Мада већину не занима Јадранска лига, претпостављам да ће вас интересовати да је на утакмици са Сплитом дебитовао Александров (ако изузмемо 2 минута против Босне).
Дакле, почео је у првој петорци, играо 20-ак минута, већ у првом нападу дао тројку, у првом њихово залепио банану, имао пар скокова, једну атрактивну асистенцију Гуровићу, закуцавање... Мислим да ће нам бити од велике користи кад се узме у обзир сасвим добар шут, велика брзина за ту висину, да уме да се загради и скочи... Још мало да се ослободи и биће екстра. А стигао је и да се закачи са неким Хрватом када га је овај саплео или тако нешто...

TВ пренос на Фоксу је под великим знаком питања. Наиме, меч ће преносити само локална ТВ која ће сигнал слати искључиво на азијски сателит који је немогуће ухватити из наше земље. Људи из Фокса чине све не би ли до почетка утакмице пронашли решење.

Ово се односи на данашњу текму са Униксом!

Ok, hajde malo da okrenemo celu stvar drugacije u vezi naseg KK. Razgovarajuci sa dosta ortaka sa severa, svi likovi iz moje ekipe se uglavnom pitaju zasto nam KK igra po sistemu vruce-hladno vec godinama unazad???
Ovo je veliko pitanje i zahteva sigurno dosta dubljih analiza ali eto zanima me vase misljenje. Cini mi se da sigurno ima tu dosta razno-raznih stvari zasto je to sve tako ali mislim da je deo stvari: kratka klupa, menjanje skoro kompletnog tima svake godine, neuigranost igraca, neiskustvo....

Пиши ћирилицом.

Није проблем што ми имамо кратку клупу проблем је у томе што Шакота не зна да води екипу са клупе и не зна да врши ротацију. И проблем је у томе што сваку утакмицу Гуровић и Томас играју по најмање по 35 минута и што се цела игра заснива на њима.

По мени Шакота је јако добро селектирао екипу само што не зна да је води.

Pisao bi sa zadovoljstvom cirilicom da imam PC. Na Macintosh-u je sve to drugacije....
Ja sam samo dao neke predloge koji naravno nisu jedini. Kao sto rekoh ovde nije u pitanju ko je u pravu a ko ne. Jednostavno verujem da nema samo jedan razlog. Sakota je sigurno jedan od problema.....

Такоће је један од проблема то што пола играча не заслужује да носи звездин дрес.

А и доста играча игра непожртвовано као што је Гуровић изјавио сад скоро како се он кад је имао 20 година бацао за сваку лопту за разлику од садашњих појединих играча.

Quote from: "CEBEP"Pisao bi sa zadovoljstvom cirilicom da imam PC. Na Macintosh-u je sve to drugacije....

Мали офф.
Ништа није другачије, и ја имам Мац па имам и ћирилицу.
Јави се на пм ако те занима како се инсталира.

Провалио  :ruke  :ruke  :ruke
Хвала КББ!

Играмо по систему вруће-хладно јер све зависи од једног играча, наравно Гуровића и његовог надахнућа. Слажем се да
Шакота јако лоше води екипу, јер он чак нема ни једну акцију за сбог главног играча-већина Гуровићевих покушаја је из позиција које сам изгради, односно шут преко руке...
Друга ствар је јако лоша ротација. Ненормално је да против онако распалог Сплита Милан и Томас играју 35+ минута. Зато ће се на крају сезоне, када буду најбитније утакмице, вући по терену...
Трећи проблем је лош однос према младим играчима. Није баш педагошки приступ ако казниш играча после сваке грешке, као што то он чини са Марковићем и у нешто мањој мери Милошевићем. Њима треба простора и подршке јер су без сумње веома талентовани и имају предиспозиције да постану носиоци игре...
Испада да је Шакота највећи кривац, ал јбг он их је и селектирао. Не кажем ни да играчи нешто гину баш  на терену, ал опет је он ту да их на то мотивише или у крајњем случају натера.

Извињавам се на прошлом посту...

Да, има ту доста ствари. Што се тиче Гуровића...... Не може цео тим да зависи од једног играча. Када њему не иде обично ни једном играчу не иде. Други играчи обично експлодирају када и Гуровићу крене и убаци преко 30 кошева. Мислим да се овај тим тражи јер немамо стабилан костур екипе. Наравно и Шакота ту лута. Сваки пут ме изненади са неком измењеном петорком на паркету.

