U petak ce biti poznato koji par ce Zvezda izvuci u 2. kolu kvalifikacija. Izvlacenje parova su samo za prva 2 kola. Tek kasnije ce biti poznato s kim ce Zvezda igrati u 3. kolu kvalifikacija. Iskreno prizeljkujem neke Balkance ili "Istocnjake".

Quote from: "KizaLion"U petak ce biti poznato koji par ce Zvezda izvuci u 2. kolu kvalifikacija. Izvlacenje parova su samo za prva 2 kola. Tek kasnije ce biti poznato s kim ce Zvezda igrati u 3. kolu kvalifikacija. Iskreno prizeljkujem neke Balkance ili "Istocnjake".
Iskreno prizeljkujem da dodjemo do zreba za 3. kolo... Bez obzira sto podrzavam upravu i sve, ipak nam je potrebno i malo srece, nazalost cak i u drugom kolu kvalifikacija....
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Evo linka ako želite da se malo više upoznate sa ekipama koje igraju prvi krug kvalifikacija (mogući protivnici).

http://www.uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=430842.html

Samo da izbegnemo ekipu SV Austria Salzburg i sve će biti OK...

Quote from: "Emperor"Samo da izbegnemo ekipu SV Austria Salzburg i sve će biti OK...

Slazem se. Ni malo najivna ekipa
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Ma ne izbegavamo nikog svi su ''dobrodosli'' sa svima se borimo  kako na tribni tako na terenu.Slazem se sa Kizom-neki balkanci ili istok za lagano zagrevanje na gostovanjima u novoj sezoni.

Ја бих лично волео Северне Ирце или Велшане,јер нису тешки,а и мука ми је већ од ових источно европских тимова,ем су неатратктивне,ем далеко Богу иза ногу.Наравно кад је у питању 3. коло онда бих и те како волео источњаке,ал отом потом,да сачекамо жреб.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Fc New Saints (Wales)
FC Cork city (Ireland)
Apollon Limassol (Cyprus)
Gorica (Slovenia)

moji favoriti, voleo bi da ubodemo irsku ili vels, inace cene karata za ove destinacije su dosta nize u tom periodu kada igramo jer svi u to vreme pale na jug...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Moze li neko da pojasni:
http://www.uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=430842.html

Po ovome igramo sa pobjednikom para Siroki-Pyunik?

Tu su samo pobrojani mecevi - izvlacenje je u petak.
..baklje gore, pesma cigana...

QuoteTu su samo pobrojani mecevi - izvlacenje je u petak.
Quote

Malo preciznije, pobrojane su ekipe koje su u prvom krugu kvalifikacija, sa leve strane su povlašćene ekipe, a sa desne one koje to nisu.

QuotePo ovome igramo sa pobjednikom para Siroki-Pyunik?

nedao Bog da izvucemo jednu od tih. Nezna se koji je veci jad i krs i usput koji je gore gostovanje.

treba neka ekipa koja nije bas neki anonimus tek da se igraci malo ozbiljnije pripreme.

Quote from: "Emperor"Samo da izbegnemo ekipu SV Austria Salzburg i sve će biti OK...

Ja bi bio najsrecni, kad bi izvukli tu SV Austriju...Ali to je nemoguce, jer se oni od sezone 2006/07 takmice u zadnjoj!!! ligi pokrajine Salzburg...
Ali salu na stranu, jer si vjerovatno mislio na Red Bull Salzburg. Mozda kad bolje razmislim i nebi bilo lose da njih dobijemo. Jest da oni ulazu milone, ali igraci kao sto su Dudic i vjerovatno Lomic ne bi trebali da nam budu velika prepreka.
Mada je moj licni favorit Siroki Brijeg...Lagan prolaz na sportskom polju i paljevina ustasa na navijackom planu...

Quote from: "SerbianEagle"
QuotePo ovome igramo sa pobjednikom para Siroki-Pyunik?

nedao Bog da izvucemo jednu od tih. Nezna se koji je veci jad i krs i usput koji je gore gostovanje.

treba neka ekipa koja nije bas neki anonimus tek da se igraci malo ozbiljnije pripreme.
Siroki bar ima neke navijace za razliku od vecine ostalih + ne treba viza...

J...s hrvate-krs gosstovanje,a i ne zasluzuju toliko paznje na Marakani(treba da se dolazi zbog Zvezde a ne nekih bednih stasa)

Samo da ne dobijemo Cork City i prolazimo... Ako njih dobijemo, bice teshko...

E blago nama kada strahujemo od cork city i od austrije salzburg a nadamo se prolasku u LS...
Ako njih ne mozemo proci ne treba ni da igramo.
albanci ili ustase za prvo kolo su odlicni (na navijackom planu) dok sportski necu ni da komentarisem.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Najbolje bi bilo da ne igramo kvalifikacije vec da smo direktno u LS ali sta je tu je.
Koga cemo da dobijemo videcemo sutra u 12, dosta vise zelja i onih koje bi valjalo izbeci. Ako se mi tresemo sada kako ce biti tek kada budu izvlacili za 3 kolo.

Quote from: "archer"Najbolje bi bilo da ne igramo kvalifikacije vec da smo direktno u LS ali sta je tu je.
Koga cemo da dobijemo videcemo sutra u 12, dosta vise zelja i onih koje bi valjalo izbeci. Ako se mi tresemo sada kako ce biti tek kada budu izvlacili za 3 kolo.
Pa ako je ista korisno bilo od ovog SPa za nas fudbal, to je sto sam se malo opasuljio... Pa zamislite bre, sa nekim losim zrebom u tom 3. kolu, onakva reprezentacija bi opusteno izgubila... Pa nije tako lako zavrsiti u Ligi sampiona, a da dolazis iz zemlje fudbalera koji nemaju brzinu, a nemaju ni tehniku - imaju visinu, ali nema ko da centrira itd. Ograniceni fudbaleri, a od govana se pita ne pravi... U prevodu, mi moramo da strahujemo u zrebu za 2. a posebno 3. kolo. :(   Pa to je gotovo kao kada bi prvak Kipra ocekivao da opusteno udje u Ligu sampiona, bez strahovanja u prvom i drugom kolu. Pa mi smo bre 40. reprezentacija u svetu, a najgora na SPu.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Sta je tebi covece? Kako mozes porediti reprezentaciju i Zvezdu, jednog neandertalca petkovica i velikog strucnjaka Dusana Bajevica?? Gana, Obala Slonovace, Australija itd, itd, inace imaju super jaku ligu  namigivanje , pa je normalno i na sv. prvenstvu da igraju odlicno... Sve je to brate do trenera, discipline i postavke igre! SCG nista od toga nije imala! Ne treba mi nikoga da se bojimo u drugom kolu.
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!