Ја говорим искључиво о онима који живе, раде, студирају у Београду а декларишу се као Црногорци, а таквих има јако много. Не говорим напамет, већ знам лично много таквих случајева. И то не од јуче, него се то котило овде од 1945. Живе у кругу двојке, држе јаке позиције, не може им нико ништа, а вичу да су Црногорци и гледају како нама грађанима овог града да зарију нож у леђа кад год им се укаже прилика. На сам Београд и нису толико гадљиви колико на српски народ. Ипак је ово град великих могућности. А онај који себе сматра Србином ће наћи начина да има српски пасош. Сналажљив смо народ, склон импровизацији, наћи ће ти људи већ неку рупу у закону...
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

А чији пасош имају ти који живе у Београду? Имају пасош Србије, а не Црне Горе... Они се изјашњавају како се изјашњавају, ти и ја знамо да су они Срби, знају и они, али они имају право да живе у заблуди и да се тако изјашњавају. А ово што кажеш да ће наћи рупу у закону... Па Мило је направио тако закон да ако узмеш пасош Србије, губиш сва права као грађанин Црне Горе! Чак немају права ни за двојно држављанство! Не знам, можда ти имаш нека лоша искуства па генерализујеш... Отишли смо у скроз другу крајност у односу на тему...
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

#202 July 15, 2008, 06:03:59 PM Last Edit: July 15, 2008, 06:11:53 PM by Пијанац
Имају права да живе у заблуди, али у Котору, а не у Београду. То јест, ми смо ти који би требали да се потрудимо да им живот овде максимално отежамо. И шта си се сад ти толико уватио пасоша? Ја сам пасош више споменуо као нешто што разграничава оне који се осећају као Срби и оне друге, Милове. Ни сам пасош није толико битан колико је битно како се постављају и понашају према својим ''суграђанима'' они који црпе многе благодети ове земље и овог града.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

У Црној Гори им не треба пасош да би се разграничили ни по чему! Тамо су много више подељени него било где! Ја се ухватио пасоша, а ти Црногораца....  :) Црпе и многи други који се не изјашњавају као Црногорци и који нису пореклом из ЦГ многе благодети и Београда и Србије, па им се нико не супроставља!
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Олимпијске игре су већ почеле фудбалским турниром. У утакмици првог кола групе А, у Шангају, Србија и Аустралија су ремизирале - 1:1. Иако су "бели орлови" били надмоћнији током већине сусрета, "кенгури" су повели преко Зидковича, да би на 1:1 изједначио Слободан Рајковић након корнера.
У другој утакмици ове групе, Аргентина - Обала Слоноваче 2:1 (Меси, Акоста - Секу Сисе).




QuoteУ финалу ЕП за кошаркаше до 20 година, Србија је надиграла Литванију (96:89) и одбранила злато освојено у Трсту прошлог лета. Иста генерација кошаркаша у витринама има и злато, још актуелно, са светског првенства...

Само нека тако наставе ови момци...

(мондо)


Био је пренос на телевизији... Стварно, свака част нашим играчима!

Баш ме је обрадовао овај резултат, нарочито ако се узме у обзир да  сениорска екипа није изборила пласман на Олимпијаду и да је недавно јуниорска селекција забележила неуспех на европском првенству (6. место које нам онемогућује пласман на светско следеће године на Новом Зеланду и могућност да бранимо светско злато из Новог Сада...). Ускоро је и првенство за кадете.

Свака част момцима.Оно што још радује,осим наравно титуле,јесте љубав и посвећеност према грбу који носе на грудима.Видело се да ти момци поштују своју земљу и да гину за њене боје.Да нам је таквих 12 сениора,где би нам био крај...

Какав дан на Олимпијским играма за Србију!
Милорад Чавић освојио сребро на 100 м делфин, а злато му је преотео Фелпс за једну стотинку!
Новак Ђоковић освојио бронзу побједивши Џејмса Блејка са 2:0.
Одбојкаши бољи од Њемачке 3-1, ватерполисти тукли Кинезе 15:5.



Свака част Чавићу... Велики спортиста, велики човек, велики Србин... Новак такође!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Јел неко приметио узбуђење водитеља РТС-а, када је Чавић пливао задњих 25 метара?!
То ме подсетило на Милојка Пантића и реванш са Бајерном 24.04.91.

;D ;D :D

''Ајмо Милораде,пливај јуначино''!!Хехе,Радослав Симић...без обзира на то,он је један од ретких коментатора на РТС који знају да раде свој посао.

