Па не убијају само они, погледајте у последње време колико се убистава догађа по Србији, нису проблем цигани, проблем је у поремећеним вредностима друштва. Не гледајте ствари тако плитко...

Људи, ова је тема посвећена спортским достигнућима земље Србије. Ја сам је оживео да би се изказала подршка нашем повређеном рукоментом репрезентативцу. Молим вас немојте скретати са теме тако што ћете неког оптужити за хаварију која се дешава свуда око нас. Данас када се свирепа убиства дешавају на готово сваком ћошку ружно је било кога оптужити а да се претходно дебело не загледамо у своје двориште.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

#222 February 12, 2009, 01:19:24 AM Last Edit: February 12, 2009, 01:21:02 AM by Дражо
Добро мало смо скренули са темом....али сви ви који тврдите да је то само случајност и да ми плитко гледамо на ту ситуацију грешите...
Нико није рекао да наше српско друштво нема проблем са нашим вредностима,али такође ко год каже да цигани  нису проблем греши....
Замислите кад би сваки пут ексцес цигана доспео на тв....свака нјихова пљачка,свака нјихова сачекуша са ножевима,сваки убијен човек.....када би телевизије објавиле да је кривац циган добили би засташујуће велику бројку!!!
Сви ми држављани Србије којима је пун курац да им плаћамо дечије додатке и социјалне помоћи циганима,треба да се сложимо да имамо проблем....
Али једноставно је лакше да кажемо да ми етикетирамо људе и размишљамо плитко него признати да имамо проблем.
Извинјавам се што сам овде оставио овај пост......

Мислим да сте отишли далееееееееко од ове теме. Као што спомену неко, не боду само цигани, већ и Срби, и то превише боду. Мислим да треба ставити тачку на ову дискусију, ово је тема о српским спортистима.



Јако занимљив клип, треба погледати!

http://www.youtube.com/watch?v=2ckIyFvEv80


#225 February 19, 2009, 02:11:11 AM Last Edit: February 19, 2009, 02:13:16 AM by дај гол
Мог родјеног брата су изболи цигани,ок десава се и обратно све је то уреду.Али само једно да казем,да је било супротно, ста мислите ста би билло са мојом породицом од разних невладиних организација ,новинара и тв станица мислим да примера ради од б92 неби моја породица имала мира.Неке вредности су тотално поремецене,горе у првом посту Игор је сбе лепо написао

Ми се пре непуних годину дана убисмо да расправимо која је боља, лепша, бољи човек, већи патриота, кад оно:



Јадна си Србијо кад ти деца мозга немају.  :(
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Реци ми да није фотомонтажа
???
:(
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Није фотомонтажа, сликале су се са кретеном који нас је бомбардовао...


Quote from: Пијанац on March 08, 2009, 06:57:00 PM
Ми се пре непуних годину дана убисмо да расправимо која је боља, лепша, бољи човек, већи патриота, кад оно:



Јадна си Србијо кад ти деца мозга немају.  :(

Значи одмах сам се те расправе сетио. Јесмо били будале  ;D, мада је ово више за овај смајли  >:( тј. овај   :(
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: Пијанац on March 08, 2009, 06:57:00 PM
Ми се пре непуних годину дана убисмо да расправимо која је боља, лепша, бољи човек, већи патриота, кад оно:



Јадна си Србијо кад ти деца мозга немају.  :(

Kad je Jelena trazila :o (i dobila >:() pola miliona za igranje u reprezentaciji ovo mi nije neko iznenadjenje...

Quote from: Пијанац on March 08, 2009, 06:57:00 PM
Ми се пре непуних годину дана убисмо да расправимо која је боља, лепша, бољи човек, већи патриота, кад оно:



Јадна си Србијо кад ти деца мозга немају.  :(
Шта рећи него ЈАДНО И ЖАЛОСНО

Quote from: Пијанац on March 08, 2009, 06:57:00 PM
Ми се пре непуних годину дана убисмо да расправимо која је боља, лепша, бољи човек, већи патриота, кад оно:



Јадна си Србијо кад ти деца мозга немају.  :(
мислим шта рећи....не требају нама усташе говорити Србе на врбе...довољно и ми сами себи радимо...ја кажем-Србе на Србе!!!!!свака им част,ја сам се жучно расправљао са осталим пратиоцима тениса на страним сајтовима због њих двије,а посебно са "драгом" нам "браћом" курватима,а сада видим у каквој заблуди сам био...оне се жале као на бомбардовање!?!??!?!? >:(срам да их и стид буде!!!...више уопште немам жељу да пратим њихове мечеве...а уосталом вријеме великих спортиста је прошло,једине истинске патриоте у спорту тј на спортским такмичењима сада се могу наћи на трибинама ...још само понеки такмичар(у било ком спорту воли своју земљу и не заборавља тек тако)...продаће се као и Јуда за 40 сребрењака...ја њих од сад тако доживљавам...
АНА И ЈЕЛЕНА СЈЕТИТЕ СЕ МИЛИЦЕ!!!...СРАМ ВАС БИЛО ПОГАНИ ИЗРОДИ!!!...СВЕ СТЕ ПОГАЗИЛЕ ШТО СТЕ ДО САДА УРАДИЛЕ!!!
извињавам се на великим словима али ово ме је баш ражестило!!!
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

E још кад би и гастарбајтерска Србија размишљала ваљано па на прве следеће мечеве или да не дође да их бодри или да се појаве са транспарентима прозивке... Али, бојим се да су и они сличних мозгова као ове две глупачице... А овај дебил од Ане је чак на свом сајту исекао Јелену и оставила само себе и клићу... Ужас, која патологија браћо!!! Треба их бојкотовати обе до смрти!!! Јебо их клинтон и цела америка са њим!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Од сада пратим само Новака, Типсу и Троицког, а ове две глупаче нек се терају у пичку материну!

Quote from: KizaLion on March 09, 2009, 10:41:24 AM
Од сада пратим само Новака, Типсу и Троицког, а ове две глупаче нек се терају у пичку материну!

Брате немој заборавити Зикија! Овај момак је доктор тениске игре и по мом мишљењу већи мајстор од свих других наших тенисера. Такође не треба заборавити да је на победничка постоља износио српску заставу још у време док нам се држава звала СРЈ.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Шта рећи осим ЖАЛОСНО!

Чујем коментаре.. не треба мешати спорт и политику!?
А да ли је тако? Никада се та два појма нису ни одвајала, никада!!!

Сада шатро нема везе што су пристале да се сликају, са ликом који је у сваком погледу оличење неморала! Клинтон, сви знамо, није познат само по бомбардовању малих  земаља које имају различита мишљења од САД, већ и по секс аферама!

Ако спорт и политика немају везе... Зашто су нама 31. маја 1992. уведене санкције чак и на спорт и културу!? И што је касније доказано, да је разлог за то био намештен случај сарајевске пијаце "Маркале"!

Бог им даде таленат за тенис, али им образ одузе!

Нек се стиде гузице кад образа немају! А пошто је клића познат по секс аферама, не би ме чудило да се кресну с њим, пошто ионако се прцају са стренџерима.