uzmu titulu na ovaj nacin,JEBALA IH ONA!Neka im je na casti...Ljudski zivot mnogo vishe vredi...A oni koji su uhapseni sudice im se izgleda za napad na sluzbeno lice!U 29.je negde oko 20 navijaca trenutno,shto nashih shto grobara...
Ja ne mogu da spavam. :( Potresen sam zbog svega. :( Samo se molim da ce svi povredjeni biti dobro i da ce se skroz oporaviti,a skotove u plavom da barem stigne bozja kazna,ako vec na ovom svetu ne moze da im se sudi za sva nedela koja su ucinili.

POVREDJENA BRACO UZ VAS SMO!ZELIMO VAM BRZ OPORAVAK!

A VI STOKO U PLAVOM KOJI OVO CITATE,DA BOG DA I VASU PORODICU ZADESILO NESTO OVAKO!DA I VI TUGUJETE KAO STO I MI TUGUJEMO SAD!STICICE I VAS NESTO LOSE STOKO PLAVA!

SMRT POLICIJI!SMRT POLICIJSKOJ DRZAVI!A.C.A.B.
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Ma DOKLE VISE IZIVLJAVANJA KEROVA ! Ako za ove njihove postupke kerovi ne budu odgovarali... !
A onaj Vujosevic SVINJETINA,zivog ga spaliti ,napraviti od njega cvarke,majku  mu govnarsku!
BRACI DELIJAMA ZELIM BRZ I USPESAN OPORAVAK !

Ovo je stvarno nevidjeno.  Kad sam video snimak najezio sam se sav.  Nije vise u redu da samo nas maltretiraju.  Treba se posle ovoga organizovati neki protest protiv svih onih odgovornih.
Jebala ih titula ako zele na ovaj nacin da je osvoje. Jebem li im mater onu pakistansku nemoralnu.

A nasim igracima svaka casta pogazali su da zasluzuju nasu podrsku i u buduce.

Svim nasim ortacima i delijama zelim brz oporavak.

Jos uvek ne mogu da dodjem sebi zbog dogadjaja od sinoc iz Pionira. Neko bi rekao jutro je pametnije od noci, ali ja sam jos besniji.

Vidim preneli ste izjavu praseta. Ali to nije ni delic onoga sto je on izjavio. Rekao je da je ovo sve organizovao nas klub (ej budale) i da smo mi dodavali ulje na vatru! Pa ko je pustao sa razglasa onu muziku mamu vam jebem stocarsku?!

Pa da li taj kreten psihopatski zna da je jedini krivac za dolivanje ulja na vatru i za ono sto se sinoc dogodilo u Pinoru. Pa je poceo da prica o Grckom derbiju i kako je to reseno u Grckoj i Italiji. ALO BRE KOME ON SOLI PAMET MAMU MU JEBEM SMRDLJIVU!

A onaj smrdljivi olos cuveni Vlade ma SISAJ GA MAJMUNE JEDAN! JEBO TE DJORDJEVIC I DANILOVIC ZAJEDNO U BULJU IZRODE JEDAN. Sve nacionalisti do poslednje pare, mars bagro!

Ово је срамота за СРПСКУ кошарку, ако ове ПИЧКЕ гробарске хоће овако титулу. А они керови, оне џукеле сељачке, за њих не постоје речи описа.
Свим повређеним ДЕЛИЈАМА желим брз опоравак.

ТОРПЕДО други део...

