Сулејмани може да игра за репку кад су већ могли и Нађ и Дуљај и ко све не ... Гледао сам једну текму омладинаца на ЕП и док се свирала химна сви су ставили три прста на срце, па и он (није једино гробарчина Гулан). Ако ће срцем да игра за Србију, ок, у сваком другом случају ми не треба.



Сулејмани је рођени Дорћолац као и његов ћале, а кева му је дошла у БГ са 15 година. Иначе је дечко екстра таленат, а везан је ѕа Србију, и Бг,  као и сви ми остали. Лично мени је драго што га је позвао, бар да добије прилику да покаже шта зна....
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Ћофи пошто си ти мој комшија и упућен си вероватно у то,реко да те питам јел његов ћале један од тренера у ГСП Полету?
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "OrtoDelija"Ћофи пошто си ти мој комшија и упућен си вероватно у то,реко да те питам јел његов ћале један од тренера у ГСП Полету?

Баш тако... тренирао је петлиће пре неких 10 година(био је и мени тренер) а сада ради са омладинцима...
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Онда смо играли заједно ти и ја...
:lol: Извините за офтопик...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "OrtoDelija"Онда смо играли заједно ти и ја...
:lol: Извините за офтопик...

Кад те Суки пошаље на загревање, то значи да сто посто не улазиш у игру... :D
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "COFI"Сулејмани је рођени Дорћолац као и његов ћале, а кева му је дошла у БГ са 15 година. Иначе је дечко екстра таленат, а везан је ѕа Србију, и Бг,  као и сви ми остали. Лично мени је драго што га је позвао, бар да добије прилику да покаже шта зна....

Што се тиче да овога да је екстра таленат... Можда грешим, али ја мислим да њега неко гура. И њега, и оног Зорана Тошића и још неке које је Ђукић звао раније за младу репрезентацију.

Све честитке Ђоковићу и Зимоњићу!  :ruke

Придружујем се честиткама, српски тенис је заблистао на Аустралијен Опену. Свака част!

:sampion



Много ми је драго због момака. Са поносом су нас представљали тамо.


Национални фудбалски тим Србије завршио је своју европску турнеју. Ђукићева екипа је играла три утакмице и изгубила двије, једну ремизирала.

Ирска - Србија  1:1 (Киох - Пантелић)

Русија - Србија  2:1 (Погребњак, Павличенко - Пантелић)

Њемачка - Србија  2:1 (Нојвил, Балак - Јанковић)



Стварно смо могли добити ове Швабе!

Ана Ивановић и БОЖЕ ПРАВДЕ... У сред Париза, на турниру који са Вимблдоном представља нешто највише у тенису, на самом крају, пред милионима људи (уживо или поред ТВ-а) виорила се СРПСКА застава... Виорила се изнад свих осталих!

У четвртак је пласманом у финале Ролан Гароса постала прва играчица на WТА листи, а у суботу окачила први велики драгуљ на круну. Млада Београђанка шампионка је чувеног Ролан Гароса за 2008. годину!

Хвала ти Ана, све честитке!!!  



Анчи , у сузу те љубим !!!



Хвала ТИ !!!
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Наша је испала у полуфиналу, а за ову чије ће име понети стадион тениског клуба Партизан никад нисам ни навијао...
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "Pijanac"Наша је испала у полуфиналу, а за ову чије ће име понети стадион тениског клуба Партизан никад нисам ни навијао...

Нека понесе, па шта!? Погледај снимак који сам горе поставио... Огромну вредност носи онај кадар где је на целом екрану она и СРПСКА застава, а у позадини се чује БОЖЕ ПРАВДЕ и сваки Србин зна да то гледају милиони људи из других земаља...

