Могу да се кладим да ће да наместе да Звезда буде домаћин...

Гостовање у Зубином Потоку... биће весело!

Quote from: "КББ"Могу да се кладим да ће да наместе да Звезда буде домаћин...

- Сигурно нећемо тражити промену места одигравања, него ћемо играти тамо где је и одређено. Немамо никакве бојазни, а зашто бисмо је и имали када ћемо играти пред нашим људима - рекао је Горан Васиљевић (технички координатор у Црвеној звезди)...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "КББ"Могу да се кладим да ће да наместе да Звезда буде домаћин...

- Сигурно нећемо тражити промену места одигравања, него ћемо играти тамо где је и одређено. Немамо никакве бојазни, а зашто бисмо је и имали када ћемо играти пред нашим људима - рекао је Горан Васиљевић (технички координатор у Црвеној звезди)...
A na osnovu cega bi i mogli da trazimo promenu mesta odigravanja? Kao los stadion, visoka trava, neravan teren ili sta?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

На основу чега хоћеш, ти као да живиш у Швајцарској па је владавина права, ово је бре банана држава свако ради шта му се прохте... У једном тренутку на Тргу домаћи издајници/е раде шта хоће а на другом делу града хапсе целу трибину због скандирања, па где то има...

U koliko se sati igra protiv Zemuna?


- 09.02.2007. (20:30), Крагујевац, Звезда - Војводина, четвртфинале Купа Радивоја Кораћа.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Крагујевац... Хм чудно собзиром да нема екипе у завршници Купа а да је из Крагујевца или нисам добро упућен у нашу кошаркашку сцену... Али у сваком случају фин град је одабран за домаћина... Нисмо одавно играли неку текму у Крагујевцу...

Извињавам се ево сда сам видео да на завршници учествује и Раднички, а верујте ми да први пут чујем да је тај КК клуб тако добро котиран у нашој лиги... Штета што ми не играмо са њима па један сусрет са Ред Девилсима који ће бити сигурно бројни против гробара...

Биће јако јако занимљиво... Скоро сваки тим има организовану групу, питање је само да ли ће сви доћи... Али у сваком случају биће занимљиво видети све то...

Jel ima negde raspored utakmica za proletni deo sezone?

17. коло (17.02.2007.)

13:00 х Борац Чачак - Смедерево
13:00 х Бежанија - Ц. звезда
13:00 х Хајдук Кула - Земун
13:00 х Банат - ОФК Београд
13:00 х Партизан - Младост Апатин
13:00 х Војводина - Вождовац

18. коло (24.02.2007.)

13:00 х Земун - Борац Чачак
13:00 х Вождовац - Хајдук Кула
13:00 х ОФК Београд - Војводина
13:00 х Младост Апатин - Банат
13:00 х Ц. звезда - Партизан :boks
13:00 х Смедерево - Бежанија

19. коло (03.03.2007.)

13:30 х Борац Чачак - Хајдук Кула
13:30 х Бежанија - Земун
13:30 х Војводина - Младост Апатин
13:30 х Партизан - Смедерево
13:30 х ОФК Београд - Вождовац
13:30 х Банат - Ц. звезда

20. коло (10.03.2007.)

13:30 х Вождовац - Борац Чачак
13:30 х Смедерево - Банат
13:30 х Младост Апатин - ОФК Београд
13:30 х Хајдук Кула - Бежанија
13:30 х Ц. звезда - Војводина
13:30 х Земун - Партизан

21. коло (17.03.2007.)

14:00 х Војводина - Смедерево
14:00 х Банат - Земун
14:00 х Младост Апатин - Вождовац
14:00 х Бежанија - Борац Чачак
14:00 х ОФК Београд - Ц. звезда
14:00 х Партизан - Хајдук Кула

22. коло (31.03.2007.)

14:30 х Хајдук Кула - Банат
14:30 х Земун - Војводина
14:30 х Смедерево - ОФК Београд
14:30 х Ц. звезда - Младост Апатин
14:30 х Вождовац - Бежанија
14:30 х Борац Чачак - Партизан

И онда иде тзв.  плеј - оф !
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Бришите ово изнад.
Како глупа полусезона, читаво једно гостовање, туга.

Stizem 11-og maja, valjda cu da ubodem nesto.

cao Delije friends, i will the 30 mart to Bgd, and i back in France the 9 april. There is a game the 31 mart i see and after that?? When start the play off? Hvala

Play off start  7.4.07.

извините на глупом питању

где се игра плејофф- на стадиону домаћина или госта или на неутралном стадиону,и како то све иде баш ме интересује а незнам.унапред хвала

Ма какав плеј оф. Није то кошарка. Игра се лигашки систем. Значи првих 6 тимова формира и игра нову лигу. А важе правила која важе у лигашким такмичењима. Свако са сваким 2 утакмице (једном као домаћи, једном као гостујући тим). Ал сте бре буквалисти...

па и и није неки систем тамичења али добро биће нама супер,ваљда неће у првих 6  да уђу само тимови из бг-а али како ствари стоје све је могуће да ће бити чак 3 или 4 из бг-а