ако се добро сећам П.Станковић је после имао запажену улогу у Мајорци.

То је Јован Станковић, који је у Звезди играо само једну сезону 94/95, бар се ја не сећам да је играо после и играо је лево крило. Много је обећавао, веома добар дриблер је био, али га се Љупко одрекао, појма немам зашто.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

#242 January 18, 2009, 07:18:03 PM Last Edit: January 18, 2009, 07:20:52 PM by Пијанац
Јован је први од Станковића дошао 93. године. Запамтио сам зато што се тог лета потенцирало да су Звезда и Партизан добили по једног јако перспективног фудбалера у виду Јована Станковића и Драгана Ћирића. Велики је био потенцијал што је касније и показао у Мајорци.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Имао је Ј. Станковић и запажену улогу у репрезетацији колико се сећам.
САМО НАПРЕД ЗВЕЗДО!

Био је у саставу за ЕП у Холандији 2000.



ево клипа са утакмице у новом саду 95.године,ковачевић двоструки стрелац.

http://www.youtube.com/watch?v=ypEj_mYVb1w&feature=channel_page



о овој текми је писао Пијанац,куп 94-95,прва текма на маракани,2:0.

http://www.youtube.com/watch?v=7vnTNSPctY8&feature=related

Овај Стевић Иван ко год да је, свака му се дала и добила на време :SmajliKojiSeKlanja:
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: Madness on January 22, 2009, 11:44:55 AM
о овој текми је писао Пијанац,куп 94-95,прва текма на маракани,2:0.

http://www.youtube.com/watch?v=7vnTNSPctY8&feature=related

Јао, па скроз сам заборавио да смо други гол дали из ''крајње сумњивог пенала''.  :) Колико су само били бесни. Сећам се препуцавања сутра дан у школи између нас десетак и једног :) гробара. Један од коментара за Ташевског је био: ''ко га јебе што је био свиња па се ваљао у блату.''  ;D

Quote98. Дерби Цз-глодари 3:2

http://www.youtube.com/watch?v=mD3vO9WUNn8&feature=related

За овај дерби се испоставило да је трећи гол дао Рамбо, а не Ковачевић како сам раније рекао. Свака част стварно човеку за ове снимке, непроцењиви су.

Рамбо је иначе дао и други гол у већ спомињаном 93. дербију, као и сјајан изједначујући гол штиклом у 94. дербију (завршен 1:1 на Маракани).
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

одушевио сам се кад сам видео снимке,значи лик је објаснио...тражио сам снимак 100. дербија 100 година и најзад га нашао...

"Сећам се препуцавања сутра дан у школи између нас десетак и ЈЕДНОГ гробара"'- таква је школа на сењаку,знам из 8. годишњег искуства  ;)

Quote from: Madness on January 22, 2009, 08:51:40 PM
одушевио сам се кад сам видео снимке,значи лик је објаснио...тражио сам снимак 100. дербија 100 година и најзад га нашао...

Ako нађеш целу текму јави обавезно!!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

ок брате,ако нађем.него јел се неко сећа да је кружила прича да је шатро аркан наместио 100. дерби,да добије Звезда.по снимку не би рекао да је било намештено,а искрено не верујем да би неко продао 100. дерби...

Quote from: Пијанац on January 22, 2009, 06:28:11 PM


Рамбо је иначе дао и други гол у већ спомињаном 93. дербију, као и сјајан изједначујући гол штиклом у 94. дербију (завршен 1:1 на Маракани).

За овај болдовани дерби се сећам да је била невиђена зима, залеђен терен, да су гробари играли у белим дресовима, тј. цео комплет им је био бео, повели су рано, ми их јурили целу текму и пред крај Рамбо изједначио на већ описани начин. Иначе има једна анегдота везана за тај дерби. Наиме пошто је то било време немаштине, санкција и које чега, Звезда је делила судбину целог друштва, па на пример нису ни имали копачке за залеђен терен, већ класичне. Једини или један од ретких који их је имао, био је баш Рамбо, а добио их је од нећете ми веровати - Пандуровића. Наравно Рамбо му се после адекватно ''захвалио''  :D.

Меднес у вези 100. дербија. ја први пут чујем за тако нешто и мислим да су то најобичније глупости. Мислим овде људи од свега праве сензацију и од муве магарца. Да смо испали од Бајерна '91, ко би поверовао да утакмица није продата, нарочито после првог гола који смо примили.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!


Quote from: Пијанац on January 22, 2009, 06:28:11 PM


Јао, па скроз сам заборавио да смо други гол дали из ''крајње сумњивог пенала''.  :) Колико су само били бесни. Сећам се препуцавања сутра дан у школи између нас десетак и једног :) гробара. Један од коментара за Ташевског је био: ''ко га јебе што је био свиња па се ваљао у блату.''  ;D


је л на том дербију мирковић био искуључен, па у једној акцији у другом полувремену, кад смо ми нападали према северу, истрчао на терен да помогне својима да се одбране. био је на почетку тунела и гледао шта се дешава, а кад је пригустило излетео на терен и опуштено се вратио.

#257 January 23, 2009, 06:22:22 PM Last Edit: January 23, 2009, 06:31:47 PM by Пијанац
Колико ме сећање служи, Мирковић је био искључен тако што је ударио Дробњака. Како је Дробњак напустио Звезду у лето 94-те, а овај дерби се играо у јесен те године долазимо до закључка да није то та утакмица. Ја сумњам на онај, већ описани, дерби у Купу који смо на гробљу изгубили 3:1, али нека ме исправи неко ако нисам у праву.

Кад су инциденти у питању, сећам се да је било чарки између Дејана Стефановића и Саве мајмуна. Не сећам се који је дерби био у питању, ал' мислим да је Саво управо због Дејановог напада на њега носио једно време ону мараму на глави. Ако се неко сећа свега овога нека опише мало детаљније шта се тачно догодило.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Није због тога носио Сава Мајмун мараму на глави, већ је кад је силазио у онај њихов тунел звизнуо главом у кров тунела и то утакмица није имала везе са дербијем. Чињеница да је родом из Босне није му помогла том приликом  ;D.

Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Сигурно се на том дербију у купу десило да је неко од њихових истрчао на терен а да је пре тога добио црвени. Е сад да л је био мирковић нисам сигуран, давно беше.
У праву је 100%антицрнобели за саву и мараму. Какав пацијент мораш да будеш да се тако самоповредиш.