Ово је тема "Ја те волим Србијо" и не видим зашто овде не би заслужили место и она и Милорад Чавић, па и онај гробарски транспарент "Косово је Србија", који је био раширен у Пиониру на свакој европској утакмици (добро изгледа, добар је потез урађен са њим, а потпуно је друга прича њихова свест о овој светој земљи итд)... Па и било шта друго што има везе са партизаном. Чавићу смо скандирали име и тражили то и од 8000 људи на стадиону у Крушевцу. Тај исти је гледао кк партизан против цибоне у Пиониру недуго затим. Можда ће неки базен који припада сд партизан добити сутрадан његово име. И опет, па шта!? Показао је храброст, свест и велику љубав према Србији и то је једино битно...

Ако си можда мислио да ми је драже Анино прво место, него Јеленино треће, грешиш... Горе сам ти објаснио шта ми је на првом место много драго.

И за крај, та припадност клубовима у овом спорту не знам колико носи неки значај. Сво троје од њих тренира ван Србије, поред њихових имена стоји наша застава, а не грб клуба. Зна се каква је ситуација са Ђоковићем по том питању и какве је све изјаве давао у вези са Звездом... Ајде и по њему гробари да назову нешто. Ма дај...

Нећу да кажем да ти коментар има неку дозу комплекса, али сам ти намерно горе набројао неке потезе које Делије цене и поздраве на прави начин. И баш ме брига што стока или неко други не цени нешто наше (попут концерата рецимо) или што не би поздравила успех Троицког једног дана... То је један од разлога зашто смо много, много испред њих. И то нема везе са бројношћу на трибини и сличним стварима... Размисли да ли сам у праву!

пс. Извињење администрацији и модераторима на посту који и нема баш везе са темом.

To је сада можда и неважно, али причали смо о томе и раније... Сви су они (тенисери) делове своје каријере провли и у ЦЗ и у пртизанима, али тренутно је Ана формално њихов члан и то је то...

Живела Звезда и мајка Србија!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Вечити. иако сам ганут твојим најновијим романом, задржаћу себи право да не волим Ану Ивановић. Мрзи ме да улазим у расправу и обајшњавам зашто. Ко зна, зна!

НАПРЕД ЈЕЛЕНА! ЗГАЗИ ЈЕ НА ВИМБЛДОНУ!!!
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "Pijanac"Вечити. иако сам ганут твојим најновијим романом, задржаћу себи право да не волим Ану Ивановић. Мрзи ме да улазим у расправу и обајшњавам зашто. Ко зна, зна!

НАПРЕД ЈЕЛЕНА! ЗГАЗИ ЈЕ НА ВИМБЛДОНУ!!!

То ми је од увек било без везе када неком најискреније кажем своје мишљење (па иако је супротно његовом), а он ми одговори да не филозофирам, да се не правим паметан... и ту је крај.

Ел можеш да ми оправдаш нечим твоју иронију у овом посту горе? Кажи ми у чему нисам у праву да би имао у будуће исправнији приступ овој теми "Ја те волим Србијо" и уопште овако ван форума... Ја сам се овде регистровао да би се едуковао као навијач у неким областима и да тако дајем још већи допринос трибини из утакмице у утакмицу! Искуснији си овде на форуму, сигурно и старији од мене...

Не знам шта ти значи ово "ко зна, зна" и "згази је на вимбдону"... Не видим да је неко овде доводио у питање нихово ривалство, ко је лепши, бољи итд, па да сад ти у инат удараш неку контру. Мислим, не знам у чему је проблем... Да ли сам требао да прижељкујем да изгуби финале и да се не десе све оне по мени много битне ствари на крају турнира!? Још када нам је земља у оваквој ситуацији...

Разумео сам да ме гледаш као да сам од оних љубетеља спорта који би толико волели да се кк партизан пласира у 16 најбољих у Европи, а онда оде и на "фајнл-4"... Ако је тако, знај да представљам тоталну супротност томе, тачније то осећам у себи и нико (али нико) не може да ме убеди у оно прво.

Још једно извињење администрацији... Ја са овим завршавам писање овде на ову тему. Размишљао сам се да ли да уопште тражим одговор, да ли да то урадим преко ПП-а, али сам се одлучио за овај потез...