Неки је други играч у питању сигурно. Мирковић је после тог инцидента са Дробњаком обећао да више никад због глупости неће добити црвени картон. То је прекршио убрзо против Војводине када је ударио Золтана Сабоа, касније такође играча Партизана. И наравно у утакмици хрватска-срј када је Јарнија ухватио за муда.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Дарко Ковачевић се опростио од навијача Олимпијакоса  :'( !
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=01&dd=31&nav_id=342454
Штета могао је да одигра врхунски још једну или две сезоне!жеља му је била и да каријеру заврши у Звезди,али шта да се ради таква је судбина!Ипак криво ми је што летос она буђава управа није могла да га доведе!У сваком случају срећно Дарко шта год радио у будућности!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Види... Мислим да је боље што није дошао у Звезду, због њега... Овде би умро на терену  :(   Овако је човек жив, здрав, неће виша шутирати "бубамару", али ће уживати у животу докле год може...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Храбро срце:

http://www.kurir-info.rs/clanak/sport/kurir-12-02-2009/svi-zvezdasi-na-jednom-mestu

Стварно леп гест,лепо је видети Видића са Звездиним дресом и још једном је поновио шта је за њега Звезда и Делије :

- Lep gest, stvarno lep. Uvek sam govorio da mi je Zvezda pomogla da napravim uspešnu karijeru. Trenuci provedeni na Marakani i huk sa severne tribine se ne zaboravljaju. To je nešto što ostaje za ceo život - istakao je Nemanja Vidić.

Човек који је освојио све!лигу шампиона,постао првак света,освајао титуле у енглеској и даље чврсто стоји на земљи и за њега како је сам изјавио је најлепши тренутак у каријери и опште у животу гол партизану и одлазак на Север међу Делије!!!За мене он је 6-а Звездина Звезда!   


Е сад није ми баш јасан овај потез управе!иако је леп,незнам шта треба да значи !???Као мисле на бивше играче и легенде!Један Стојковић(који је једва чекао да се прода) испада већа легенда од Дулета Савића,који је доживео да га избацују са Маракане  ???  Значи свака част Дејану Станковићу и Видићу.али ово све остало не може да се назива великим Звездиним играчима и  легендама!!!!!!!
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: Пијанац on February 13, 2009, 07:33:41 AM

- Lep gest, stvarno lep. Uvek sam govorio da mi je Zvezda pomogla da napravim uspešnu karijeru. Trenuci provedeni na Marakani i huk sa severne tribine se ne zaboravljaju. To je nešto što ostaje za ceo život - istakao je Nemanja Vidić.

Човек који је освојио све!лигу шампиона,постао првак света,освајао титуле у енглеској и даље чврсто стоји на земљи и за њега како је сам изјавио је најлепши тренутак у каријери и опште у животу гол партизану и одлазак на Север међу Делије!!!За мене он је 6-а Звездина Звезда!   


Поставља се питање, шта треба Звездин играч да поседује да би постао Звездина Звезда? Ово је по мени врло занимљива тема која вероватно заслужује неку другу полемику.

Quote from: CEBEP on February 15, 2009, 07:26:38 AM
Quote from: Пијанац on February 13, 2009, 07:33:41 AM

- Lep gest, stvarno lep. Uvek sam govorio da mi je Zvezda pomogla da napravim uspešnu karijeru. Trenuci provedeni na Marakani i huk sa severne tribine se ne zaboravljaju. To je nešto što ostaje za ceo život - istakao je Nemanja Vidić.

Човек који је освојио све!лигу шампиона,постао првак света,освајао титуле у енглеској и даље чврсто стоји на земљи и за њега како је сам изјавио је најлепши тренутак у каријери и опште у животу гол партизану и одлазак на Север међу Делије!!!За мене он је 6-а Звездина Звезда!   


Што се тиче мене, 6. Звездина Звезда је "генерација 91". Уједно мислим да је то велика неправда и брука што та генерација није проглашена за 6. Звездину Звезду. Јер нигде не стоји да Звездина Звезда мора да буде поједунац.

Поставља се питање, шта треба Звездин играч да поседује да би постао Звездина Звезда? Ово је по мени врло занимљива тема која вероватно заслужује неку другу полемику.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Браћо, данас је у Сремској Митровици преминуо бивши играч, и отац нашег доскорашњег капитена Ђорђе Миловановић. Током рекреације у хали "Пинки" позлило му је, хитна помоћ је покушала реанимацијом међутим већ је било касно.

Баш прочитах негде малопре...

Вечна му слава и хвала на свему,лака му земља.


Нека је вечна слава Ђоки Бомби.

Најискреније саучешће Дејану Миловановићу и остатку породице.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт




Quote from: Пијанац on February 15, 2009, 04:40:28 PM
Нека је вечна слава Ђоки Бомби.

Најискреније саучешће Дејану Миловановићу и остатку породице.
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Страшно,немам речи!!!Нека му је вечна слава!!!

Уф ово је баш лоше....... Да, чувени Ђока Бомба. Сећам га се док је играо..... Не могу да верујем :o :( :(
Вечна му слава...



Нек му је лака црна земља... Слава му!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "