Istina da nas je sve manje i bice nas jos manje, ali barem znamo sta smo za razliku od veceg dela nacije. Platili smo to skupo i idalje placamo, ali ako ocuvanje onoga sta si nije dovoljan razlog i dovoljno opravdanje zrtve sta je onda? Ako se ne kaje moj otac koji je proveo tih 5 godina u rovu, ne kajem se ni ja zato sto cak nemam ni pravo da se kajem, jer nije u tom rovu bio zbog sebe, nego zbog mene i buduceg imena moje dece. Danas ne postoji vise nista sto me moze naterati da zaboravim sta sam i to dugujem toj zrtvi koju je podneo ceo nas narod. Ime Krajine ce postojati dok postoje Krajisnici i mozemo samo da se nadamo da ce nasa deca imati bolje pamcenje od nasih roditelja. Znam da ne moram ovo tebi da pricam , jer znam da ti ovo znas barem koliko i ja, ali hocu da kazem da se nista vredno na moze uraditi ako nismo spremni na zrtvu.

Plase se navijaca zato sto smo pokazali da mozemo da se nosimo sa slobinom gardom pod njihovom komandom. Ne mozemo da ih skinemo sa polozaja. Srbija je suvise plodno tlo zaovaj korov.

Imamo istinu u rukama i ako ne umemo da je upotrebimo onda smo prosto pobedjeni zato sto nismo dovoljno pametni i sto nemamo muda da je upotrebimo. Sada nam trebaju nase vodje, da potvrde da znaju vise od pevanja i makljaze. Verujem da znaju, u stvari moram da verujem da znaju jer od njih najvise zavisi da li ce se nesto uraditi ili cemo samo kenjati.
RAVIM ORMANE STOLICE I KLUPE
PUSITE K...., J.... VAS U DUPE!!!
ko zna stihove car je!

Quote from: "wukmir"
potrebna je jaka kampanja!
bilbordi...
;pljuga





Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Не разумем, појасни : јел су ово нове слике и јел су оно плакати отпора ???

Ja mislim da je to bas staro.Da ima jedno skoro godinu dana... ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Ima skoro tri godine, bilo na tekmi sa OFK-om , mec pre Rozenborga.

Oces da kazes da postoji kampanja?!
RAVIM ORMANE STOLICE I KLUPE
PUSITE K...., J.... VAS U DUPE!!!
ko zna stihove car je!

wukmir-е, свака ова шара исписана спрејом на зиду вреди више него најскупљи билборд у граду! namigivanje
Када би сабрали кинту која се годишње баци на рекламе и предизборне кампање, шта мислиш колико би ту лове укупно било? Да ли би од тих пара могло са се скрпи за изградњу или реновирање неког спаљеног српског храма или школе?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

већ сам причао о оним форама са мајицама, то је не превазиђена ствар... замислите слику у Пиониру, где нас 500-600, има исте мајице, са неким занимљивим, и упечатљивим слоганом, или сликом!!! Оно са транспарентом када иде кортео, је исто супер... е сад ови плакати, и графити, нису лоши, али јбг, брзо падају у воду јер их неко прекречи, или скине... тако да све треба узети у обзир!

Жандармјеремија

Ја сам јак. Mинистар. Презивам се Јочић!
Ја сам јак. Mинистар. Презивам се Јочић!
Полицијску шетам значку.
Мрзим стоку навијачку.
Учио сам стари занат - Чу-ка-ње!

Ја сам јак. Mинистар. Презивам се Јочић!
Ја сам јак. Mинистар. Презивам се Јочић!
Униформа ми прљава.
Кева ми је курава.
Нереде ће да направи - Жандар-ме-ри-ја!

