па шта онда питаш ако ниси заинтересован да идеш.. да би имао ексклузивну вест?
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "RSFC"па шта онда питаш ако ниси заинтересован да идеш.. да би имао ексклузивну вест?

Како си погодио хоћу да продам вест Куриру и зарадим паре :batine


Svaka cast za zastavu  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Јел у Чачку играмо у суботу или недељу ?

Требало би да су померили за недељу...

Чини се да је у 16:30 у недељу.

Sad sam pogledao na sajtu i pise da je utakmica 9 u subotu ali ne pise u koliko je sati.

Quote from: "drenke"Sad sam pogledao na sajtu i pise da je utakmica 9 u subotu ali ne pise u koliko je sati.
Игра се у недељу,ваљда у 16:30,сад сам срео Ђорђа Туторића и питао га,а он ми је потврдио,да је недеља у питању.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Ако неко зна када у суботу је дерби? Мислим у колико сати...

јел зна неко кад играмо са земуном?нигде не пише

по новинама - дерби у 17, Земун у 16 часова...

Либерец у четвртак, Банат у недељу на Мари, затим пауза због реКрезентације (Белгија и Јерменија), онда гостовање у НС.

После текме у Апатину крајем месеца, да ли одмах отпочиње нови круг такмичења или тек на пролеће...

Одмах.
Најбоље да ће да праве паузу од пола године.

Пази реала половина првенства је после 16. кола или 5. кола другог круга такмичења. Значи после текме са Борцем је као крај полусезоне. Значи друга текма после полусезоне дерби...

koji je dan utakmica protiv ofk-a.

Субота
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

28.10. је гостовање у Апатину, ваља се на време организовати за то гостовање...

www.fc-redstar.net

Уколико у среду 25. октобра на Маракани победи екипу Севојна у првом колу Лав купа Србије, Црвена звезда ће се у другом колу састати са српсколигашем Мокром Гором.

Утакмица другог кола, коју би Црвена звезда играла у гостима, је предвиђена за 8. новембар.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!