Zagrevanje pred festival!!!

EXIT i Tuborg ,,Loud and Clear"

Subota, 01.07. 2006. od 22h,
Plato ispred Filozofskog fakulteta
RE: Load, Novi Sad

SEB FONTAINE
FLASH BROTHERS live+dj set
Pookie/Selected/+Acim/Selected/+Lion/Selected/
PEDJA D'BOY + GOSTI Live

Ulaz je slobodan.


Prosle godine,odlicna zurka,dva stagea-jedan na pesku do Dunava,25 000 ljudi...

Quote from: "Indjija"PEDJA D'BOY + GOSTI Live

Zezaš ... :lol:



Bio sam prošle godine na tom pre EXITu žurci .... kao i svaka žurka pogubili sve svi ... svatko ošao na neku svoju stranu, posle se nismo mogli naći.. drugarica zaspala na klupi, ukrali joj ranac i mobilni... zanimljivo u svakom slucaju :D

...danas neću ići, a i od EXITa idem samo prvi dan, ne sviđa mi se nešto puno program ove godine.

Počeo EXIT, gostovao Franz Ferdinand na Main Stage i nakon što je par puta pozdravio Novi Sad i na srpskom rekao Dobro veče, frontmen je rekao sledeće:
"In the name of the group Franz Ferdinand, I dedicate this song to Gavrilo Princip." :lol:



Quote from: "Mikelandjelo"Počeo EXIT, gostovao Franz Ferdinand na Main Stage i nakon što je par puta pozdravio Novi Sad i na srpskom rekao Dobro veče, frontmen je rekao sledeće:
"In the name of the group Franz Ferdinand, I dedicate this song to Gavrilo Princip." :lol:

Глед'о на ртс-у :muzika Одлично су свирали, страшно ми је криво што их нисам гледао уживо... Мада је, мислим, 2nd гитариста изјавио да раније није чуо за EXIT... :batine

Ja idem sutra ujutro u NS... ne idem na exit ali se nadam da ce biti neke akcije  :lol:

[/URL][/img]



Evo malo atmosfere,doduse samo iz dj arene,sa pocetka noci...mozda bude jos neka,moram da ih sredim.

ponovio sam istu dva put jbg.


[/URL][/img]