Ја сам јак. Mинистар. Презивам се Јочић!
Ја сам јак. Mинистар. Презивам се Јочић!
Живео сам на ивици.
Слатки снови о трафици.
Мене, кажу, сања једна - Ма-ри-ца!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Хаха, ово на мелодију оног што су Индексовци певали '99. ?
Ко је аутор? :)



Pazite foru, sada je pokrenuta akcija (kako pise u danasnjim novinama), protiv pisanja grafita po Beogradu... misli se na one kojima kaze: "obijam trafike. Jocic" i slika iz mladjih dana ministra!?
Akciju vodi specijalan tim MUP-a  :zbunjen  :zbunjen
Ne cini li vam se da smo cudnim okolnostima gurnuti u vemeplov, i da smo se vratili u 1998. ili 1999., aaa?!?!?!?
Stvarno su ga preterali  :nene , ali stvarno... stampu kontrolishu 100%, a sada hoce i da hapse ljude, toboze zbog zastite poznatih licnosti (prznacete Jocic bas uziva koliko je popularan  :D ), i sto fasade dobijaju losh izgled!!! Ovi su prevazisli i one Slobine mozgove!!!

Quote from: "lucky_star"wukmir-е, свака ова шара исписана спрејом на зиду вреди више него најскупљи билборд у граду! namigivanje
Када би сабрали кинту која се годишње баци на рекламе и предизборне кампање, шта мислиш колико би ту лове укупно било? Да ли би од тих пара могло са се скрпи за изградњу или реновирање неког спаљеног српског храма или школе?[/quote

Ne mogu da procitam sta ovde pise! aj ako ti nije frka ponovo napisi u kratkim crtama. posto vidim da si me citirao pa kontam da si mi nesto odgovorio! hvala u napred
RAVIM ORMANE STOLICE I KLUPE
PUSITE K...., J.... VAS U DUPE!!!
ko zna stihove car je!

''Sa samo 14 ona je lupana
trafika mala bila je cukana

zbog trafike male sam u zatvoru lezao
sebi nisam oprostio jer nisam bezao

ministar policije sada sam postao
navijace unistavam jer to mi je posao''


:lol:

Pa kako ovu da zaboravim:


Delikvent sam ja,
obijac trafika,
greh iz mladosti,
meni najdrazi!


:D

I postovani posmatraci to bi bilo to sto se tice otpora pandurskoj represiji na ovom forumu.  :finger

  Ko se nadao necemu vise od kenjanja, tj. ko se nadao nekom dogovoru ili nekoj organizovanijoj akciji izgleda da se malo zajebo.
 
  Ali ne gubite nadu dragi moji, pametovacemo mi opet na ovu temu cim panduri prvom sledecom prilikom polome ljudima na tekmi nekoliko ruku i nogu :batine . Ponovo ce do izrazaja doci mudrost, bes, odlucnost i elokventnost svih clanova ovog foruma. Videcete tada nove duhovite opaske protiv kerova i kerovodja, koje ce pomenute zivuljke naterati da  im od muke nesto zasisti u predelu frontalnog dela karlicnog pojasa (odmah ispod gvozdaca opasaca).

Jos jednom smo pokazali razum i odmerenost u nasim postupcima. Odgovorili smo na represiju ni manje ni vise nego istom snagom- OKO ZA OKO, PRICU ZA BATINE! Bilo bi zaista surovo i neodmereno da smo i preduzeli nesto u vezi organizacije odgovora. To bi bio zaista nesrazmeran odgovor.

Ali pokazali smo jos jednom da su ideje i superiorni um na nasoj strani, a samo pendrek i nista drugo na njihovoj. Jer zna se sta je najvaznije- UM CARUJE, A SNAGA REBRA LOMI. Sta im vredi pendrek i podrska javnosti kada oni nemaju tako superioran um i tako mocne i slatke reci kao mi.

Jocicu cuvaj se spremaju se novi grafiti, pa ti vidi kako ces to da prezivis!!! A sta ces ako ti nacrtaju i, ne daj Boze, REP ili tek BRKOVE!!! :o , ima huligana koji bi i nesto tako monstruozno uradili. Onda ti nece pomoci ni da prebijes celu Marakanu, to ce te sigurno dotuci, ako si u opste preziveo ovu stravicnu kampanju u kojoj je glavno oruzije u rukama mudrih pravednika bila ISTINA.

 Neka nam je Bog u pomoci, jer sami sebi pomoci ne umemo.
RAVIM ORMANE STOLICE I KLUPE
PUSITE K...., J.... VAS U DUPE!!!
ko zna stihove car je!

Evo moj sarkasticni prijatelju ja se dobrovoljno javljam da se organizujemo i sklopimo neki snajper pa da ga se resimo,ili mozda da mu dignemo kancelariju u vazduh,ili da uzmem i bacim zapaljenu kantu benzina na policijsku stanicu gde sede 2 sekretarice i brkati debeli saobracajac,ti samo sedi u fotelju i osmisli plan a ja cu ti biti kamikaza.
Nego ti lepo ako si covek od akcije uradi nesto,nemoj da sedis tu i seres nego lepo preduzmi adekvatne mere koje idu uz tvoje razmisljanje ili ako mislis da bi to trebale da uradi prva ekipa Delija a da ti pratis preko tv onda odes pa im kazes,ovde se to nece cuti,imas stadion pa daj predlog.

Sta lupas ti covece!!!
Okakvom benzinu, snajperima i eksplozivu ti pricas?! Procitaj najpre sve poruke sa prethodne dve tri strane pa onda dodji da mi seres. Na sve cetiri strane ovog dela foruma niko nije pomenuo ni jednu od tih reci o kojima ti ovde pricas. Ako hoces da ucestvujes u raspravi uputi se o cemu se prica i sta se pokusavalo ovde dogovoriti u periodu posle sranja u nisu i pioniru i koliko je ljudi to ozbiljno shvatilo, a koliko njih je doslo da prica o jednoj "zanimljivoj temi".

Takvih kenjaza, kao sto su te tvoje, sam se naslusao u milion foruma, a na ovaj sam se vratio tek kada sam video da ljudi konacno imaju zrela razmisljanja. Takva sranja drzi dalje od ozbiljne rasprave, jer ako ne bude takvih kao sto si ti mozda se nesto i dogovorimo.

OCEKUJEM OD TEBE DA SE UPUTIS U RASPRAVU, UOZBILJIS SE ILI DA ODJEBES SA OVE STRANICE
RAVIM ORMANE STOLICE I KLUPE
PUSITE K...., J.... VAS U DUPE!!!
ko zna stihove car je!

Pa na svim mogucim medijima se pojavio snimak,javnost je osudila incident,delije su iznele saopstenje,najveci rivali(navijacki) su stali na nasu stranu,mnogi zele da nas iskoriste u politickoj propagandi(pa su cak i prozvali koalicionog partnera),pisu se grafiti,organizuju se akcije protiv grafita,krs stvari se izdesavalo-ne znam sta ti ocekujes,ustvari znam,znamo svi ovde kojima Delije nesto znace,ali da li mislis da je to realno u zemlji kao sto je nasa.Jednostavno da bi izasli kao pobednici mirnim putem potrebno je strpljenja i mnogo,mnogo vremena.
E sad o onom sto si ti pisao u prethodnim postovima,pominjao si grafite,nalepnice,bilborde.Grafiti su bili,bilbord nije dobro resenje-to je suvise komercijalno za navijacku grupu,onda mozemo i da snimimo reklamu pa da je pustamo na pinku kako bi svima pokazali sta nam murija radi,a sto se tice nalepnica jebi ga nece one nesto puno izmeniti.E sad bilo bi lepo da nam kazes sta podrazumevas pod onim treba mnogo vise da se radi,ok treba,a ti reci sta.
A to da li sam neozbiljan ili ozbiljan,i gde cu da pisem tebe se ne tice,ima ovde ljudi koji o tome vode racuna.