Gde je bolje sa navijacke strane da odemo, na pivo u Irsku ili na more.
Ja mislim da je bolje da odemo na Kipar.


Simpaticni su  :finger   Verujem da cemo da ih odereemo u navijanju !

Ja bih radije na Kipar... :D
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Irska je po meni extra... na Kipar/Grcku uvek moze da se ode, ali ostrvo je ipak neka druga prica. Zadnji put smo igrali sa Dundalk-om pre 18 godina...

Kombinacija za odlazak je Trst-Dublin-Cork... Ko ide Ryanairom neka rezervise karte unapred...

Извини а јел постоји амбасада реп. Ирске(или конзулат или отправник послова),мислим за визе или шенген или већ шта следи?

Корк Сити игра на класичном острвском стадиону, без атлетске ограде. Тарнерс Крос тренутно има нешто мање од шест хиљада седећих места...


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Kako rece Dragance (ziveo je u Irskoj neko vreme), za nas je zaduzena ambasada Irske u Atini.
Ja sam oduvek mislila da Englezi, tj. ambasada V. Britanije radi poslove za Irsku (kao sto cemo verovatno mi za CG tamo gde oni nece imati svoju ambasadu).
Irci u Beogradu imaju pocasnog konzula :zbunjen koji se nalazi na Kosancicevom vencu 2, tel: 638-335. Ovo je moguci e-mail: irlgov@eunet.yu .Mozda bi ljudi mogli  kod njega prvo da se raspitaju.
..baklje gore, pesma cigana...

Koliko iznosi vadjenje vize + taksa + prevoz i za Irsku i za Kipar?

Doslo je do promene, ukoliko Apolon prodje, igracemo sa njima u Nikoziji umesto u Limasolu, zbog niskog kapaciteta stadiona. Isto vazi i za Irce, necemo igrati na "Tarners Krosu" u Korku nego u Dablinu. Ne pise koji stadion u Dablinu je u pitanju.

Sto se tice vadjenja viza, ajde neka neko od Londonaca objasni, moze li se sa engleskom vizom preveslati more izmedju Irske i Engleske a da te niko ne zaustavi  :D  :lol: Koliko znam granica ne postoji...

Koliko sam ja cuo ne gledaju jel imas vizu ako ides trajektom....

Неко ће рећи куд раније, али с обзиром на услове у којима живимо и да ће нам ускоро и за пишање у вц-у требати виза ипак је ово прича која почиње на време...

Али виц је у томе што ћемо ми противника знати само 7 дана пред гостовање јер је тада друга утакмица ова два клуба... За тако кратак период нема шансе да се извади виза за Ирску, а за Кипар је колико ја знам нема (ако је има то би требала да буде формалност)... Тако да ће бити проблематично, никоме се унапред не дају паре за визу а после се не иде у Ирску него на Кипар... У сваком случају они који имају шенген и они који имају пасоше других земаља снаћи ће се без проблема, а остали како ко...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Johnny Blaze"Koliko sam ja cuo ne gledaju jel imas vizu ako ides trajektom....
Па ако будеш имао среће да ти Ирци не гледају у пасош,у сваком случају ти треба британска виза,е сад како ти да оправдаш захтев у бртанској амбасади за визу.Знате,овај како да вам кажем,па ја у ствари и не бих у Енглеску,него бих вашу визу,а у ствари на квар у Ирску :D .
Шалу на страну,ако ти већ из Енглеске нико не шаље гарантно писмо,а што је већина случајева кад навијачи траже визу,већ кажу да иду на текму,а како Британци знају да не играш са њиховим тимом има да те одјебу само тако.Мада,...
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

A ti im kazes da ides da gledas L'pool  :D

Englesku vizu mozes da dobijes samo i sa rezervacijom hotela i avionske karte... Doduse ako su raspolozeni taj dan...
A cena vize prava sitnica oko 60-70 evra.
Sve u svemu daj Boze da ne prodje Cork...

Definitivno sto se odlaska na gostovanje,zbog situacije u kojoj jesmo...-KIPAR.

Quote from: "Indjija"Definitivno sto se odlaska na gostovanje,zbog situacije u kojoj jesmo...-KIPAR.

Definitivno

Quote from: "archer"
Quote from: "Indjija"Definitivno sto se odlaska na gostovanje,zbog situacije u kojoj jesmo...-KIPAR.

Definitivno


Дефинитивно :D .Гледајте то и са друге стране, на Кипру ће бити и доста братије :ruke , 'бем ли га занимљивији ми Кипар :) .

Ja imam Englesku vizu na 5 godina tako da mi to nije problem.Ako moze sa engleskom vizom u irsku*mada nisam siguran da moze( kipar rulez.. :)
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Quote from: "Red Star Forever"Али виц је у томе што ћемо ми противника знати само 7 дана пред гостовање јер је тада друга утакмица ова два клуба... За тако кратак период нема шансе да се извади виза за Ирску, а за Кипар је колико ја знам нема (ако је има то би требала да буде формалност)... Тако да ће бити проблематично, никоме се унапред не дају паре за визу а после се не иде у Ирску него на Кипар...

Ja mislim da ce vec posle prve tekme,dakle 2 nedelje pre naseg duela,biti jasno ko ide dalje,tako da bi to trebalo da da malo vise vremena za vize,ali cisto sumnjam da ovaj Cork moze da prodje...Znaci 90% Kipar