Мислим да са Шакотом не можемо до титуле. ни у сновима. Човек све што ради, наопако ради, као да намерно жели да нас укопа...

Очигледно је да Шакота или не може или не зна да направи тим. Е сада је само питање кога би поставили место њега. Покушало се са Змагом који је био још већа катастрофа него Шакота. Ако би ја био у могућности да лицитирам тренера поставио би Моку Славнића мада ни у то нешто нисам савршено сигуран....

Није тачно да не зна Шакота да направи тим,ја се не сећам када смо имали јачи тим.Проблем је што не уме да га води,да ротира играче.Гуровић му игра мање од 40 мин једино кад је болестан...не иде то тако

КК Следећа Сезона.
Погледајмо досадашњи учинак ове политичарске управе:

1.Три бачене сезоне са Змагом. Ефекат- један освојен куп (признајем три најдраже баскет текме на којима сам био), формиран играчки кадар по критеријумима узгајивача липицанера (скаче, трчи, јак је)..и чврсто везивање за куртон лигу, у којој поменути словенац има власнички удео. Почетак саучешћа са партизаном у уништавању српског баскета.
2. једна сезона лутања са Трифом. Ефекат недефинисан. Боље речено- никакав. Сукоб хистеричних баба  кк партизан-кк звезда се продубљује.
3. сезона и по са Шакотом. Опет освојен један куп, осим тога резултатски ништа, а ова сезона обећава и одсуство са Евро сцене догодине. Са партизаном је уведена стална преписка (ево опет су издали саопштење), којој не могу да парирају ни сукоби карлеуше и даре бубамаре преко "скандала" и "света"..
Осим тога враћен је стари грб (питам се којим правом?), а испробани су и златни дресови. Генијално.

Укупан ефекат :....
..кажу да причам много...

Jedan covjek koji vec duze ceka sansu kod nas:Vlado Djurovic,kada se malo prodere i isamara ove balvane ima da igraju kao ludi
Fudbalere Partizana naljutio optimizam Izraelaca, pa najavljuju da će im u revanšu, večeras od 19.15, "utuviti u tikvu" svest o tome ko je bolji"

Slazem se sa misljenjima da od Sakote nema hljeba i da bi Djorovicu trebalo dati sansu...Moka Slavnic je, iako nasa igracka legenda, talasika od trenara. Ukoliko bi on dosao propali bi nacisto. Na kraju mislim da je diskusija o treneru nepotrebna, jer se Sakota nece povuci, niti ce biti smijenjen do kraja sezone...


Zivim u Austriji i imam  MOZILA FIREFOX... Ako neko zna kako da pisem cirilicom, neka mi objasni, jer ja ne znam....Hvala!!!

Quote from: "maestro"Jedan covjek koji vec duze ceka sansu kod nas:Vlado Djurovic,kada se malo prodere i isamara ove balvane ima da igraju kao ludi

Наш убедљиво најбољи тренер са младим играчима! Пре неки дан је изјавио како је Игор Милошевић екстра таленат само га Шакота много спутава...

samo to su sve puste zelje...Sakota ce ostati sigurno do kraja sezone,mislim da ima prevelik ugovor da bi uprava mogla da se igra sa otkazom, a i mislim da ga ne bi otpustili ni radi njegove reputacije.Nista,cekajmo neku sledecu priliku da vidimo Djurovica na nasoj klupi
Fudbalere Partizana naljutio optimizam Izraelaca, pa najavljuju da će im u revanšu, večeras od 19.15, "utuviti u tikvu" svest o tome ko je bolji"

Парадоксално је што и ми и мишеви још нисмо платили коришћење Пионира. Јесте да смо ми спортски бренд, бренд Србије, и да то треба да плаћа Србија, али није тако. А ови наши кад год треба да се плати (не само хала) кажу: "Платићемо, само што нисмо". :o

Тако смо против ФМП-а играли у Пиониру, ал без грејања, Шакота у јакни, играчи у јакни. На шта смо спали. Боље да смо играли на Малом Калишу напољу, дошло би опет 1000 симпатизера на трибине као у Пиониру. На Калишу да играш то је џабе  :rofl А Миљевић им још увек није покупио кошеве, е Звездо моја који те све говнари воде.  :bes

Quote...Осим тога враћен је стари грб (питам се којим правом?), ...

И ја сам се исто питао својемвремено-али у супротној конотацији,мада очигледно нам се свима поклапа став о Шакоти и "екипи",питање је - како наћи решење?