Сви помињу Вршац 2003, али ја тамо нисам био, па не могу да кажем да ли је било исто, или слично. Вероватно је свих ових 6 година колико је прошло од Торпеда 2000, мурију то жестоко тиштило, и правило комплекс!!!
Нећете ми веровати, али када сам кретао имао сам такав осећај да ће бити неког срања... уствари ја сам мислио да ће га бити са гробарима, а не са "силом без мозга"... На врло чудан начин успевам да ископам карту за 150 кинти, и тада док сам ишао на Б улаз, и видим "занемарљив" број жандара, размишљао сам дал' да уђем... Улазим, а у нашем копу једва 60 људи, 50 мин пре почетка, а ми се носимо са 10 пута бројнијом стоком!? Јесу они били, мало гласнији, али не много...
На крају сви заузимају своја места, и креће тифо дуел... који је у старту неравноправан, јер је њих сада 15 више (нас је било 300, а њих 4500)... ту су их вође мало и кулирале... а онај црни момак је напушио ове наше позере, што неће да певају лепо, јер су глодари ипак гласнији...
Баца се топовски удар на терен, и креће лудница са "Јебо вам пас матер"... пае се 2 бакље, и једна прелеће терен, и завршава код записничког стола, али се брзо гаси... ова на трибинама је дуже горела! Ту је и стока прекопута имала 1 бакљу... и то је све у првом полувремену од битнијих ствари...

Друго полувреме је почело тако што је бачено 2-3 кесе које су биле напуњене ваљда мокраћом... и навијање наше креће болље јер су играчи добро почели, али само кратко, па после опет стижу, али тада из мени непознатог разлога креће батинање нашег дела, које траје 1-2 мин... ту се маса повлачила испред робокапова који су подсећали на Торпедо 2000. затим следи пауза 3 минута када ја почињем песму "Нека знају сви, шта радите ви", остали то прихватају, и после прихватају и гробари, али то се није свидело командиру жандара, који испред жандара подиже пендрек у вис, и спушта га доле, што је знашило наредбу: ПРЕГАЗИТЕ ИХ!!!  :zbunjen али кога: од нас 300 било је бар 40 девојака, и 60 клинаца млађих од 15 година... Ја ту нисам добио пендреком (на сву срећу), али услед силине њиховог "јуначког налета"  пао сам доле, и још ликови падају преко мене, јер нису стигли да прођу... ту сам добио патиком по носу (баш добро), и у раме ме неко звекнуо од наших, али вероватно у жељи да исчупа живу главу, јер су ови кренули баш жестоко, попут крволочних звери... ту већ жандари крећу да нас избацују са трибине, а колико сам успео да видим и неки глодари су излазили, дал' су и њих не знам... знам само да сам морао да прођем кроз кордон керова, и да сам добио 1 пендрек, и 1 ћушку... доле на паркингу ништа битно... мислило се да кренемо у освету, али врло брзо се одустало јер је до краја те улице било мурије више него у Бејруту... ту сам видео страшне сцене: људи вуку ногу за собом, плачу јер им је поломљена рука, неком су крвави дланови... срећем ортака, који је био са колима, па успевамо да споредним улицама се извучемо до куће...

Играче Звезде треба похвалити, јер оно је било више од хуманости... док њихове колеге су показале ко су, и шта су... поготово Дуле свиња... коме је статификација овде да осваја титуле, јер га у Европи понижавају!
Није ми јасно зашто одмах сточарска управа не каже: користићемо сва (не)дозвољена средства против вас, док не узмемео титулу... и да не гину људи без везе... Проћи ћеш и ти Дуле кроз наш кордон!!!

Извињавам се због дужине.

ljudi sta je to vlade izjavio??

mislim da treba u znaku protesta i u solidarnost sa navijacima da batalimo da igramo zadnje tekme play offa.


da je sve namesteno unapred sada se vidi.

vidim i da su grobari bili na nasu stranu i da su se frkali sa dzukelama ispred hale i da je cak i bilo pucnjave.

strasno???

ljudi sta je bilo sa ovom zenom??





dobro pogledajte ovu sliku jer ona vam kaze sve.



zelim svim ljudima brz oporavak i nadam se da im se ovo nikad nece oprostiti.

