Cork/Apolon - Crvena Zvezda

Crvena Zvezda - pobednik meca Kork city - Apolon
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Pa kad pre ste na pisali majku mu?!  :o

Svakako interesantno!

Kakvi su ti Korksoni...?Neko vec rece da ne bi voleo njih.....

А кад су термини текми?Занимљиве дестинације,јебеш море. ;pivo

Први меч Црвена звезда игра 25. јула у гостима, док је ревванш недељу дана касније у Београду.

Mislim ipak da ce Kiprani proci Irce i da cemo ih na punoj Mari ispratiti sa tri komada,mada pre nekoliko god jedva smo prosli Omoniju tada su igrali Pjano i Acim..........Tamo je bilo mislim bilo 1-1 a u Bg 2-1 za nas........Sve u svemu nije lose a moglo je i bolje mada mozemo biti sasvim zadovoljni.....

Ako želite malo bolje da se informišete o našim protivnicima

sajt Cork City FC
http://corkcityfc.ie/home.htm

sajt Apollon FC
http://www.apollon.com.cy/index.htm

Sajt Apolona nije na grčkom, samo vesti na prvoj strani, ostatak je na ekgleskom.

Možemo biti zadovoljni. Mada bi nam više odgovarali Rabotnički Makedonija - Luksemburžani, i Linfild Irska - Gorica Slovenija, i ima tu još 2-3 laka para ali neatraktivna su gostovanja. Ali dobro to je to, idemo u Irsku :)

dobro dosli na Kipar  :ruke
nisu losi ovi Kiperi...malo us plasljivi pa nema problema za prolaz....jos ce Kale da organizuje Aelovce(lokalni klub koji je sa ovima kao i mi sa Palestincima)....pola stadiona ima da bude nasih

vidimo se

jos nesto...prva se igra na Kipru 27.jula

Dobro smo prosli. Lagano cemo proci u 3.krug
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "Nesho"Dobro smo prosli. Lagano cemo proci u 3.krug
Прво скочи,а онда реци хоп.
А ти Карслзберг,прво нигде не пише да идемо сигурно на Кипар,већ је то могућност,а ја бих више волео рецимо да то буде Ирска,а друго прво текма је ии 25. или 26. тако да никако не може бити 27.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

El ti Kiprani nisu prosle godine smazali Trabzonspor?

Pa naravno da bi ti vise voleo Irsku kad si u to doba na vec pomenutom ostrvu   :D !

Quote from: "DelijaHH"El ti Kiprani nisu prosle godine smazali Trabzonspor?

Jesu Kiprani ali ne Apolon nego Anorthosis.

Quote from: "spud"Pa naravno da bi ti vise voleo Irsku kad si u to doba na vec pomenutom ostrvu   :D !
Па нисам на том острву већ на оном од преко пута,што значи да ми треба и ирска виза,наравно под условом да прођу даље,ал отом потом.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

добро је испало.ма није важно кипар или ирска сигуран сам да идемо даље ко год да нам падне

Quote from: "nikola82"Mislim ipak da ce Kiprani proci Irce i da cemo ih na punoj Mari ispratiti sa tri komada,mada pre nekoliko god jedva smo prosli Omoniju tada su igrali Pjano i Acim..........Tamo je bilo mislim bilo 1-1 a u Bg 2-1 za nas........Sve u svemu nije lose a moglo je i bolje mada mozemo biti sasvim zadovoljni.....

Da ... sjećam se da sam to gledo preko tv. Toliko smo loše igrali revanš da nisam smio gledati zadnjih pet minuta ... Valjda je Mile zavrnuo iz slobodnjaka, ako se ne varam.
Nije strašno, sve u svemu. Bitno da smo izbegli Salcburg i ove iz 2.kola.