Quote from: "Djape_BBrdo"Ајде ви који се домогнете Гуче,шаљите мало купуса свадбарца ДХЛ-ом  :D .

Ја ако одем до Зрењанина, шаљем ти мало рибљег паприкаШа и гулаШа.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Прошле године сам јео  у Зрењанину срнећи паприкаш и супу од препелице.... Наравно на поменутој манифестацији... Значи ехтра!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"У суботу такође невероватна гужва али нешто мање кретена... Човече да нема таквих манифестација не би ни знао да постоје такви људи... Из којих ли рупа излазе??!
Излазе из ЈНА рупе,пошто се у суботу играла текма тамо, отишли мало да прославе још једну зекину "победу",сигурно си њих видео.:D
Првог дана Звонко Богдан пева Фијакер стари,а ја почнем гробари ће горке сузе лити... а  сви око мене ме гледају ко да сам на северу близу истока,дошло ми да их изнабадам, али сам на време скапирао да нисам на стадиону.Све у свему недостојна замена атмосфере на северу.

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "Djape_BBrdo"Ајде ви који се домогнете Гуче,шаљите мало купуса свадбарца ДХЛ-ом  :D .

Ја ако одем до Зрењанина, шаљем ти мало рибљег паприкаШа и гулаШа.  :D

Јес да ми је купус фаворит бр. 1,ал задовољићу се и паприкашима,мада и ова супа од препелице звучи примамљиво  :) .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org