Ја мислим да те југо-носталгичаре (после раздвајања са ЦГ једини спортисти који нису желели промену химне) због тога не треба зарезивати ни 1%! Али наравно то је само моје мишљење.

Да ме неко не схвати погрешно,Јанић је скроз у праву.Треба да се постидимо што не знамо да сачувамо ово мало доброг у спорту које нам је остало.Међутим кривицу треба да сноси и град Београд,Савез или неко трећи,јер није реално да се људи скупљају на Сурчину и да чекају одбојкаше.Требало је организовати дочек и обавестити нацију.Могло је то и спонтано,али нама ипак треба организатор,такав смо народ...

за овог генија би вероватно требало да се отвори посебна тема..
пре неки дан су Ђоковића питали на РТСу да појасни ону '''изјаву'' из Монтреала да су Срби и курвати исто.. и дечко креће да објашњава да смо ми исти народ са истом историјом :o  :nene  и како су њему курватски тенисери екстра ортаци(што је по мени ОК).. ако је неко гледао то, молим вас да мало више појасни.. ја сам нашао у неким новинама(није свет и курир)..
значи излупетао се за  :sampion, и саветујем му да се држи рекета и имитирања шарапове(оно му је екстра фора)..

Тај исти геније је рекао да му је сан да заигра у дресу Црвене Звезде, макар ревијалну текму. Тај исти геније је најбољи српски спортиста у овом тренутку, а како воли Србију могао си сам да видиш током текме с Аустралијом. И не знам чему си уопште то написао на овој теми ...

А кад сам већ ту, одбојкашице Србије данас играју финале ЕП против Италије. Алал вера, алал вера ...



Није ни чудо што Ћоковић то изјављује када је исти дан давао крв у оној вампирској у92 акцији, ипак поштујући све то што је радио за Србију треба дечку објаснити да хрвати и Срби нису исти народ, нити религија и каква им је злочинака историја, играјући дуго тенис у туђмановом клубу није ни могао да научи истину, па ако и даље настави да лупа глупости тек онда:boks

то што је најбољи у овом тренутку не даје му за право да даје нека своја виђења историје и то на РТС'у..
а видео сам и те фотке са вераном матићем.. чиста манипулација(ако даје крв који  :finger има да се слика са оним говедом).. правиш глупости Ноле :nene
А и онај његов ћале испаде јако битан фактор у нас.. мислим Нолетов ћале.. и не знам у чему је ствар са тим родитељима наших тенисера.. сетите се само Ј. Докић.. да ли је могуће да је кинта у питању?

Ја сам чуо да Ноле сад организује акцију за помоћ нашем народу на Косову,сад исправите ме ако грешим  :zbunjen

тебра не грешиш..
али дечко једноставно упада сам себи у уста.. те акције за клинце са Косова и Метохије нпр. и сликање са вераном матићем и у92 екипом једноставно не иде заједно.. слажемо се?
јеби га, ипак је он клинац од 19 год... могу да замислим који је то притисак после свих ових успеха..
нек батали разноразне ''саветодавце'' и нек формира свој став и мишљење.. то је све

Quote from: "shocker"Није ни чудо што Ћоковић то изјављује када је исти дан давао крв у оној вампирској у92 акцији, ипак поштујући све то што је радио за Србију треба дечку објаснити да хрвати и Срби нису исти народ, нити религија и каква им је злочинака историја, играјући дуго тенис у туђмановом клубу није ни могао да научи истину, па ако и даље настави да лупа глупости тек онда:boks

Зашто царе вампирска акција? Је л је шаљу шиптарима на Косову? Не знам да ли би тако писао да, не дај боже, затреба неком твом, а у болници је немају. И какве везе има тениски клуб са туђманом?! Толико мржње си написао о дечку који тренутно најбоље промовише Србе и Србију  :nene

тачно...без обзира ко је покренуо ту акцију она је тотално на месту и да је среће да буде још више таквих акција

Тог Ђоковића нико пре 2 године није зарезивао... а сада се за њега лепе ко да је од меда!? Сад је главна фаца, што се упеха у тенису тиче ок! Али, то са Коштуницом, тим ликовима из У92...  :batine зајеби, бураз у широком луку  :nene

Мајке ми треба да се усмери на тенис
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

УПОЗОРЕЊЕ СВИМА КОЈИ СУ УЧЕСТВОВАЛИ У РАСПРАВИ!
АДМИНИСТРАЦИЈА!

Reprezentativac Poljske iz redova crveno-belih Gžegož Bronavicki ne krije da će u današnjem duelu Azerbejdžana i Srbije navijati za domaćina.
- Sve vreme nam je Srbija direktan konkurent za odlazak na Evropsko prvenstvo. Nadam se da vaš tim neće pobediti Azerbejdžan...

:batine
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Зашто те то чуди? Човјек је Пољак, репрезентативац, има потпуно право да навија за своју земљу да оде на СП.



QuoteZbog lošeg terena na stadionu Zvezde, 'orlovi' dočekuju Kazahstan kod komšija

Шта рећи?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!


Quote from: "Коди ЦЗ"ма нека играју где хоће  .....

погледајте ово  :bes  :batine
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/sport/20071028_29171_79199.php

Демантовао је Љупко те гласине.

http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-29-10-2007/hrvati-hoce-ljupka
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

QuoteПољаци најавили масовни долазак у Београд

Пољски фудбалски навијачи најавили су масовни долазак у Београд на утакмицу против Србије 21. новембра, а сви су захвални Фудбалском савезу Србије што је одредио приступачну цену за улазнице.

Фудбалски савез Пољске започео је продају улазница по цени од 24 евра, што је за Пољаке повољно, а пољски медији наводе да ће у Београд поћи "неколико хиљада" навијача...


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "UrbanBaby"
QuoteПољаци најавили масовни долазак у Београд

Пољски фудбалски навијачи најавили су масовни долазак у Београд на утакмицу против Србије 21. новембра, а сви су захвални Фудбалском савезу Србије што је одредио приступачну цену за улазнице.

Фудбалски савез Пољске започео је продају улазница по цени од 24 евра, што је за Пољаке повољно, а пољски медији наводе да ће у Београд поћи "неколико хиљада" навијача...

E вала на шта је стадион личио, повлачим жал за одласком Стојковића, па све и да је најбољи председник на свету...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"