тензија је била велика.осећало се да ће се овако нешто десити.ја сам још пре прве утакмице рекао ортаку да ће бити срања.за све је крива ова стока из управе партизана највећа грешка им је била што нисмо добили део карата који нам припада.одатле је све кренуло. а оно на трибинама је било страшно ,људи су падали са трибине,видео и нечију патику и кошуљу да је остала.а гробари су се добро понели и стали у нашу страну.


Pokušavam da napišem nešto smisleno poslednjih pola sata, ali mi ne ide, toliko sam besan da nemam reči.

Brz oporavak povredjenoj braći, drž' te se junaci.

Branislav Stefanović, direktor Urgentnog centra, izjavio je jutros za B92 da je u ambulante Centra primljen 21 povređeni pacijent. "Kod svih njih su nađene lake telesne povrede. Ni kod jednog primljenog pacijenta nisu dijagnostikovane teže povrede, pa su svi posle ambulantne obrade povreda pušteni, niko nije zadržan", kaže Stefanović.

Znači, stigao sam kući, od trofeja imam veliku masnicu na predjelu lopatice i bio sam uganuo nogu, ali sad je ok. Srećom, nisam bio na toj ogradi, bio sam više i nekako ostao gore. Ovo što se desilo je grozno. Pišam im se i na titulu i na Partizan, pička im materina, jebem i njih i zakon o navijačima i celu žandarmeriju i sandu rašković-ivić ... pocrkali dabogda! Uopšte ne kontam što su nas napali, samo smo pevali (bar ono što sam bio u mogućnosti da ispratim), elem, vidim počinje fajt s one strane, počinjemo skandirati i pevati kerovima. Utom oni kreću ko nindža kornjače, narod beži, ograda popušta ... kako li sam ostao na tribini, pojma nemam ... mater im jebem.
I pun mi racku i debelog krmka i njegove pišljive titule, jebala ga titula i jeretici i cijela Budimpešta ...
Igračima svaka čast, opraštam im sve slabe igre i kikseve, ali su ispali ljudi. Od Čiče pa nadalje. Čestitke i grobarima, nisam znao da su se solidarisali.
Ne znam šta bih više rekao, nadam se da su svi povređeni dobro.



Koji Partizan? Koja Zvezda? Ljudi sve je ovo politika i demonstriranje moci i nista vise... Opet fabrikuju izvestaje, opet pricaju o desetinama povredjenih policajaca, o nekom otporu, a o ljudima u hali ni rec... Nema ovo veze ni sa kosarkom, ni sa titulom. Dule kenja jer mora da brani sebe, Zezelj kenja jer je budala i kao Dule prica neverovatne gluposti... Igraci su na konferenciji (sem Vuka) promasili poentu... Ne zanima mene ovde ni sudjenje, ni namestanje, niti ko je jaci u savezu mene zanima iskljucivo ko je i zasto naredio batinjanje i da se kazne oni koji su to uradili... Sigurno iza toga ne stoje ova dva kluba jer koliko god mi kenjali oni nemaju toliku moc.
Potez Grobara najbolje govori koliko je svima vise dokurcilo da zivimo u policijskoj drzavi, da zivimo u strahu od kerova, da dozivljavamo ponizenja... Dosta vise! Vreme je da se adekvatno odgovori na ovo jer smo definitivno postali taoci masnih, zadriglih politicara koji samo gledaju kako da jos vise kesa strpaju u svoje dzepove...

Ovo mi je sinoć poslao ortak, grobar:

U kolima dok sam se vracao iz pionira na mip radiu neka k*r*a izveshtava sa utakmice
"navijachi crvene zvezde su svojim divljanjem izazvali incident i u jednom trenutku su isti ti navijachi POLOMILI OGRADU i time izazvali veci broj povredjenih!
eeeej

trebalo bi ako je moguce da na neki nachin pokazati da ovakvu titulu ne zelimo,ovo vecheras je bio Hejsel,moglo je isto i nama da se desi,
daj boze da nema poginulih.

nama grobarima svaka chast

NE ZELIMO OVAKVU TITULU!!
Ajd sad sutra se ne radi...