Елем,данас смо изгубили у одбојци у четвртфиналу и само бих искористио прилику да захвалим Николи Грбићу за 13 сјајних година током којих је предводио нашу земљу и за све успехе које нам је донео заједно са осталим играчима.Репрезентација неће бити иста без њега,штета што се није опростио медаљом и дочеком на балкону,дефинитивно је то заслужио,као и сви остали наши играчи.

На пара олимпијади у Пекингу Србија је освојила две медаље а сутра је шанса за трећу све похвале тим људима свака им част!!!
СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК НОСИ ТЕ САДА... !!!

Желео бих само да упутим речи подршке српском рукометном репрезентативцу Жарку Шешуму. Овај момак је прексиноћ задобио тешке телесне повреде у нападу који је извршен у мађарском Веспрему. У општем лудилу је наш Жарко још и најбоље прошао и очекује га операција кости лица. Хрвату Пешићу је извађен бубрег, док је румунски репрезентативац Маријан Козма задобио смртоносни убод ножем право у срце. Човеку остаје само да се запита ''Куд иде овај свет?'' и ''Који то болесни ум може да потегне хладно оружје на професионалне спортисте, по неком неписаном правилу углавном доброћудне момке?''

Нека је вечна слава Козми! Издржи Жарко!
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Такође треба напоменути,да је у Краљеву убијен дечко(избоден ножем)од двојце идиота,кретена,незнам ни како да их назовем....
двојца нападача су му пришла и тражила да купи пиће,кад је овај одбио изболи су га...... :o
А што се Жарка тиче очекују нјегов повратак на терен за 3 месеца....

Дечко који је убијен је био фудбалер Краљевачке Слоге.
Нек је лака црна земља обојици.

Quote from: Дражо on February 10, 2009, 12:17:43 AM
Такође треба напоменути,да је у Краљеву убијен дечко(избоден ножем)од двојце идиота,кретена,незнам ни како да их назовем....
двојца нападача су му пришла и тражила да купи пиће,кад је овај одбио изболи су га...... :o
А што се Жарка тиче очекују нјегов повратак на терен за 3 месеца....

А ево и нечега што спаја случај Шешума и Марка Симеуновића(убијеног дечка у кралјеву) јесте да су убице били роми..... >:( >:( >:(
Све веће проблеме широм европе а и наше драге СРБИЈЕ прави ова групација шлјама,која просто изазива на реакцју нас грађана,навијача а пре свега СРБА!!!
Да ли можете и далје да гледате роме како плјачкају и убијају нашу дец?!?! >:(

НИје нормално, колико се само толерише и повлађује тој гамади, па онда кaд се мало опасуљиш извалиш да су Срби мањина у Србији!
FOREVER TOGETHER!!!

Quote from: Дражо on February 11, 2009, 03:57:25 PM
А ево и нечега што спаја случај Шешума и Марка Симеуновића(убијеног дечка у кралјеву) јесте да су убице били роми..... >:( >:( >:(
Све веће проблеме широм европе а и наше драге СРБИЈЕ прави ова групација шлјама,која просто изазива на реакцју нас грађана,навијача а пре свега СРБА!!!
Да ли можете и далје да гледате роме како плјачкају и убијају нашу дец?!?! >:(
Претерујеш. Нема потребе за таквим етикетирањем. РАзмисли пре него што кренеш да износиш такве ствари, још треба да нас прогласе расистима (мада и не би било први пут). Ово је чиста случајност, па није лепо да је на такав начин прикажеш

Брате, ево реци да сам расиста или шта год, заболе ме патка, али слободно могу да кажем да мрзим цигане. Од малих ногу сам имао проблема са њима, увек су се скупљали иза школе, и цимали далеко млађу децу од њих, а кад наиђу на неког бају својих година, да ви'ш како уфате тутањ или крену да мољакају!
Није за џабе циган карактерна особина. Све би ја то у један воз па за Индију!!!
FOREVER TOGETHER!!!


[/quote]
Претерујеш. Нема потребе за таквим етикетирањем. РАзмисли пре него што кренеш да износиш такве ствари, још треба да нас прогласе расистима (мада и не би било први пут). Ово је чиста случајност, па није лепо да је на такав начин прикажеш
[/quote]
О какво ти етикетиранју причаш,каквом претериванју....
Прођи мало све градове у целој Србији и види шта та гамад ради...
Нераде,неплаћају порезе добијају социјалну помоћ и самим тим живе на наш рачун и још поврх свега плјачкају и убијају нашу децу!!! >:( >:(